Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:19 20.04.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Почивай в мир,моя мила Сара....нови  
Автор mikri_tigri (хър мър)
Публикувано09.10.08 19:40



Днес при ангелите отиде най-прекрасната котка на света.Сиамката Сара...Тя ни подари 15 години любов,топлина,загриженост и нежност.Показа ни как да бъдем по-добри и ни накара безброй пъти да се смеем с нейните лудории.
Надяваме се и ние да сме и подарили най-прекрасните 15 години,и поне половината от топлината,която тя ни даваше.
Отиде си милата,няма я вече,и домът ни е пуст без нея.Отиде си обичана и без да боледува,просто сърчицето и не издържа от старост...
Почивай в мир миличко Копче,сладка Калпазанке и най-обичана и прекрасна на света Котко-Мъркотко

.....Не знам как ще заспиваме вече без да ни мъркаш под одеалото....ОБИЧАМЕ ТЕ....

Прекрасно е да се усмихваш

Тема Re: Почивай в мир,моя мила Сара....нови [re: mikri_tigri]  
Автор la_gata_negra (la_gata)
Публикувано09.10.08 21:19



Много съжалявам за Вашата Сара. Сигурна съм че, това са били 15 прекрасни години взаимна и безрезервна любов.
Едно малко сърчице спря да бие. Когато ни напускат толкова ни липсват... Почивай в мир Сара.



Тема Re: Почивай в мир,моя мила Сара....нови [re: mikri_tigri]  
Автор Живoтинka (Невестулка)
Публикувано10.10.08 00:04



Много съжалявам за загубата на милото котенце. Сигурна съм, че е чувствала любовта през целия си живот. Аз самата почувствах колко сте я обичали от написаното... и тя го е чувствала. А най-голямото, което ние хората можем да дадем на нашите любими животинки е точно това - любовта си.



Тема Re: Почивай в мир,моя мила Сара....нови [re: mikri_tigri]  
Автор Mell_BG (КраставицаКрива)
Публикувано10.10.08 00:13



Съжалявам за Сара, но мисли за годините, които сте били заедно...толкова много спомени...и толкова много обич, личи си по думите ти. С Белият Ужас сме само от година заедно и си мечтая за 15 щастливи години. Сара е била обичана котка. Мило котешко ангелче.

Без паника !!!


Тема Re: Почивай в мир,моя мила Сара....нови [re: Mell_BG]  
Автор mikri_tigri (хър мър)
Публикувано10.10.08 07:29



Благодаря за милите думи...

Искам да постна снимчица да ви я покажа,макар че съм я показвала вече.Но това ще стане довечера,сега ми е прекалено тежко да гледам снимките,а да знам,че нея я няма....

Прекрасно е да се усмихваш

Редактирано от mikri_tigri на 10.10.08 09:34.



Тема Re: Почивай в мир,моя мила Сара.... [re: mikri_tigri]  
Автор papyy (стара коткарка)
Публикувано10.10.08 14:03



Миличката стара котка, отишла е на топло, хубаво място, където ще тича като малко котенце и ще ви чака. Знам, защото сънувах моя котка Марчела, няма я от 30 години и тя ми каза, че те ни чакат там.


Мисли за нея като за ангел, който те чака и обича.
Като си вземеш ново котенце, то ще ти напомня за нея и ще ти топли душичката с бебешка любов.
Който е имал котка, не може да живее без котешка предана обич.



Тема Re: Почивай в мир,моя мила Сара....нови [re: mikri_tigri]  
Автор mikri_tigri (хър мър)
Публикувано10.10.08 21:46



Това беше тя,най-милото създание на света.Липсва ни....много....За първи път се прибирам в къщи и никой не ме чакаше на вратата...За първи път си отварям гардероба и никой не се е сврял там да поспи....И никакво мяу пред всяка врата...Просто една огромна тишина и празнина.С нея мина половината ми живот.Дано е на едно по-хубаво място.Дано да е знаела колко я обичахме.....



Прекрасно е да се усмихваш

Редактирано от mikri_tigri на 10.10.08 21:48.



Тема Re: Почивай в мир,моя мила Сара....нови [re: mikri_tigri]  
АвторAz (Нерегистриран)
Публикувано10.10.08 22:09



Миличката!! Толкова е красива! Боже, колко боли когато ни напуснат ... Разбира се, че е знаела колко е обичана, котките винаги знаят всичко, те си имат своя котешки начин да достигат до същността на нещата. И със сигурност е на едно по-хубаво място. Нима може да има рай, ако там няма котки?! Вземете си котенце отново, покрай него споменът за Сара постепенно ще възстанови пълнотата и радостта, с която тя ви е дарявала докато е била с вас. Всъщност тя и сега и завинаги ще бъде с вас.





Тема Re: Почивай в мир,моя мила Сара....нови [re: mikri_tigri]  
Автор prAsino (зелен)
Публикувано10.10.08 22:31







Тема Re: Почивай в мир,моя мила Сара....нови [re: prAsino]  
Авторtony (Нерегистриран)
Публикувано10.10.08 23:38



съжалявам ...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.