Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:33 26.06.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: Дениии!нови [re: bushkata]  
Автор denii (писанка)
Публикувано30.03.08 22:36



Да, аз доста се учудих, защото на Пиратчо така и не успяха и тя се отвори отново и имаше проблем с храната, която понякога му излизаше през носа. Но на този тя казва, че е затворена и няма проблеми. Не съм му гледала в устата все пак. Това е било преди повече от месец. Мисля, че наистина е било успешно.

Клипче на котета, търсещи домове



Тема Re: Помощ за простреляно котенови [re: denii]  
Автор angel_sin (завеяна ...)
Публикувано30.03.08 22:37



току що по новините съобщиха за момче, простреляно от съсед с въздушна пушка ... човек ли трябва да убият, за да спрат произволното им продаване !!!!!






Тема Re: аз също искам да помогна,нови [re: denii]  
Автор ПeпcoвaMaмa (странна)
Публикувано31.03.08 00:36





Не издържах, преди да дочета...
Не е истина, миличкият, от човешка ръка при това...
Сутринта ще мина преди работа да пусна парички, ще ти пиша на лична бележка, като се добера до офиса. Използвайте ги както намерите за добре за лечението на Роби, но му вземи и от мен силна храничка...
Уф, стомаха ми се е свил на тока, като го гледах и четох...

Редактирано от ПeпcoвaMaмa на 31.03.08 01:03.



Тема Re: Дениии!нови [re: denii]  
Автор Живoтинka (Невестулка)
Публикувано31.03.08 23:30



Шокирана съм... Направо не мога да повярвам, че има такива изроди... Горкото коте. Добре че има добри хора като тази жена, която се грижи за него...

Дано да стане чудо и да се оправи...



Тема Re: Помощ за простреляно котенови [re: denii]  
Автор denii (писанка)
Публикувано31.03.08 23:32



Мисля, че има добри новини от днес. Споделих на жената за проблема с изпускането и възгледите на прасино и тя ми каза, че от няколко дни го забелязва как по някое време бясно запълзява към вратата искайки да излиза навън. Днес го е взела в такъв момент и го е сложила във ваната. След което той моментално се изакал. Не знам случайно или не, но мисля, че котето е борец и ще се оправи. Продължават с нивалина и нуробекса. Първия е по 3 лв на ден. Днес занесох 2 консерви рековери, 2 пауча интестинал, 500 грама суха храна интестинал, антибиотично кремче тиазин за дупето и хапчета за растройството, което било попреминало. За другите котс - 2 кг Нутрам. Ветката каза, че интестинала е доста калорична и е подходяща за него. Като свърши се разбрахме да взема храната на Вирбак. Сега ме е яд, че още днес не взех от нея, но нямах представа, че диарията се е успокоила. Да не вземе да се запече сега от Интестинала?

Междувременно сложихме на малкото черно и фронтлайн. Голяма сладурана е. Дано не й се случи нещо докато някой я хареса.

Та това е от днес. Ще ви държа в течение.

Едит: направих онлайн консултация с ветовете, според който няма опасност да се запече от интестинала защото той не бил за запичане, а за нормализиране на чревната фауна

Клипче на котета, търсещи домове

Редактирано от denii на 31.03.08 23:43.



Тема Re: Помощ за простреляно котенови [re: denii]  
Автор ПeпcoвaMaмa (странна)
Публикувано01.04.08 00:05



Не знам случайно или не, но мисля, че котето е борец и ще се оправи.

Аз не съм го виждала, но имам такова усещане за него.
Дано сме прави, дано...



Тема Re: Помощ за простреляно котенови [re: denii]  
Автор angel_sin (завеяна ...)
Публикувано01.04.08 08:20



аз също имам добри предчувствия за него, много се надявам да не ме излъжат ... тази седмица сигурно ще успея да отида при тях. А по принцип търсят ли му дом ? Защото една позната изяви желание да го вземе, ако се оправи ... но в това състояние не иска да го взима още, защото наскоро е преживяла загуба на коте инвалид и я е страх да не се случи пак .... Но ако се закрепи и има надежда за него, ще го приюти. Вероятно с нея ще отидем да го видим. Има ли нещо, което може да занесем или само парички да оставим ?






Тема Re: Помощ за простреляно котенови [re: angel_sin]  
Автор Meraлoмaн (ама голям)
Публикувано01.04.08 10:49



Дени пратил съм ти e-mail.



Тема Re: Помощ за простреляно котенови [re: angel_sin]  
Автор denii (писанка)
Публикувано01.04.08 11:13



Ами идете, да. Но ти имаш ли доверие на тази позната? Ние мислехме да го предложим в Германия, където ще получава предполагам възможно най-адекватни грижи. А нейното коте защо е останало инвалид? Ако иска може да вземе и здраво коте - Силвестър, който на външен вид е идентичен. Но наистина ми се иска да е сериозна жена. Познаваш ли я добре? Защо не я помолиш да ни пише? Иначе по принцип винаги може да се случи нещо не само с коте инвалид, а и с всяко друго. Хората трябва да са наясно, че вземат ли животно, ще го надживеят.

Носете каквото искате - може и храна, то винаги има нужда там, каквото пожелаете.

Клипче на котета, търсещи домове



Тема Re: Помощ за простреляно котенови [re: denii]  
Автор angel_sin (завеяна ...)
Публикувано01.04.08 11:24



познавам я добре, тя е от хората, които помагат винаги, когато могат ... много котки са минали през нея, на много е намерила дом. Котето, което и е умряло е било блъснато от кола и дълго време са го лекували, но явно неуспешно. Тя следи темата, но не пише в този клуб. Имам и доверие ... има си и друга котка, но прояви желание да вземе Роби.







Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.