Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:02 21.05.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Много пишка!нови  
АвторПъшo (Нерегистриран)
Публикувано17.03.08 22:47



Здравейте на всички от клуба! Пиша за първи път. Имам проблем с котарака си и по - точно с неговото пишкане. Значи котарака е на една годинка и е много весел и добричък, както са котките на неговата възраст. Яде всичко и вечно е гладен, но пие вода доста и съответно много пишка, ама много. Чудя се дали не е нещо опасно, защото една докторка е казала на майка ми, че може да е болен от диабет и ще го водим на изследване. Според мен си е напълно здрав , ама знам ли. Някой от Вас дали е имал същият случай като нашия и какво сте предприели? Ще съм благодарен да ми отговорите.



Тема Re: Много пишка!нови [re: Пъшo]  
Автор angel_sin (завеяна ...)
Публикувано18.03.08 09:48



не е зле да уточниш колко е това много .... при мен мъжкият ми пишка веднъж на ден, женската - 2-3 пъти.





Тема Re: Много пишка!нови [re: Пъшo]  
АвторOli (Нерегистриран)
Публикувано18.03.08 10:34



Две от моите котанки също са много пикливи. Пият много вода и много пишкат, но им няма нищо. Поне не дават признаци. Още повече, че преди време малката беше получила хипогликемичен шок и са ми казали винаги да има вода наблизо, та съм сложила 2 купички в двата края на апартамента. Е тогава трябваше да има и захар във водата, но вече е само чиста и не е имала проблеми.



Тема Re: Много пишка!нови [re: Пъшo]  
Автор gamina (mind reader)
Публикувано18.03.08 10:53



И моя е пиклив, вече е на три години, но не е проявявал признаци на заболяване. Пикае като разпран (един пакет силикагел - една седмица!), но иначе нищо му нема :)
Нищо не пречи да занесеш просто урина за изследване





Тема Re: Много пишка!нови [re: Пъшo]  
Автор Mutzka (murrr-morana)
Публикувано18.03.08 11:02



Според мен си е логично ако пие много вода, да пишка по-често. Но наистина за твое собствено успокоение, може да му направите изследвания.



Тема Re: Много пишка!нови [re: gamina]  
АвторДPaka (Нерегистриран)
Публикувано18.03.08 11:32



Ох,успокои ме

,че като прочетох по-нагоре веднъж на ден и направо се стресирах.
Моят пикльо пие доста вода и хууубаво припиква.Е,не е както миналото лято,когато беше още мъничък,но определено е поне 5-6 пъти дневно.
Ама как да пикае само веднъж на ден,като от тази суха храна изпиват и двамата доста водица-наливам постоянно, къде да отиде тази вода...
Кви са тези котки ,дето пикаят само веднъж на ден



Тема Re: Много пишка!нови [re: ДPaka]  
Автор Mutzka (murrr-morana)
Публикувано18.03.08 11:35



Ами моят пикае максимум 2 пъти на ден, а не пие много вода. Ама суха храна ядем по малко, повечко месце, пък в него се съдържа май вода.



Тема Re: Много пишка!нови [re: ДPaka]  
Автор angel_sin (завеяна ...)
Публикувано18.03.08 11:51



сухата храна съм я свела до минимум - т.е. давам по малко и само ако много бързам или другата е свършила ... Колко вода точно изпиват на ден не знам, защото разливат извън паничката, но никога не съм наблюдавала промени в броя пишкания ... Аз до скоро си мислех, че е нормално да пишкат веднъж на ден и че Мая има проблеми







Тема Re: Много пишка!нови [re: Mutzka]  
АвторДPaka (Нерегистриран)
Публикувано18.03.08 11:58



Блазя ти

моят типичен тинейжър само на изкуственяци налита и месото е само за опитване,голям глупчо. Мъча,въртя-амии, никакъв интерес



Тема Re: Много пишка!нови [re: angel_sin]  
АвторДPaka (Нерегистриран)
Публикувано18.03.08 12:00



пък моят така си дойде малкия -много пикантен,но той беше и малък де, голямата не е чак толкова,но поне 2 пъти пика и тя,независимо какво яде.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.