Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:15 27.09.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Тема Парцал или Трици...СПЕШНО!!!!!нови  
Автор Galeon ( Zouave)
Публикувано28.04.08 13:30



Всеки момент втората ми котка ще роди.....първата роди миналата седмица ...и на двете им е първо раждане...

начи първата -Славка--роди в една ниша в която бях застлал в трици-чисти ...и тя хоп там.....
обаче втората --Норка -няма къде да роди на подобно място и за това мисля да и направя една касетка с трици иили парцали във втората къща -която не използваме....

Парцали или Трици да и сложа в щайгата ....моля дайте съвет че всеки момент трябва да се появят на белия свят ....

мооооляяя







Merde!La Guard meurt mais elle ne se rend pas!

Тема Re: Парцал или Трици...СПЕШНО!!!!!нови [re: Galeon]  
Автор gamina (mind reader)
Публикувано28.04.08 13:59



Парцали ми звучи далеч по-добър вариант :)



Тема Re: Парцал или Трици...СПЕШНО!!!!!нови [re: Galeon]  
Автор bushkata (любопитка)
Публикувано28.04.08 14:28



Аз бих казала чисти парчета чаршаф

или хавлиени кърпи.



Тема Re: Парцал или Трици...СПЕШНО!!!!!нови [re: Galeon]  
АвторЛюдмил (Нерегистриран)
Публикувано28.04.08 17:02



Аз постилах попиващи подложки за възрастни, от най-близката аптека, струват около 60 ст. бройката, ако вземеш 5 ще и смениш един път по време на раждането, след това и на следващия ден. 2 ще ти останат резерва. Използваните хвърляй в затворена найлонова торбичка, че ще се съберат всички котараци в квартала.



Тема Re: Парцал или Трици...СПЕШНО!!!!!нови [re: Galeon]  
Авторnc (Нерегистриран)
Публикувано28.04.08 19:41



Триците май не са за бебета котета, като вземат да полепнат по тях ще се видиш в чудо. Предложението на Людмил изглежда доста практично - ползваш и хвърляш. А и би трябвало да им е чистичко на малките мисля първите дни. Не че в природата е, ама те и затова толкова много от тях умират...
Успех с малките котета, защо не ги снимаш да ги покажеш





Тема Re: Парцал или Трици...СПЕШНО!!!!! [re: nc]  
Автор Galeon ( Zouave)
Публикувано28.04.08 20:45



ходих взех една щайга от пазара и едно одеало гладко от нас и го разделих на две...ама тя не ще да си ходи там...едвам ходи коремчето и се влачи....ебаси ....

иска в гардероба на баща ми ...а хъскито е тук и не може ...




Merde!La Guard meurt mais elle ne se rend pas!

Тема Re: Парцал или Трици...СПЕШНО!!!!!нови [re: Galeon]  
АвторR (Нерегистриран)
Публикувано28.04.08 23:17



Остави я да роди където иска .
За предпочитане е под по-ниска маса или в покрит отгоре кашон..
Щом не иска в тая къща , значи за нея не е сигурно.
Щом и е за първи път може и да ражда цяла нощ.



Тема Re: Парцал или Трици...СПЕШНО!!!!!нови [re: R]  
Автор 5klasisthebest (непознат )
Публикувано29.04.08 22:46



на моето коте му постлах в кашонче парцалчета за да свиква с тях . Все още не сме родили,но от опит знам че те се крият.
предишната ми котка се криеше така че сложи я на закрито място и я остави да се окоти.Остави и вода и храна
Успех и да пратите снимки после




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.