Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:57 14.06.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Учим се на нови номеранови [re: denny]  
Автор ПeпcoвaMaмa (странна)
Публикувано21.07.08 20:22



Ооо, ама ти верно ли си мислеше, че не могат да си отварят вратите на шкафовете?


Моят отваря всички врати в къщи, имам си за щастие шкаф, в който си държа важни документи и някой бижута, та той се заключва и там не сме успели да се наврем. Иначе вратите на всички други шкафове и гардероби не представляват никаква трудност



Тема Re: Учим се на нови номеранови [re: denny]  
Автор Tapaлe Ж (ентусиаст)
Публикувано22.07.08 03:38



Хубаво, хубаво.

Вчера на мен ми спретнаха егати номера. Половината ми портфейлс изваеден на секцията, няколко карти и визитки които не ми трябваха, 3-4 банкноти и билета за пътуване. Е сега познайте какво беше пипнато - Прибирам си всичко защото сутринта трябваше да пътувам - тук билет, там билет, няма билет. Лазя, светя, без резултат но все пак решавам че ще разглобя цялата секция, ще махна всичко от нея за да я преместя и да погледна отзад - и какво виждам - билета с две дупки от котешки зъби.

После не разбирали.. няма такъв номер. Всичкото това защото трябваше да я оставя 3 дни при родителите ми, където по цял ден спим, излежаваме се, лягаме в краката на всички да ни галят - абе изобщо много ни гот по котешки.



Тема Re: Учим се на нови номеранови [re: Tapaлe Ж]  
Автор denny (Choco monster)
Публикувано22.07.08 08:21



А, моля, моля, този номер с изпразването на портфейла и ние го знаем, онзи ден го приложихме... ама нощем, да не ни видят, нали сме разбойници.

И не го видях лично, разказа ми баща ми. Станал си човека сутринта и какво да види - целият под в пари. Гелето /естествено, пак Гелето/ му съборил портфейла от масата в хола и измъкнал каквото могъл. Но дупки от зъби, доколкото разбрах, не е имало, така че вие обирате точките.



Тема Re: Учим се на нови номеранови [re: ПeпcoвaMaмa]  
Автор denny (Choco monster)
Публикувано22.07.08 08:25



Ми... мислех си, нали съм си едно такова наивно и доверчиво.

А и досега наистина не беше имало такива изпълнения. Е, Джеси открай време си отваря гардероба на майка ми /той затова е укрепен/, но той е много лесен за отваряне. Обаче това с шкафовете... Но вчера се поуплашихме, че е измъкнал онова месо, защото то беше замразено и се разтревожихме Гелето да не вземе да настине. Беше доста отпаднал снощи, та се постреснахме, сега обаче изглежда добре, стискай палци да няма лоши последици.



Тема Re: Учим се на нови номеранови [re: HaдяИ]  
Автор Mutzka (мърррморана)
Публикувано22.07.08 10:00



А ние се будим за хапване с яко точене на ноктите по леглото. Ако видите как го е надърпал, ще си кажете че е нон стоп гладен





Тема Re: Учим се на нови номеранови [re: denny]  
Автор ПeпcoвaMaмa (странна)
Публикувано22.07.08 11:03



Няма страшно, ще е ОК всичко!
Диваненца такива


Аз поне нямам грижа с храната - нямаме никакъв интерес към човешки храни, освен ако не е постна пържолка, печена на скара без подправки и специално нарязана на парченца с размер на гранулки и леко изстинали! Глезотийското ми ТО



Тема Re: Учим се на нови номеранови [re: ПeпcoвaMaмa]  
Автор denny (Choco monster)
Публикувано22.07.08 12:17



Ами, днес ми изглежда добре, малко е сънлив, но той винаги си е такъв. Яде си нормално, не съм го забелязала да проявява признаци, че е настинал, дано наистина нищо му няма.
А за интереса към човешките храни - имам чувството, че на моите им е интересно всяко нещо за хапване, което успеят да си откраднат. А ако аз им го предложа същото това нещо, въобще не го и поглеждат, или почват да го зариват възмутено. Че са глезльовци - спор няма, ама нали затова сме ги взели, да ги глезим.





Тема Re:нови [re: denny]  
Автор Gerylin ()
Публикувано22.07.08 14:21



ух,аз пък ви завиждам ,че котетата ви ядат човеШка храна..моите не я и поглеждат.само веднъж Пухча се излъга да хапне едно пилеШко късче и то от ръцете ми...иначе котеШки храни :всякакви и постоянно..гранули имат деноноЩно,късчета месо от консерва :3 пъти на ден,суШена цаца само вечер и си умират за нея...задължително първо я `убиват `

и след това си я изяждат..понякога даже не я ядат от пресиЩане с другата храна и на другия ден намирам из целия апартамент разхвърляни риби..

имат всякакви котеШки залъгалки,зъбчени бонбонки за зъбите и саламчета с витамини..не близват иначе днес викам да им купя и котеШко мляко ..ми 1,15 евро за 200мл...няма ли малко многжко да им стане след като човеШкият литър е 80 цента...и им взех риба тон в консерва..котеШка разбира се....облизаха си мустаците,лапите и вестника отдолу под чинийката

When you want something, all the universe conspires in helping you to achieve it.

Тема Re:нови [re: Gerylin]  
Автор denny (Choco monster)
Публикувано22.07.08 15:26



Ами не точно, те по-скоро "замезват" с човешка храна

, иначе са предимно на консерви и pouch на Уискак, Фрискис и Kitekat Обаче има някои човешки храни, за които пощуряват, и са на принципа: "Ако ти не ми го дадеш, аз самичък ще си го взема". Иначе и те обичат риба, надушват я от километри. И забелязвам, че са на периоди - понякога ядат "като невиждали", друг път храната, която съм им дала сутринта, стои почти цял ден в паничките.



Тема Re: Учим се на нови номеранови [re: denny]  
Автор Tapaлe Ж (ентусиаст)
Публикувано23.07.08 13:07



Всичко много примерно извадено и оставено. Само билета продупчен и захвърлен зад секцията.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.