Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:02 29.09.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Подарявам 2 котетанови  
Автор a33u (Flower Power)
Публикувано27.06.08 17:59



Двете котенца са тези, които преди около 2 месеца намерих изхвърлени в казана. В момента са в Ямбол, но вариант може да се измисли.
Обезпаразитени са, с хигиенни навици (въпреки че все още не съм ги приучила към котешка тоалетна, а в легенче с тоалетна хартия). Черният е много игрив и палав, а тигърчето е малко по-спокойно и гальовно. То си израстна така, покрай всичките тези мъки, които минахме с него, за да спасим очичките и като цяло муцунката. Той и сега си остана с много леко дефектче на горната устничка, но за мен си е чаровник всякак, дори така повече. И двамата са мъжкари. Някак не пораснаха така, както очаквах, въпреки че се хранят постоянно и имат апетит. Подарявам ги на грижовни стопани.

Ако имате въпроси: a33u@mail.bg

Ето ги и тях:







Онова, което сме, е резултатът на нашите мисли.

Редактирано от a33u на 27.06.08 18:00.



Тема Re: Подарявам 2 котетанови [re: a33u]  
Автор denii (писанка)
Публикувано27.06.08 19:30



Пу, пу, браво, ужасно много се радвам. Все не вярвах, че ще оцелеят, а те са просто прекрасни! Браво на теб. Справила се с тази адски трудна задача по възможно най-добрия начин. Дано намерят свестни домове .

Клипче на котета, търсещи домове



Тема Re: Подарявам 2 котетанови [re: denii]  
Авторtony (Нерегистриран)
Публикувано28.06.08 00:17



желая късмет на всички ви!



Тема Re: Подарявам 2 котетанови [re: a33u]  
Автор bichana(Reni) (zelenoo4ka)
Публикувано02.07.08 23:02



Слънчовци прекрасни! Браво на теб! Дано дзверюжките да попаднат на добри стопани! Често си мислех какво става с ямболските котета, но реших, че вероятно отдавна са си отишли и ти страдаш... Ееей, много се радвам, че котьовците са здрави и толкова чаровни!

Аз вчера прибрах едно коте-бебе, което не може да си движи много добре задните крачета, влачи си гъзенцето. Утре ще ходим на доктор. Някой докара пред блока 4-5 кученца с майките и татковците им и цялата дружина беше оградила малкия плъх и му ръмжеше, а той, взел-дал, почти умрял от изтощение, беше изпружил телце индиферентно... Къпахме се и падна един тон бълхи, гадове - направо го бяха изяли... Сега се шири с всичките си такъми, включително 2 тоалетни, в банята. Трите ми котки и ние обитаваме другата стая

.



Тема Re: Подарявам 2 котетанови [re: a33u]  
Автор kukurjak (зелен)
Публикувано04.07.08 18:40



А защо датите на снимките са от 2007 г.?



Тема Re: Подарявам 2 котетанови [re: kukurjak]  
Авторa33и (Нерегистриран)
Публикувано05.07.08 01:37



Щото фотото ми нещо е пътувало тогава назад във времето.. знам ли

Не е мой, настройки не пипам ;)



Тема Re: Подарявам 2 котета [re: bichana(Reni)]  
Автор a33u (Flower Power)
Публикувано05.07.08 01:43



Ох, позната картинка, това с тоз дефицит на стаи и разхищение откъм котки не е работа. При мен котьовците са ми окупирали вече 2-ри месец кухнята, а пък ний с половинката и големия котор сме в една стая ( не питай! ). Пълна непоносимост между поколенията, и толкова време нищо не мога да направя, по-зле става

. Успех с малкия котанчо, дано има късмет и сили.
Ама мерси за пожеланията на всички, и аз се надявам да им намеря добри стопани. Вече отказах на едни, които идея нямаха к'во е туй жива котка, искаше им се да е плюшена и да не шава много-много ако може. Казах им да си купят от магазина за играчки.

Онова, което сме, е резултатът на нашите мисли.

Редактирано от a33u на 05.07.08 01:46.



Тема Re: Подарявам 2 котетанови [re: kukurjak]  
Автор a33u (Flower Power)
Публикувано05.07.08 01:45



Ааахаха, а кукуряк, я гледай пък часа к'во вика - за полунощ малко свежички са ми котенцата и е малко светличко навън

. Каааакто и да е, котетата са важните на снимката.

Онова, което сме, е резултатът на нашите мисли.

Тема Re: Подарявам 2 котетанови [re: a33u]  
Автор kukurjak (зелен)
Публикувано05.07.08 02:34



Абе и аз видях часа, но след като пуснах въпроса


Дани си намерят дом, котарачетата, стискам им палци.
Възхищавам се на хора, които приютяват и се грижат за повече животинки. Аз само едно спасих, но е такъв бяс, че вилнее за десетина




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.