Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:43 28.04.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема помогнете!!! намерих малко котенце пред вратата...нови  
Авторterra (Нерегистриран)
Публикувано26.09.08 03:05



Към 1 часа през ноща чух мяукане и излизах пред вратата и какво да видя -малко черно котенце .А ние сме на 6ти етаж, много странно как се е озовало там. Един 4ас с моя приятел сме го гонили беше много паникиосано ска4аше по стените и хаскаше одра ме , мн трудно го хванах, падаше от едните сталби до другите ужас.... Сега е по-спокойно яде, пи вода,ама още е стресирано. Лошото е че живеем в гарсониера, имаме друга котка, а то сега е в кухнята направих му къщичка , и ми е много гадно че го оставих само. Моя приятел каза утре да му измисля дом,живеем на квартира и едва задържах другото ми коте, което намерих мин година ако си спомняте(дадах го и после си го взех...X) , не знам какво да правя, мн ми е гадно, помогнете ми .Утре ще сложа снимки и ще пусна обава защото сега просто нямам сили . Трябва възможно най-скоро да му намеря дом ,дори и временен . Котенцето е мн малко, черно и мисля че е женско



Тема Re: помогнете!!! намерих малко котенце пред вратата...нови [re: terra]  
Автор denii (писанка)
Публикувано26.09.08 10:08



Ужасно странно как малко коте цъфва пред вратата ти и то през нощта. Моят съвет е да попиташ колкото може повече съседи дали не знаят нещо. Тоест да не е на някой от тях и да се е промушило навън при прибирането на някой.

Ако не намерите стари стопани, опитайте да го задържите малко до намирането на дом. Малко коте е все пак, няма да създава кой знае колко грижи и дом се намира по-лесно на малките.

Стискаме палци. Дано имате търпението да се погрижите адекватно за него.

Клипче на котета, търсещи домове



Тема Re: помогнете!!! намерих малко котенце пред врататнови [re: denii]  
Авторterra (Нерегистриран)
Публикувано26.09.08 11:38



не ми се вярва котенцето да е на някой,защото просто си личи че е живяло навън, има булхи, и ранички засъхнали на места.Горкичкото още е стрисарано, лежи си в къщичката която му направих изпишкало се е в пясъка

. и сега пак му сложих храна консерва. Обачр като ме види и го е страх ако го голя почва да мърка, но иначе е много уплашено. Аз естествено няма да го хвърля, приятеля ми все ще го обедя да го задържим още няколко дена. Въпроса ече ми е много мъчно че седи само, уплашено , аз нямам време много да съм при него. искам да си живее добре, дано да му намеря дом



Тема Re: помогнете!!! намерих малко котенце пред врататнови [re: terra]  
Авторterra (Нерегистриран)
Публикувано26.09.08 12:29



ето и снимки, макар че е много уплашено още

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=289796



Тема Re: помогнете!!! намерих малко котенце пред врататнови [re: terra]  
Авторterra (Нерегистриран)
Публикувано27.09.08 12:46



ох, ужасно ми е гадно. Котенцето май ме възприе като майка, постоянно иска да е с мен. Взимам го в другата стая . но само го държа , защото др ми котка постоянно го ръмжи и хъска , и ми писна то иска да ходи на ляво на дясно , а мене ме е страх да го пусна ,а само в кухната не иска да седи. А пък др ми котка се чувства пренебрегната, дано по-бързо се намерят добри хора за него,адски е сладко и започвам да се привързвам , а не трябва...





Тема Re: помогнете!!! намерих малко котенце пред врататнови [re: terra]  
Автор ПeпcoвaMaмa (странна)
Публикувано27.09.08 16:13



Е. Дали трябва или не, няма как да кажеш на сърцето си.
Аз си се привързвам най-редовно, и после естествено си го изживявам.
Ето и сега, ау как съм привързана към Маичка... Понеделник или вторник ще си я вземат новите хора ииии... хич не е лесно...
Но все пак, това е чисто повърхностна емоция, когато се появят техните истински хора, и когато се уверим, че това са точно хората, които ще ги обичат, гледат, глезят, ще се грижат за тях точно както ние за своите котанчета, разбира се - най-щастливите тогава, ще бъдем точно ние!



Тема Re: помогнете!!! намерих малко котенце пред врататнови [re: ПeпcoвaMaмa]  
Авторterra (Нерегистриран)
Публикувано28.09.08 13:57



Точно така е, ако ззнам че ще го вземат сладурчето добри хора, ще съм най-щастливата, но съм мн притеснена сега ....ще чакаме и това е , дано има късмет



Тема Re: помогнете!!! намерих малко котенце пред врататнови [re: terra]  
Авторterra (Нерегистриран)
Публикувано28.09.08 16:26



Сложила съм в албума нови снимки , на които котенцето е мн по сладко защото вече започна да се отпуска и не е стревсирано чак толкова , колкото на първите снимки



Тема Re: помогнете!!! намерих малко котенце пред врататнови [re: terra]  
АвторMylene (Нерегистриран)
Публикувано28.09.08 19:43



Боже каква е красавица

Умирам за черни котки...

Сигурна съм, че ще си намери стопани много бързо, наистина е сладурана. Пък ако до месец не й намерите дом... знам ли... може и аз да я поискам Защото съм решила след малко повече от месец да си взема още едно коте. Но не искам да обещавам нищо, така че най-добре си му търсете стопани. Хубавица като нея веднага ще я хареса някой



Тема Re: помогнете!!! намерих малко котенце пред врататнови [re: Mylene]  
Авторterra (Нерегистриран)
Публикувано28.09.08 22:31



Mylene, мн бих искала котенцето да отиде при теб, защото усещам че при теб ще се чувства добре

, но няма проблем има достатъчно котета които търсят дом, така че като решиш ще ощастливиш някое !
Ние ще очакваме добри хора да се отзоват, то е толкова умничко, от самото начало си прави всичко в котешката тоалетна, и все иска да е гушнато в мен . Днеска обаче ме обгази, мн пръцка
Адски съм притеснена, дано има късмет, жал ме е и за моето коте защото спи на терасата, имам чувството че се сърди




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.