Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:03 27.04.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Малко, сладко пловдивчанче си търси домнови  
Автор ПeпcoвaMaмa (странна)
Публикувано02.07.08 14:06



Малкото Хъсенце вече е напълно здравичко, минаха всички лоши вируси и инфекции. Вече сме добре охраненки, много игриви и много забавни!
Обезпаразитено е, следващата седмица предстои ваксинка.
Мислех да го излекувам, ваксинирам, обезпаразитя, поохраня и пусна в двора, но мъника се оказа изключително лесен за "дресировка". Никога не съм ползвала тази дума за котки, но малкия се учи с 2-3 опита да дава лапичка, да играе на "пляс пляс ръчички" и което за мен е изумително - след първият ден с бенто и първото показване къде трябва да се пишка и ака, той нито веднъж не се е изходил някъде извън легенчето си! Смених със силикон - знае си момчето! Та мисля, че мъникът би бил прекрасно домашно любимче, стига да се намери някой да го иска и обича, защото би било жалко да отиде отново на улицата! Пускам нова тема, а не пиша в общата, защото имам притеснения, че пловдивчани четат доста рядко тук, та да се "набие на очи" един вид, за което моля да ме извините


Тук са малко стари снимчици на Хъсенцето, но утре ще добавя и новички!

Ако някой се заинтересува, нека ми остави координати на лична бележка и аз ще се свържа с него!



Тема Re: Малко, сладко пловдивчанче си търси домнови [re: ПeпcoвaMaмa]  
Автор ПeпcoвaMaмa (странна)
Публикувано12.07.08 19:40



Ето така бивам посрещната всеки път, когато се кача на личният му ( временно

) етаж от къщата в Пловдив.

Мъничето умира за ласки, толкова е гальовно. За съжаление обаче, все още никой не го иска



Тема Re: Малко, сладко пловдивчанче си търси домнови [re: ПeпcoвaMaмa]  
Автор bushkata (любопитка)
Публикувано12.07.08 21:17



Ама много сладък тоя.





Тема Re: Малко, сладко пловдивчанче си търси дом [re: bushkata]  
Автор ПeпcoвaMaмa (странна)
Публикувано12.07.08 21:23



Такъв е, понякога ми се държи за крака и се влачи по корем, като ходя


Така не ми се иска да го пускам пак навън, а много скоро ще трябва да го махна от етажа Живее си сам самичък, качвам се при него по 2-3 пъти на ден, да го нахраня, да му налея нова водичка и да му изчистя тоалетната - продължава да не е направил нито една беля! Е, освен ако не броим оскубването на листата на един бенджамин за беля



Тема Re: Малко, сладко пловдивчанче си търси домнови [re: ПeпcoвaMaмa]  
Автор Живoтинka (Невестулка)
Публикувано12.07.08 23:48



Страхотна душичка! Дано има късмет това добряче, а и някой да има късмет с него, че е такова гальовно милото...





Тема Re: Малко, сладко пловдивчанче си търси домнови [re: ПeпcoвaMaмa]  
Автор Merи@ ()
Публикувано13.07.08 13:17



Много е сладък тоз мацонко

.Такъв добряга едва ли би оживял дълго навън.В тази тема има линкове към всички места за обяви http://dog.bg/forum/index.php/topic,16794.0.html

Много късмет на малкия.



Тема Re: Малко, сладко пловдивчанче си търси домнови [re: ПeпcoвaMaмa]  
АвторMechoPuh (Нерегистриран)
Публикувано15.07.08 10:04



В ето тази тема една твоя съгражданка търси коте с изградени хигиенни навици -

. Малко съм скептична към хора, които при наличие на безброй обяви за подаряващи се котетата пускат отделна тема, че си търсят коте, но айде .... ако само това и е кусура ще е добре. Подбери най-чаровните и актуални снимки на малкия чаровник и и го представи. Дано да го хареса, а и да е свястна, че това второто е по-трудното.



Тема Re: Малко, сладко пловдивчанче си търси домнови [re: ПeпcoвaMaмa]  
Автор ПeпcoвaMaмa (странна)
Публикувано05.08.08 20:44



7 ( СЕДЕМ ) малки сладки пловдивчанчета си търсят дом.
В "родилния дом", който ви разказвах, че бяхме приготвили за Скрибуцла, като се завърнах от отпуск, открих 5 (ПЕТ) броя мишоци, досущ еднакви - сиво-черни тигърчета, със стърчащи пъпове. На 5-6 дни са. Да са ми честити. Дупе да ми е яко


Хъсето започнах да го извеждам малко по малко с мен на улицата. Да свиква.
Какво да се прави. Но все още си търси дом - шеста бройка.
А рижото тигърче, което бях показала в темата на Дени, не е за улицата.
Долу сега има 4 малки от 2 майки, другите 3 се адаптират, но Рижко е толкова деликатен, фин, гальовен, нежен... хич не е за улицата
Та, седмият е той.
Даже си мисля, че по-скоро Хъсето ще се оправи навън, отколкото Рижко.
Мъчно ми е за него. И за другите.
Къде сте, пловдивски котколюбци?



Тема Re: Малко, сладко пловдивчанче си търси домнови [re: ПeпcoвaMaмa]  
Авторtony (Нерегистриран)
Публикувано06.08.08 00:35



Пепсова мамо, на един хал сме май.

сигурно и други харнещи уличните. само дето при мен от старите бройки пооредяха но сега си имаме нови попълнения. ами да имаме средства и време да ги храним, и ако имаме късмет стопани да им се намерят.



Тема Re: Малко, сладко пловдивчанче си търси домнови [re: ПeпcoвaMaмa]  
Автор denii (писанка)
Публикувано06.08.08 12:19



Трудно ще намериш добри домове за толкова котета. Особено в Пловдив. Моето мнение е да ограничиш зависимостта на малките от себе си. Колкото по-самостоятелни и несвикнали с хора, толкова по-голям шанс имат да оцелеят. По-добре кастрирай майките ако имаш тази възможност, за да няма отново същата, че и по-голяма (от децата им) бройка бебета след няколко месеца. Това е най-доброто, което можеш да сториш за тях.

Клипче на котета, търсещи домове




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.