Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:22 27.09.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Сивушка търси домнови [re: denii]  
Автор Живoтинka (Невестулка)
Публикувано19.02.09 23:25



Предполагам, че ще свикне - може би защото съм непоправим оптимист... Пак ще си играе... няма начин да не свикнат все някога според мен... Сега е време да се радваш на вълшебните мигове със Сиси... другото ще се нареди с времето..





Тема Re: Сивушка търси домнови [re: denii]  
Автор Mutzka (мърррморана)
Публикувано20.02.09 09:36



Радвам се, че Сиси намери най-накрая своя човек. Ако обръщаш повечко внимание на Сузи, дали няма да се престраши да бъде по-активна?



Тема Re: Сивушка търси домнови [re: Mutzka]  
Автор denii (писанка)
Публикувано20.02.09 09:53



Това правя в момента. Обръщам повече внимание на Сузи. Снощи й дадох любимото й топче, до което горката от месеци не може да се вреди и тя се заигра с него. Пазих я от другите и тя поигра 20-тина минути. Много се надявам като си идат Джак и Рижко и нещата да се нормализират поне до приемлива степен.



Тема Re: Сивушка търси домнови [re: denii]  
Автор Mutzka (мърррморана)
Публикувано20.02.09 10:35



Вярвам, че всичко ще се нареди с времето, трябва само търпение. Стискаме ви палци. Да нагушкаш цялото племе





Тема Re: Сивушка търси домнови [re: denii]  
Автор denii (писанка)
Публикувано18.06.09 21:40



И като споменах Сивушка в другата тема се сетих да ви я покажа няколко месеца по-късно. В този сезон не знам защо, но за втора година имаме проблем с козината. Къпя я, което ми коства ужасно много, реша я, но уви - скубе се, чеше се, хвърчат косми навсякъде...

Излезе й прякор в нас- фрау Сиси



Редактирано от denii на 18.06.09 21:41.



Тема Re: Сивушка търси домнови [re: denii]  
Автор Zhimi (чушкопек)
Публикувано19.06.09 09:26



Браво, Дени!
Сиси вече има и изгледа, и погледа на домашна котка.


Напоследък нямам време даже да чета, па камо ли да пиша, но тук не мога да се въздържа.
Целувки от нас за цялото домочадие !



Тема Re: Сивушка търси домнови [re: Zhimi]  
Автор denii (писанка)
Публикувано19.06.09 09:41



Благодаря ти, Джими! Сиси наистина поомекна, към мъжете няма проблем, остава само този с моята Сузи, но и там мисля, че нещата се пооправят. Разбира се, има го и факта - другите двама агенти, които значително променят ситуацията, но силно се надявам когато заминат, статуквото да се запази такова. Ето и снимково доказателство - да седнеш с гръб към врага преди няколко месеца беше немислимо



Целувки и от нашата предимно мъжка банда към вашата изцяло дамска.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.