Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:35 11.05.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: Нов безумен проектозакон.нови [re: Tapaлe Ж]  
АвторMechoPuh (Нерегистриран)
Публикувано20.08.08 23:48



Ммм? Я пак. Разтълкувай ми го това ако обичаш. Виждам, че и с правото си на ти, както с всяка друга материя, която някога е обсъждана тук

.
ПС: Имам няколко неща за казване и във връзка с класацията ти на ВУЗ-овете от една съседна тема ама айде друг път.



Тема Re: Нов безумен проектозакон.нови [re: зaщo]  
АвторДoди aл-Фaйeд (Нерегистриран)
Публикувано20.08.08 23:53



На мен котките на комшувците ми харесват, кучета отдавна няма изядаха ги китайците, цветя не гледам. На мене и тук ми е добре. Ти, душа иди където си поискаш не ми харесваш, а за мене биричка ама повечко и картофки ама по-малко.



Тема Re: Нов безумен проектозакон.нови [re: бpeй-бpeй]  
Автор prAsino (зелен)
Публикувано20.08.08 23:53



чети преди да пишеш. написал съм всичко, което се опитваш да си обясниш.

и ти благодаря за пожеланията. аз ще ти пожелая единствено да спреш да възприемаш домашните си любимци като вещи. че и за чуждите да спреш да мислиш.



Тема Re: Нов безумен проектозакон.нови [re: prAsino]  
Авторбpeй-бpeй (Нерегистриран)
Публикувано21.08.08 00:03



Нищо не си обяснил/а
Какво обясни - това, че законът няма да се спазва ли? Еми тогава, защо изобщо да го има?
Или който не е съгласен да си търси друго жилище? Или че завареното положение, ще го гледат по-толератно?Дали? Къде са гаранциите за това?

Изглежда, че за теб животните са вещи - които като ти иссъска съседа и ще изхвърлиш на улицата - щото нали си много съгласен с проектозакона, м?



Не мисли, че понеже сегашните ти съседи немат нищо против и ти персонално си застрхован от подобен сценарий на развитие - защото всичко се случва - днес е така, утре може да е иначе - палчинката се обръща. Отделно, че ако при теб е такова положението, при много други хора може да не е . Ама теб какво те интересува.



Тема Re: Нов безумен проектозакон.нови [re: Дoди aл-Фaйeд]  
АвторДaянa (Нерегистриран)
Публикувано21.08.08 00:05



Май нещо ти е бъркотийка в главата, а?


Удари още една биричка, да си понаместиш мисълта



Тема Re: Нов безумен проектозакон.нови [re: бpeй-бpeй]  
Автор prAsino (зелен)
Публикувано21.08.08 00:12



по-леко с напъните си да ме определяш, че ще се размирише. нито ме знаеш, нито ме познаваш и само се излагаш. по добре хвърли повече труд в четенето. няма да пиша по сто пъти за неразбралите. как едни могат, други не? (използвайки множествено число нямам предвид различните имена, с които пишеш тук).
лека вечер на всички.



Тема Re: Нов безумен проектозакон.нови [re: Дaянa]  
АвторAko иckaщe ти Дoди (Нерегистриран)
Публикувано21.08.08 00:19



Наясно съм душа с темата небъдница е петицията на кучкарките, котките хората ги обичат и никой не протестира срещу тях,
с комшувците пием си биричка с тях и ми гледат котарачката като съм на моренце,
с ТаралеЖ-а готин е! Прасино също и умни ,


с тебе, дето пишеш с 1000 ника и светът ти е длъжен за всичко и ти е крив по всички възможни начини, но момчетата по-горе най-много

Вземи се в ръце, остави петициите на старите моми те са в изобилие и ела за биричка, имам достатъчно, докато дойдеш и картофките ще станат. Аз съм в София Обеля



Тема Re: Нов безумен проектозакон.нови [re: prAsino]  
Авторбpeй-бpeй (Нерегистриран)
Публикувано21.08.08 00:20



Погледни си писаниците и ще видиш кой започна първи с определенията - да не забравяме, че ти също ни ме знаеш, ни ме познаваш - нали така



Каквото повикало, това и се обадило. Искам да кажа, че преди ти да започнеш да ме квалифицираш, аз също не го направих - просто си зададох въпросите, на които обаче лекичко забравяш да отговориш. Или не искаш? Или не можеш, м?

Смятай ме за по-малоумен и неразбирашющ и просто не на всички - на един от въпросите ми отговори - какво правим с нежеланите от съседитве любимци?
А щом пък ти е толкова сложно да отговориш, просто посочи една от следните възможности:
а) отиват на улицата
б) търси им се друг дом
в)не може да им се намери друг дом - носим ги да ги убият
г)нещо друго - ти кажи какво

Варианта - смени си жилището или смени си съседите приеми, че не е възможен. Чакам.



Тема Re: Нов безумен проектозакон.нови [re: бpeй-бpeй]  
Автор prAsino (зелен)
Публикувано21.08.08 00:24



отговора съм го написал ама ще го постна само след като ми цитираш мое мнение с дата и час на публикуването му, където съм те квалифицирал както и да е.



Тема Re: Нов безумен проектозакон.нови [re: Ako иckaщe ти Дoди]  
АвторЛeйди Ди (Нерегистриран)
Публикувано21.08.08 00:31



Хм, не пиша със 100 ника. Никовете са според това, което отговарям или просто някакви случайни, но би трябвало да е ясно, че в тази тема са от един човек. Е, с изключение на твоите де, но и ти така пишеш, тъй че трябва да ти е ясно. В други не съм писал тъй или иначе.

Не си прав - има хора, които мразят котки, така че не е гаранция.

Иначе хората може да са си готини - аз нямам нищо против хората. Против подобни идеи съм.
Не ща да се заяждам с хора, не ги и познавам за да го правя - просто дискутираме по една тема, в която сме на различни позиции, с други думи спорим. Не виждам нищо лошо в това. Нали за това в крайна сметка пишем по форумите. Спорим за идеи. Поне аз това правя. И освен при пряка провокация, не измествам никога спора към личността на пишещите. А даже и при провокация рядко го правя.

Мерси за поканата, но съм доста далеч от София.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.