Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:48 28.06.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема С много мили чувства за Синтия, Роби, Мошо...нови  
Автор ПeпcoвaMaмa (странна)
Публикувано26.04.08 17:57



... новият пострадал Силвестър и всички мачоци, и техни стопани, за които изпитах толкова топли усещания и пожелах в молитвите си много Божия милост за тях. Толкова святи празници са, и аз почивайки, притичвам до компютъра за да видя (в частност в момента) как е Синтия и Цветик. Чета писанието на Дени за Силвестър, и ми се вдига на бунт направо. Чудесно е, че има хора, като Дени, на които мачоците биха могли да разчитат за помощ! Чета отговора на Людмил и ми е благодарно за това, че ми "даде" метода за контрол на маркирането. Чудесно е, че има хора като Людмил, на които стопаните на котаците могат да разчитат за информации всякакви

Мелл за малко пъстрота по празниците побегна презглава от клиниката с опуления от страх Ужас и аз продължавам да се кискам, като се подсетя за това. И все се чудя чии зеници са били по-големи - ужасовите или на Мелл

Нека всекиму се сбъдне неговото чудо по тези празници!
Синтия и Роби да вдигнат дупета и да раздвижат лапинки, Силвестър да няма нещо засегнато, за Мошето да остане само лош спомен цялата кофти история.
Бог да пази и благослови вас и ЛЮБИМците ви!
Бог да благослови и създателя на този форум, където един котколюб може да намери толкова подкрепа и разбиране...
Да са ви святи, топли и пълни със сбъднати желания, празниците, мили хора!



Тема Re: С много мили чувства за Синтия, Роби, Мошо... [re: ПeпcoвaMaмa]  
Автор Mell_BG (КраставицаКрива)
Публикувано26.04.08 21:11



С Брус или белият Ужас се присъединяваме към пожеланието. Да са ни живи и здрави дребните момчета и дами .И всички бездомници да намерят обич. [IMAGE]http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=5697493[/IMAGE] Много се радвам, че го има този форум

Без паника !!!


Тема Re: С много мили чувства за Синтия, Роби, Мошо...нови [re: ПeпcoвaMaмa]  
Автор cvetik ()
Публикувано26.04.08 21:22



Нямам как да шпиша, пияна съм от мъка, а и двете ми най-скъпи приятелки, които бяха с мен по време на всичко това са у нас за да меподкрепят....пия за всички мили душички от наше име...моля да ме извините, алкохола ми е много, но това е начина да потуша мъката, утре пак ще се включа..благодаря мн на вси1ки ви..и нека мислим, че та са още сред нас!!



Тема Re: С много мили чувства за Синтия, Роби, Мошо...нови [re: cvetik]  
Автор papyy (стара коткарка)
Публикувано27.04.08 00:24



Винаги съм си мислела, че Господ прибира тези душички, които са по-добри за да не се мъчат. Там при Него няма мъка, няма болка, няма глад и мизерия. Когато умря моята котка в началото плаках, плача и сега, но знаех, че тя е там и ме чака за да бъдем пак заедно. Мир на праха им.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.