Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:08 05.06.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: Помощ за простреляно котенови [re: denii]  
Автор Живoтинka (Невестулка)
Публикувано03.04.08 23:55



Леле какъв отчет - чак и касовата бележка

. Когато ги вижиш - и котето и жената ги поздрави специално.

Очаквам всяка новина за Роби, всяка подробност. Благодаря ти че ни информираш редовно.



Тема Re: Помощ за простреляно котенови [re: denii]  
Автор angel_sin (завеяна ...)
Публикувано04.04.08 11:01



вкъщи имам котешка тоалетна, която почти не е ползвана, мога да я измия старателно и да я дам. Хубава е, голяма. Имам и торба силикон и торба бенто, давам и тях. Пиши, ако имате нужда, вместо да се купуват нови.






Тема Re: Помощ за простреляно котенови [re: denii]  
Автор angel_sin (завеяна ...)
Публикувано04.04.08 18:35



котьо е невероятен, благодари на всички вас, които се отзовахте

спа в мен и ми мърка, страшен сладур. Не мога да повярвам, че е толкова контактен след всичко, което хора са му причинили ... Стори ми се добре, най ме впечатли това, че си движи крачетата. Когато го гушнах изпъна задните крака от кеф, а след това като ходеше по пода и си помагаше с крачета ... Не разбирам нищо, но си мисля, че ще се оправи ..... стискам му палци






Тема Re: Помощ за простреляно котенови [re: angel_sin]  
Автор denii (писанка)
Публикувано04.04.08 22:25



Златка беше много благодарна за тоалетната, която си й занесла. Харесала те, била си много мило момиче


Днес задомихме и Шатци, малката черна бонбонка. Отървахме куршумите поне за нея.
Специални благодарности на Георги Джамбов от Стара Загора за записа, който е изпратил. Само ще го помоля ако е възможно да иде отново до пощата и да каже, че името е Златка, а не Златинка. Голям гаф с това име. Извинете ме. Много съжалявам наистина.

Клипче на котета, търсещи домове


Тема Re: Помощ за простреляно котенови [re: denii]  
Автор denii (писанка)
Публикувано05.04.08 20:09



ето я и осиновената Шатци. Дано и събратя й Роби има същия късмет някой ден





Клипче на котета, търсещи домове


Тема Re: Помощ за простреляно котенови [re: denii]  
Автор ПeпcoвaMaмa (странна)
Публикувано05.04.08 23:47



Ехее, ама тя съвсем късметлийка, още за добре дошла и лична къщурка, лична спалня, лични вещи


Дано наистина и за Роби има добро бъдеще



Тема Re: Помощ за простреляно котенови [re: denii]  
Автор ПeпcoвaMaмa (странна)
Публикувано16.04.08 00:34



Дени, реших да попитам тук, че да прочетат и останалите, знаеш ли какво се случва с Роби? Надявам се да напишеш хубави неща





Тема Re: Помощ за простреляно котенови [re: ПeпcoвaMaмa]  
Автор denii (писанка)
Публикувано16.04.08 23:00



Не съм се чувала със Златка скоро. И тя не ме е търсила, което значи, че нещата са все така. За жалост имахме проблеми с банката, че сметката ни е новооткрита и имахме малко бумащина. Даренията ви успяхме да изтеглим едва тази седмица. Уикенда ще ходя до Златка да й върна клетка една и тогава ще й предам вашите дарения. Вероятно ще му взема още един пакет храна на РК, но ще се чуя първо с нея, за да видим дали му се е усладила Фит 32, която Ангел_Син занесе.

По банковата ни сметка са постъпили 210 лева от Пепсова Мама, Гатофила, Животинка, Мутцка и касиерката в банката. От тези парички ще платим първоначалните 50 лв. в клиниката и вероятно новото чувалче храна ако взема такова. Заедно със записите (ако е успяла да ги вземе заради сбърканото пусто име) общо трябва да е получила 420 лв. Като ида ще взема касовата бележка от сметката в клиниката. Предния път възнамеряваше да внесе част от сумата по тази линия. И отново ще ви дам отчет.

А Роби най-вероятно юни месец ще пътува за Германия. Разказах за него на нашата германка, която ни свързва с хора от там. Тя помоли за снимки и повече инфо и смята, че ще се намери дом за него. Всъщност е убедена в това.
Та това е, засега. Ще ви пиша отново в събота. Ще го снимам отново за германската фотосесия.

Клипче на котета, търсещи домове



Тема Re: Помощ за простреляно котенови [re: denii]  
Автор denii (писанка)
Публикувано24.04.08 22:07



Извинявайте, че позабравих темата, но имам в момента разни лични ангажименти. Със Златка се чувахме няколко пъти тази седмица. Роби е доста добре, развива доста бързи скорости за състоянието си. Ползва котешката толаетна от време на време, но много копнее да се върне навън. Едва го удържат макар и инвалид. Един път успял дори да се измъкне за около половин час и изправил косите на Златка. Всяка вечер го къпят, но от търкането по хълбоците козината му е опадала. Златка не допуска там да се образуват рани и постоянно го маже. Не успява да му пригоди нищо за обличане на краката, защото той постоянно го свалял докато се търка по земята. Много подвижен, много активен и непрекъснато гледа навън. Храни се добре и утре имаме среща да й дам още едно чувалче Фит 32, която явно му се услажда.

Не успях да направя нови снимки и за жалост утре пътувам за празниците. След това ще ида на посещение и ще снимам юнака.

Клипче на котета, търсещи домове

Редактирано от denii на 24.04.08 22:08.



Тема Re: Помощ за простреляно котенови [re: denii]  
Автор Gatofilla (ентусиаст)
Публикувано24.04.08 22:31



Няма ли някаква промяна в чувствителността на краката? Някакви опити за повдигане на таза или сгъване на лапите? Не мисля, че е добре да се къпе всяка вечер с тези рани, по-скоро трябва да се дезинфекцират само, без мокрене, но ветовете да кажат.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.