Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:33 29.06.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема котето ми избяга:(((нови  
Автор 7sins (expensive)
Публикувано22.05.08 02:02



глупака е скочил през прозореца през нощта /от 8мия етаж/... заради него сложихме и мрежи а той незнам какво е правил но си беше направил една малка дупка и излязъл

много ми е тъпо.. казаха ни да го кастрираме за да не откача така ама ни беше жал. егати гадната работа!!!

I have loved two kinds of men. Some of them are dead. The others are deadly.

Тема Re: котето ми избяга:(((нови [re: 7sins]  
Автор ПeпcoвaMaмa (странна)
Публикувано22.05.08 07:02



Коте, паднало от 8-ми етаж не бяга!!!
Отидете да го намерите около блока, дано е живо и успеете да излекувате последствията! Моят котарак също падна от прозорец с мрежа от 8-ми етаж. Късмет извади, че се отърва с малко. ЗАДЪЛЖИТЕЛНО идете да намерите котето си, то със сигурност, ако е живо, е скрито около блока някъде!



Тема Re: котето ми избяга:(((нови [re: 7sins]  
Автор ssiberia (непознат )
Публикувано22.05.08 11:33



За съжаление е така! След скок от 8-ия етаж не е възможно да избяга!
Претърси храстите, под колите, мазетата и всякакви др. места, където би се скрила наранена котка! Ако е оцеляло, котето ти е с травми и е застрашено от кучета, деца и т.н и т.н. Дори да не го откриеш, пак е добър знак. Значи е било живо и се е скрило. Търсенето повтори като се стъмни. Викай го. Може да ти се обади. После - спешно при вет. лекар!
Или поне погребете трупчето, за да не го разнасят кучетата!
Сори! Такова е положението!





Тема Re: котето ми избяга:(((нови [re: 7sins]  
АвторZhimi (Нерегистриран)
Публикувано22.05.08 13:05



Една добавка и от мен - не се отчайвайте, ако не го откриете веднага. Може да минат няколко дни. Първоначално котките, преживели такова падане, са много изплашени и не на себе си, възможно е няколко пъти да минете покрай него и да не ви се обади, но след като му мине огромния стрес ще ви се обади. Не спирайте да го търсите, има големи шансове да е жив. Кураж!



Тема Re: котето ми избяга:(((нови [re: 7sins]  
Автор 7sins (expensive)
Публикувано22.05.08 13:52



мерси за отговорите. търсихме го на 5 преки от блока но не го намерихме. питахме и хората от магазина и кафето пред нас, но и те не са го виждали. гледахме най-вече под колите, защото предишната ми котка пада 2 пъти и все го намирах под някоя кола да седи. дано да е жив и да се покаже от някъде

или пък някой да го е намерил и да го е прибрал...

I have loved two kinds of men. Some of them are dead. The others are deadly.

Тема Re: котето ми избяга:(((нови [re: 7sins]  
Автор ПeпcoвaMaмa (странна)
Публикувано22.05.08 14:30



И аз моят го търсих стотици пъти, и обикалях обезумяла, и го нямаше и нямаше НИКЪДЕ. И виках, виках - никакъв отговор. А той миличкият в едни клони, в една миша дупка, наврян, уплашен, бере душа


Поне 20 пъти минах от там и гледах и виках!
Приятелят ми го видя, когато се включи в търсенето.
Така че хвани още хора да потърсят с теб, защото ти като мислиш, че го няма някъде, където си търсли/а, и може просто да не го забелязваш...
Успех!



Тема Re: котето ми избяга:(((нови [re: ПeпcoвaMaмa]  
Автор gamina (mind reader)
Публикувано22.05.08 15:55



Аз моя го намерих в деня на полета от 6я етаж - беше се наврял в абонатната на блока - така че ако има отворени прозорци към мазетата - викайте го около тях (така намерихме дебелия - викнах до прозорчето и той изплака от вътре) или вземете ключ и прегледайте по мазето, може да не е останал до прозореца, ако е имало къде по-навътре да се свие.



Тема Re: котето ми избяга:(((нови [re: 7sins]  
Автор ssiberia (непознат )
Публикувано22.05.08 16:47



Не се отчайвайте и търсете!
Щом не сте го намерили - значи е живо!
Преди много години първата ми котка падна от 7-ия етаж. Оцеля с изкълчен заден крак, само защото клоните на дърво бяха омекотили удара. В началото въобще не я видях, а тя през цялото време ме е наблюдавала с ей ... такива ококорени очи, свита под едно дърво. Беше се оплескала цялата в лайна /извинете ме/ от ужас и болка.
На съседи избягалата /от 1-ви етаж/ котка, открих през 4 входа под парното на площадката между 7-ми и 8-ми етаж. Бях на гости при приятели и детето им дотърча превъзбудено, че видяло умряла котка. Не беше умряла, а полужива от страх. Върнах я. Е, съдбата си е съдба.


Пак на съседи /пак от 1-ви етаж/ котето се беше свряло в двигателя на паркиран пред входа автомобил. И си траело! Докато не подкарали автомобила.
Поне 3 пъти ми се е случвало да вадя котенце от двигателя на лека кола.
Така де, идеята ми беше да илюстрирам многобройните, невероятни места, където би се скрила наплашена котка.
Не се отказвайте и търсете!
В малкото ви останало време /от търсенето/ седнете и напишете обяви и ги разлепете. Да не забравите да опишете котето /със снимка най-добре/ и да оставите ваши координати /GSM и точен домашен адрес/.
Който го намери, едва ли ще си го занесе вкъщи.
Ако не друго, поне ще знаете, че сте направили всичко възможно да го намерите.
Успех! И пишете!



Тема Re: котето ми избяга:(((нови [re: ssiberia]  
Автор ssiberia (непознат )
Публикувано22.05.08 16:59



При мен се случи веднъж! С първата котка /докато й търсих стопани/! Когато не знаех що е то котка! Това не ме извинява, но поне нямаше втори път! /Засега де! Нищо не се знае!/
А на вас 3 /три/ пъти ви пада котка? И то от 8-ия етаж?
Това е недопустимо!
Какви сте вие бе, хора? Ако не друго, нямате ли чувство за отговорност?





Тема НАМЕРИХ ГО!!!!!!нови [re: 7sins]  
Автор 7sins (expensive)
Публикувано22.05.08 18:21



намерих го под една кола, която проверих около 100 пъти вчера! много е зле милия, двата задни крака са зверски счупени

иначе снимките показват че гръбнака, сърцето, и дробовете са добре. сега е бинтован целия... ще чакаме да се стабилизира (не разбрах какво точно означава това) за да го оперират. Стискайте ни палци!

I have loved two kinds of men. Some of them are dead. The others are deadly.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.