Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:10 10.05.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Транквилантинови [re: Живoтинka]  
Автор gamina (mind reader)
Публикувано21.03.08 11:01



Приспособяват се, ако стопаните са нормални хора, а не шматки като мен.



Буквално ми се е качил на главата и ме командори... Изпуснала съм момента за възпитание, не знам дали не е късно вече тепърва да му вменявам какво може и какво не. Снощи пак вилня и не ме остави да мигна, чак към 7 заспа в краката ми, а аз не смеех да мръдна да не би да се събуди и пак да почне. Да свършва това пълнолуние и да започне пак да ме буди само веднъж в 5-6 както си му е реда :(



Тема Re: Транквилантинови [re: gamina]  
Автор HaдяИ ()
Публикувано21.03.08 11:26



Аз мисля, че тук не е толкова до възпитание, колкото до характер на самото коте. Нали ги гледам моичките двамата! Живеят заедно, възпитавам ги заедно. Но...просто са различни. Арчър по принцип си е буен, нервак, явно се влияе от луната и т.н. Докато Монката е спокоен, по-поспаливичък, по-кротичък.Той, ако не е батко му , сигурно не би се и будил през нощта, ама диването Арчър и него не го оставя да спи.
Та и аз нощес почти не съм спала. Арчър вилня до 4 сутринта. И тъкмо легна, този път пък Монката нещо го прихвана (което се случва изключително рядко) - подхвана един мишок и сума време го подхвърля и скача след него. То бяха плонжове, то бяха пируети, то беше боричкане...

докато и батко му отново стана и започнаха гонитбата...Та до 6 сутринта е, успях 1 час да поспя, ама не ме питайте днес как съм



Тема Re: Транквилантинови [re: HaдяИ]  
Автор gamina (mind reader)
Публикувано21.03.08 11:38



Леле, закъсали сме го с тия диванета





Тема Re: Транквилантинови [re: gamina]  
Автор HaдяИ ()
Публикувано21.03.08 11:44



Какво да ги правиш! Каквито, такива ще си ги гледаме. Колкото и да ме е яд на Арчър когато не ме оставя да спя (та чак понякога ми се иска да го нашляпам и изгона навън), така на сутринта като си го гушна - и всичко ми минава бързо-бързо

Глезанчовци са ми



Тема Re: Транквилантинови [re: HaдяИ]  
Автор gamina (mind reader)
Публикувано21.03.08 12:24



С удоволствие бих му плеснала дупето като ми изсипе дисковете на главата порсед нощ, ама не мога да го хвана





Тема Re: Транквилантинови [re: gamina]  
Автор suzinka_tomcat (наглец)
Публикувано21.03.08 12:31



Упорствай и ще го хванеш дзера. Ииииииииии тогава не го гушкай, ами му се скарай и го гледай в очите сърдито. Плесни го веднъ, но не силно, а с много сърдит глас му говори. Котките усещат интонацията, емоциите и се влияят от тях.



Тема Re: Транквилантинови [re: suzinka_tomcat]  
Автор Mutzka (мърррморана)
Публикувано21.03.08 13:13



А бе всичко си е до добитъка. Моят например като прави нещо нередно и ме види, че се засилвам със сърдит вид към него и започвам да викам, се снишава снишава и става по-нисък от паркета. И започва да гледа мило. Плясвам шамарче по дупето, мрънкайки му със сърдит тон, и ела да видиш - точно 2 секунди след като съм си обърнала гърба, прави абсолютно същото





Тема Re: Транквилантинови [re: Mutzka]  
Автор ДPaka ()
Публикувано21.03.08 13:25



Ама и от животното си е

Голямата като направи беля и гледа нахално-сякаш чака да види колко ще се ядосам.Като кресна и на бегом се навира в най-затънтеното кътче.А малкия каквото и да направи се навира в мен с един такъв невинно-искрен поглед,ако случайно му се скарам прави обидена муцунка(неразбирайки) и изобщо не бяга...толкова е смешен,че не мога дори да му се скарам като хората



Тема Re: Транквилантинови [re: ДPaka]  
Автор gamina (mind reader)
Публикувано21.03.08 13:40



Е точно такъв е - гледа нагло и чака да види какво ще предприемеш

Като тръгна към него се телепортира някъде и после пак, прави му кеф да ме ядосва и аз да го гоня.
А съквартирантката е дресирал по един специфичен начин. Знае че тя се дразни като започне да рови нарочно в тоалетната. Ама рови, рови, рови, рови докато не я изкара навън почти всичката. Знаете силикагела какъв шум произвежда. Това го прави само в нейно присъствие, щото знае, че тя ще иде да го изгони. Тя го гони, той бяга, после се връща и започва пак



Тема Re: Транквилантинови [re: gamina]  
Автор Mutzka (мърррморана)
Публикувано21.03.08 13:53



Ама, май той ви има за играчки за забавление






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.