Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:03 27.04.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Хора от Ямбол - помагайте !нови  
Автор a33u (Flower Power)
Публикувано29.04.08 21:38



Търся кърмеща котарана, за да помогне на 2 току-що родени мъничета, които може и да не успея да спася. Правя всичко възможно, и знам че това е удар насляпо, но... все пак. Може и да имам късмет.

Онова, което сме, е резултатът на нашите мисли.


Тема Re: Хора от Ямбол - помагайте !нови [re: a33u]  
Автор papyy (стара коткарка)
Публикувано29.04.08 22:26



Купи мляко за котки на Роял Канин. Ако нямаш достатъчно пари купи НАН. Неговия състав е най-близък до котешкото мляко. И пак се чудя дали ще се отгледат? Трудно е и си прецени възможностите. Не винаги можем да отгледаме останали без майка котенца.





Тема Re: Хора от Ямбол - помагайте !нови [re: papyy]  
Автор bushkata (любопитка)
Публикувано29.04.08 22:27



В отговор на:

и си прецени възможностите



При положение, че опитва всичко възможно това какво значи?



Тема Re: Хора от Ямбол - помагайте !нови [re: a33u]  
Автор denii (писанка)
Публикувано29.04.08 22:35



Малко глупав съвет, но при мен помогна с Уши. Дай им с млякото и един, два капкомера топъл пилешки бульон. Ама истински. Хем ще ги отпусне да се изакат, хем ще ги засили. Нямате си представа от колко малки, животинчетата имат инстинкти. При мен после проблемът беше, че Уши отказа да пие мляко и получи разстройство, но само на бульона успя да реагира, да прояде и то стръвнишки.

Клипче на котета, търсещи домове



Тема Re: Хора от Ямбол - помагайте !нови [re: denii]  
АвторR (Нерегистриран)
Публикувано29.04.08 22:52



Пусни обява там където си ги намерила.
"Търси се котка кърмачка на по-малко котета . Да откърми сирачета.Полезно е и за котката да не получи запушване на цицките полезно и за котенцата като ги отгледа до 3 месеца си ги вземам"
Нищо чудно да попаднеш на майката.



Тема Re: Хора от Ямбол - помагайте !нови [re: R]  
Авторa33u (Нерегистриран)
Публикувано29.04.08 23:31



Извинявай, че ще прозвуча грубо, ама мислиш ли че хора като тези, които са изхвърлили котетата, ще се отзоват на обявата ми, ще ми звъннат и ще ми отстъпят котката да ги кърми, същите тези. Най-много и тя да е в някой казан

Разпитвам ветеринари на тоя етап и обява, която тук излиза чак вдругиден...ох

Това с бульона го пробвам колкото мога по-скоро. Благодаря ви на всички за съветите. За жалост точно в момента съм с ограничени средства, и само със заеми ще видя какво мога да си позволя и като мляко и изобщо За сметка на това Басто е на диетка, пък и има нужда.



Тема Re: Хора от Ямбол - помагайте !нови [re: R]  
Автор Merи@ ()
Публикувано29.04.08 23:40



Да бе тези дето са ги изхвърлили ще си ги вземат обратно, това и да го видя няма да го повярвам.Те ако са искали котета вкъщи можеше да си ги гледат до три месеца и после да ги изхвърлят, явно на хората и слепи и не ходещи им пречат пък чак да си ги вземат и да ги гледат три месеца...да са искали да са си ги гледали ама не.Пък и ако ги беше грижа за цицките на майката и за котетата нямаше въобще да си пишем по въпроса.

Най- добре пуснете обяви в dog.bg i bezdom.info за това, че търсите кърмачка и си продължавайте със сухото мляко.



Тема Re: Хора от Ямбол - помагайте !нови [re: Merи@]  
АвторR (Нерегистриран)
Публикувано30.04.08 00:24



Забравих да кажа от моя скромен опит.
Захрани ги по съвсем мъничко и много често.
Да не им се подуят коремчетата.
Приемат ли храна поне малко?



Тема Re: Хора от Ямбол - помагайте ! [re: R]  
Авторa33и (Нерегистриран)
Публикувано30.04.08 07:13



Здравото се храни с апетит, но нараненото поглъща едва по една пипетка на хранене и се дави...



Тема Re: Хора от Ямбол - помагайте !нови [re: a33и]  
Автор bushkata (любопитка)
Публикувано30.04.08 10:21








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.