Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:38 03.06.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Споделете личен опитнови [re: Людмил]  
Автор Kaлинckи (forever more)
Публикувано17.09.08 10:35



Прав си. Първото ядене което го привлече най-после беше точно уискас джуниър.

"Hi, I'm empty
So tell me you care for me"


Тема Благодаря ви многонови [re: Kaлинckи]  
Автор Kaлинckи (forever more)
Публикувано17.09.08 10:41



Днес вече мога да кажа спокойно, че успях да го науча да бъде самостоятелен в ходенето по всякаква тоалетна нужда и да се храни от чинийка, а не с биберон. Беше много трудно, но с търпение и постоянство и като си му дойде времето, стана. Основно важно ми се струва, че е събирането на всичките му принадлежности като тоалетна, легло и чинийка на 1 място. И второто е използването на съвсем ниска чинийка и много ароматна храна като пастет в сос. Първоначално го мъчех с двойната купичка, която ми продадоха от магазина, докато разбрах, че нещо хич не му е удобна на височина. И прехвърлих пастетчето в 1 капачка от туристическа кана и се получи.
А вече си имаме и албум с десетина снимки: http://picasaweb.google.bg/kkalina0/

"Hi, I'm empty
So tell me you care for me"


Тема Re: Благодаря ви многонови [re: Kaлинckи]  
Автор ПeпcoвaMaмa (странна)
Публикувано17.09.08 12:20



Ех, че хубав котьо!!! Браво на вас!!!





Тема Re: Благодаря ви многонови [re: Kaлинckи]  
Автор Mutzka (мърррморана)
Публикувано17.09.08 12:38



Много сладък мъник

Пу пу ...



Тема Re: Ето 1 снимканови [re: Kaлинckи]  
Авторtony (Нерегистриран)
Публикувано17.09.08 12:55



чисто риж красавец..... а знаеш ли какво донасят рижите котаци на дома.....много щастие и късмет! поздравявам те и аз затова че си го прибрала, и ви желая да бъдете много щастливи много години напред





Тема Re: След вашите съвети дотукнови [re: Kaлинckи]  
Авторvese23 (Нерегистриран)
Публикувано17.09.08 22:11



pro4etoh 4e se opitvate da kisnete suha hrana??? suha hrana se dava na kote sled 5 sedmica. ina4e izbora e dobar , royal canin e edna ot nai dobrite kote6ki hrani i e razrabitena za vsyakakv vid kotki. az li4no moeto otgledah s neya , i ne biva da se zabravya 4e tya e na nyakolko etapa 1- do 4 meseca,2- do 12 meseca a sled tova se vzima spored poroda,kozina i t.n.samo edno ne mojah da razbera za6to v bg(nie jiveem v israel)3q tya se prodava na kilogram?? ne mislya 4e e zdravoslovno da kupi6 hrana za kote bebe i da ne znae6 ot koga e otvoren paketa i koi se e razhojdal v hranata

pak i na6iat veterinar kaza 4e e nai dobre hranata da se darji v specialna kutia za kote6ka hrana.



Тема Re: Благодаря ви многонови [re: Kaлинckи]  
Автор Живoтинka (Невестулка)
Публикувано18.09.08 00:48



Много сладък. Дано сте много щастливи заедно... и съм сигурна, че ще бъдете, защото историята ви е чудна - просто са ви се пресекли пътищата и са се сляли в един общ път. И сте заедно... чудесно е, че сте се срещнали.

Цункай го от мен по сладката муцунка...





Тема Re: След вашите съвети дотукнови [re: vese23]  
Автор Kaлинckи (forever more)
Публикувано18.09.08 09:19



Ще предам на продавачката и дано това помогне на България Поне беше в кутия, така че успокой пък ти твоя ветеринар

"Hi, I'm empty
So tell me you care for me"



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.