Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:25 06.06.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: как....нови [re: 1amp;2]  
Автор vazduharka (съобразителна)
Публикувано19.08.08 12:22



Хех, и това не е висичко приятели!
Имат и още един проект, според който съседите (съкооператорите) щели да решават, на общо събрание и с подписи, дали са съгласни да се гледат домашни любимци в дадена кооперация.
Според мен, все ще има по една 'зла съседка" със злобна мрачна физиономойка, която няма да е съгласна, може и съсед, нека не бъдем сексисти. Така де, такива хора злобата им ги крепи. В допълнение все ще се намери и някой дребен човечец, който ще се съгласи да се раздели с животината си. И като краен резултата ще има допълнително домашно гледани...на улицата. Еми....нямам думи.





Тема Re: как....нови [re: denii]  
Авторxasan (Нерегистриран)
Публикувано19.08.08 12:29



Тос перилен припърат ли ми рекламирваш. Я иди си пери кратуната с негу или змивай алуминеватъ дуграмъ.



Тема Re: как....нови [re: 3вяpka]  
Автор ПeпcoвaMaмa (странна)
Публикувано19.08.08 12:47



Ех, Звярка, оправдаваш си много качествено псевдонима.
Или може би и на теб ти трябва ваксина за бяс?


Никога нямаш шанс да ми бъдеш работодател, защото работя за себе си.
Нещо, което явно ти не си успяла да постигнеш в живота си.
И с тия бесове няма и да успееш, то е ясно.
Не съм ветеринар, че не съм и недоволствала, даже питах вие за какво се пените толкова. Аз на своя котарак ще сложа чип, и съм изключително щастлива, че нещата малко по малко започват да се подреждат, и утре, недай боже котаракът ми попадне на улицата по необясними от мен причини, НЯКОЙ да открие, че е мой и да ми го върне. Или аз да мога да си го открия.
Също ще съм щастлива и думата "бяс" да остане в миналото, и в прекия смисъл - за животни болни от бяс и в преносния - за хора, бесни като теб.
Ама какво ви се обяснявам да ви събуждам и останалите заспали дяволи.
По-добре си мълчете и вие, като така и така не живеете в България, живейте си там подредения жалък емигрантски животец и не коментирайте вече ЧУЖДИТЕ ДЪРЖАВИ!



Тема Re: как....нови [re: ъъъ]  
Автор ПeпcoвaMaмa (странна)
Публикувано19.08.08 12:52



Има парички и за онези дечица, но няма кой да ги усвои.
Няма нужда да опорочаваме идеята, за това че управниците ни са идиоти.
Има и за животните, има и за дечицата, и това е чудесно!
Когато имаме и управници, които да усвоят всички полагащи ни се пари, и да ги канализират където трябва, тогава всичко ще е ОК.
Ама то едно си баба знае, едно си бае, спазваме си старите поговорки, измислени по време на робства и мизерии и ги мислим за много вярни.
"Цървули няма, гайда иска" бихте казали, сигурна съм, ама не е така.
Защото ни дават и за сървулите и за гайдата, а ние понеже не сме взели за цървулите, та сега ревем, че ще вземем за гайдата...
Такива ми ти работи.



Тема Re: как....нови [re: ПeпcoвaMaмa]  
Авторзвяpka (Нерегистриран)
Публикувано19.08.08 13:40



Работя в елитен пиано бар и съм доволна от това, което получавам с 2 висши НБУ и НСА,а вие сте много жалки, след като смятате, че чип в където и да било на вашия любим котарак може да реши социалното статукво на народа. Плурализъм на мнения - нали това искате, стремейки се към държавите, с установен такъв порядък. А твърдението, че не зависите от никого, е просто неуместно, най - малко от семейство, данъчни, енерго, водоснабдители, производители на климатична техника и др. Сигурно и осигурителните и данъчните не ви интересуват...ама - българска работа, ...не им се сърдете.





Тема Re: как....нови [re: ПeпcoвaMaмa]  
Авторwww (Нерегистриран)
Публикувано19.08.08 13:46



Тъпоумни словоизлияния - да не го обръщаме на чат простотии



Тема Re: как....нови [re: звяpka]  
Автор ПeпcoвaMaмa (странна)
Публикувано19.08.08 14:08



С двете си висши естествено, че няма къде да се денете, освен в пиано бар, ама то "не става само с висше, трябва и акъл".
Има една мъничка различка между вас там и нас тук - вие подвихте опашчици и се денахте в баровете и кръчмите по чужбина, а ние сме си тук и се борим малко по малко да подредим нещата, така че ако обичате - тишина, моля!
И да дообясня, че аз също преди 10 години си нарамих дипломата и отидох в елитен пиано бар в "Европата", ама някой хора, успяват да се оценят колко струват и се връщат да се борят, а не търпят емигрантщината, щото е по лесно - там от раз се вземат едни пари, еййй много пари! тц тц...
Хайде поспинкай, че нощес те чака работа и утре пак ще те тресе нервата, като се подсетиш, че си с 2 висши а се вреш в бара.

И да припомня - в клуб за любители на котките сме, а не в клуб "оплюване на България и възхвала на номадския начин на живот"
Хайде със здраве.



Тема Re: как....нови [re: ПeпcoвaMaмa]  
Автор3вяpka (Нерегистриран)
Публикувано19.08.08 15:19



"...а ние сме си тук и се борим малко по малко да подредим нещата..."


Чак в Брюксел по докладите ни четат "колко сме се подредили"

.
/на това работно място в некой си офис или фризьорница май почна да се чете по-съсредоточено/






Тема Re: как....нови [re: 3вяpka]  
Автор*** (Нерегистриран)
Публикувано19.08.08 15:28



Абе ти що вместо да разводняваш темата с глупости не вземеш да ни светнеш как е положението с чипирането на дом. любимци в тая чужбина дето си ти?! Пък тукувиж си открила някои интересни факти и си си обяснила самичка що тук сме в такъв батак и е пълно с бездомни пък в белите държави не.



Тема Re: как....нови [re: 1amp;2]  
Автормaцa (Нерегистриран)
Публикувано19.08.08 15:49



Нещо не доразбрах защо се възмущавате.То е много ясно,че ще гласуват някоя наредба,която после ще се прилага само в случаите,в които искаме да се прилага,както е в нашето мило отечество по традиция.Как точно ще разберат дали домашната ми котка,която не излиза навън,е с чип,а?Ще има ако искам да й сложат.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.