Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:53 10.05.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Сивушка търси домнови [re: gamina]  
Автор Oли (куче и котка)
Публикувано04.04.08 13:20



Уфф, май няма оправия. Вчера вечерта катастрофира с монитора и сутринта реши пак да изследва дали ще има същия ефект

Изстреля ме от леглото като торпедо



Тема Re: Сивушка търси домнови [re: Oли]  
Автор angel_sin (завеяна ...)
Публикувано04.04.08 13:23



ми вземи си солиден монитор

моя няма шанс да го съборят, но пък спят отгоре и се притеснявам, че вътре е пълно с косми
за това пък Нанката редовно сутрин ни буди с побутване на разни неща от рафтовете ... днес например набара жълти стотинки, дето мъж ми изсипал на секцията и ги буташе една по една ... докато не станах да го набия и да му дам да яде






Тема Re: Сивушка търси домнови [re: angel_sin]  
Автор gamina (mind reader)
Публикувано04.04.08 13:31



Стотинки, върху моята глава се сипят дискове и две издания на Властелина... сещай се ква е тухла

. А монитора не ми се мисли кво е вътре.

Спирам с офф-а :)



Тема Re: Сивушка търси домнови [re: angel_sin]  
Автор Oли (куче и котка)
Публикувано04.04.08 14:12



Там е проблема - монитора е солиден, но масата не толкова. А нея я кефи да се клати на масата. Но като няма за сега друга алтернатива, ще се гоним и това е





Тема Re: Сивушка търси домнови [re: denii]  
АвторЛюдмил (Нерегистриран)
Публикувано09.04.08 20:30



Сивушка е много готина. Колкото пъти я погледна и все едно виждам наш Ози. Като две капки вода са (само дето Ози е обикновенно с надран нос). Че и доколкото разбирам и характерите им си приличат. Мисля, че Сивушка ще се чувства много добре в къща с двор. Струва ми се, че името и е много обикновенно (много сиво), не че е лошо, ама на кандидат задомител няма да направи впечатление. И накрая, що не вземеш та да си я оставиш тая сладурана.



Тема Re: Сивушка търси домнови [re: Людмил]  
Автор denii (писанка)
Публикувано09.04.08 23:07



Излишно е да се обяснявам защо не мога да я задържа. Имам 2 мои котки, които продължават да не живеят при мен вече 4-ти месец. Дано след празниците най-после си ги взема, че се забравихме вече. А Сивушка просто не се разбира с никой друг освен със себе си. Пробвала съм я с най-различни котки, за най-различни периоди. Котка с характер и тва си е. За първи път имам вкъщи животно, което ми прави напук. Честно ви казвам. Ужасно умна е. Дано я хареса някой наистина свестен човек. Рано или късно...

По принцип няма котка, а и човек, който да не се чувства добре в къща с двор.

Клипче на котета, търсещи домове



Тема Re: Сивушка търси домнови [re: denii]  
Автор denii (писанка)
Публикувано30.04.08 14:06



Да си вдигна темичката с една не толкова хубава и озъбена снимка :)



Клипче на котета, търсещи домове


Тема Re: Сивушка търси домнови [re: denii]  
Автор Mutzka (мърррморана)
Публикувано30.04.08 14:39



Голяма е хубавица. Как пък никой не я поиска





Тема Re: Сивушка търси домнови [re: denii]  
Авторdenii (Нерегистриран)
Публикувано20.06.08 21:14



Ей го диването дето ми вгорчава живота. Не ви ли се струва отслабнала? Водих я на изследвания защото много се скубе, направо на снопове. Отделно, че ми се струва отслабнала в сравнение със зимата. Иначе колкото проклето, толкоз и хубаво









Тема Re: Сивушка търси домнови [re: denii]  
АвторЛюдмил (Нерегистриран)
Публикувано20.06.08 22:12



Скубе се щото е топло. В къщи всички се проскубаха отдавна, без Шейла щото я държим при нас, на климатик, на 22 градуса. По същата причина всички са заслабнали, с излючение на Васко, който би изял вол без да му мигне окото, а после би хапнал поне 100 грама гранули за десерт. Дано с температурите да и спадне злобата.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.