Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:54 21.05.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Всички ли го правят?нови [re: мaцa]  
Автор Лилит (вещица)
Публикувано02.10.08 12:42



И моята бълнува насън, мърда с мустачки, скимуца и потреперва - явно сънуват и си преживяват нещо насън...





Тема Re: Дааанови [re: Лилит]  
Автор ДPaka (усмихната)
Публикувано02.10.08 15:29



аз пък имам две


Едната е също ораторка и много рядко млъква,по-точно само когато спи...даже и тогава насън разправя разни неща,но непримлясква.
Малката пък изобщо не е приказлива,рядко ще каже нещо ,но за сметка на това много примлясква,даже се бях притеснила ,че и има нещо...Седи до мен на кревата,пули се или се натиска да я погаля и току примлясне,бех викам си,тва коте да няма нещо залепнало на гърлото, ама мина много време и установих,че си го прави постоянно.
А може би ми говори наум и с това примляскване завършва изречениет както казваш



Тема Да бе да :)нови [re: ДPaka]  
Автор Kaлинckи (forever more)
Публикувано02.10.08 17:32



Излезе, че само моето диване не мляска. Много се е разбеснял в последно време. Не му стигат играчките, драскалката, измислените там висулки за играене, всичките мебели и всичко по мебелите, натиква се в процепи между тях, въпреки че съм запушила с какво ли не, пак се натиква, фугите на паркета следи на зиг-заг, обаче е най-смешен като заскача върху собствената си сянка, скача като заек с всички лапи едновременно.

"Hi, I'm empty
So tell me you care for me"


Тема Re: Да бе да :)нови [re: Kaлинckи]  
Автор ДPaka (усмихната)
Публикувано03.10.08 15:43



Боже,Боже ми това е толкова хубаво...тъжно е когато една котка вземе само да спи и не иска вече да си играе.
Забавлявай се докато не е станал дебел и мъдър и не е окупирал ъгъла на дивана за по 20 часа в денонощието






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.