Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:42 28.09.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Котешки каишки (нашийници)нови  
Автор ПeпcoвaMaмa (странна)
Публикувано05.03.08 21:40



Свикват ли стопаните с това чудо?


'Щото аз му закачих на моят дзвер една от онези с ластиците, дето се отваряли на 2 кг тежест. Мисля, че Дени за тях каза, и той дава вид че ще свикне, ама аз не мога Като добитък ми е И все ми е едно гузно, като го гледам сякаш с бесило да се разнася из къщи И ми става едно умилително и му го махам. И после пак го слагам и така вече втора седмица и все ми е бесилско



Тема Re: Котешки каишки никак не, съгражданко:)нови [re: ПeпcoвaMaмa]  
Авторлъв тakъв (Нерегистриран)
Публикувано05.03.08 21:49



Аз даже тема пуснах за тези каишки, не ми се търси сега е точно.Ще ти кажа само, че плаках като идиот и само дето нес и направих нещо красивият котарак!
Заклещи си долната челюст между каишката и гушката си, ръмжи и бяга паникьосан, а аз цялата в сълзи и сополи лазя след него и се моля да ми разреши да я срежа с ножицата.Отваря се, има ластик, добра каишка с цирконии и много красива, лесно и удобно се слага, но за Бога- не искам да я видя повече.
Утре ще ходя до Юск-а и ще проверя дали има още четки с лепяща лента на промоция, ти ли ...неее, как ще си ти, една котколюбителка не от Пловдив ме помоли, ако има да й пратя, но изхвърча ми името й.
Иначе кой доктор е ваш от "Новет", аз лично ухажвам д.р Славов, който е абсолютно непристъпен откъм предпочитания към домашни любимци, но съм си наумила, че ще го накарам да се влюби в Моцарт поне наполовината, колкото аз.За тази клиника лично мога да кажа, че лекарите са с добри сърца.Приятелката ми ходят в "Провет", в Тракия, знаеш я сигурно.Когато го заведе за първи път, освен уговорката за кастрация я убедили и че, докато котето е в упойка, що да не му изтръгнели и ноктите.Познай, сега котаракът й е 200 кила и като ходи по ламинирания паркет се разчеква като затлъстяла фигуристка на ледената пързалка!
Моят котарак го кастрираха, но трябва да ти кажа, че е по-луд и от преди:))
Поздрави най-сърдечни на теб и милий Пепсо





Тема Re: Котешки каишки никак не, съгражданко:)нови [re: лъв тakъв]  
Автор ГoлямaтaCпeциaлиcтka (Президентша)
Публикувано05.03.08 22:34



Аз съм оная дето те помоли


Но точно днес, с нарочна депеша, лично от ръцете на Пепсова мама в столицата бяха доставени 30 броя филибелийски Юск-ови четки
За което сърдечно благодарим - рапорт даден, рапорт приет!



Тема Re: Котешки каишки никак не, съгражданко:)нови [re: лъв тakъв]  
Автор ПeпcoвaMaмa (странна)
Публикувано05.03.08 23:23



Аууу, на бой скачаме за Славов!!!


Той си е наш личен доктор вече втора година!
Същият той, който в най-обезумелите дни преди да замина, поиска да го заведа, за да го види, за да може да тръгна спокойно и който ми каза "Да, има вариант, ако се наложи, ще отидем, ще го вземем от вас, ще го докараме в клиниката, направим всичко необходимо и ще го върнем пак у вас!" Ееее, няма такава любов! Толкова успокоение ми вдъхна с 5 приказки тоя човек.
Така де, то не е само до приказки при него, както сама знаеш При нас той не препоръчва кастриране, дори напротив.
Пред него се червих аз с Пепсовите нномера, дето писах в другата тема
Иначе за каишката ти четох какво беше писала, аз имах такива драми с една мартеница, ама мислех, че тези с ластика каишки, на рогс, уж най-хубави, нямат такава опасност Тюх, обърка ме съвсем
Иначе аз юсковите четки ги знам и уважавам, и помня, че веднъж ги обсъждахме в тема тия четки Има ги още - в същия онзи огромен палет до касата - прясна, свежа, снощна информация



Тема Re: Котешки каишки никак не, съгражданко:)нови [re: ГoлямaтaCпeциaлиcтka]  
Автор ПeпcoвaMaмa (странна)
Публикувано05.03.08 23:34



Пожелавам ви най-приятно обезкосмяване


При мене е лесно "ОбезПепсиняване", ама при вас си е чисто обезкосмяване с тия много окосмители
Абе то днес за кратко, та не можах да разкажа как хапех устни, за да не се изсмея с глас, докато ги брои касиерката Еее, какъв хилеж му ударих, като излезнах от магазина И то на края на работния ден, те накацали там до входа охрана, касиерки, чистачки и дружно се подбутват и подхилкват Много се чудих какво ли са си мислили, ама съм сигурна че не е "Вероятно ще ги носи в София на други хора"



Тема Re: Котешки каишки никак не, съгражданко:)нови [re: ПeпcoвaMaмa]  
Автор ГoлямaтaCпeциaлиcтka (Президентша)
Публикувано05.03.08 23:50



Е аз сега си се разхилих съвсем. Щото и аз това го мисля цял ден - викам си тая жена сега като за какво ще представи тая покупка. То бива да си вземеш 30 кила захар - ще рекат хората че компоти ще правиш, ма 30 четки....

И съвсем определено не са се сетили къде ще ги носиш, бас удрям че са рекли - таз търговийка ще върти, взима ги от тука на кинта и пийсе и ей сега на четвъртък пазара ги пуска по 3 лева, тц, тц....





Тема пфу, срам и позор дето не можах да помогна:(нови [re: ГoлямaтaCпeциaлиcтka]  
Авторлъв тakъв (Нерегистриран)
Публикувано06.03.08 10:08



Но ми се налага често да пътувам по чужбините и няма смисъл да се извинявам, знам....ама да ти пратя още 30 броя, моля тееееееее





Тема Re: пфу, срам и позор дето не можах да помогна:(нови [re: лъв тakъв]  
Автор Mutzka (murrr-morana)
Публикувано06.03.08 10:11



Можете ли да пратите снимка на тези четки, много ме заинтригувахте

Ние се четкаме със 100 неща и пак няма отърване от бебовски косми, особено сега, когато се скуби като за световно и цялата къща е във фъндъци Ще ги потърся из Варна, ама поне да знам, как изглеждат, pls.



Тема благодаря ти, днес ще отида на палета!нови [re: ПeпcoвaMaмa]  
Авторлъв тakъв (Нерегистриран)
Публикувано06.03.08 10:15



Аз понеже вече ме запомниха, защото всеки път взимам поне по 15 четки и последния път, тръгвам да излизам, а пък охраната се побутва с едната касиерка и тихо, но аз имам котешки слух, естествено, казва- да знаете, че хората ги преподават тези четки по пазарите!Ние пак изпускаме далаверата!

Та, трябва да ви кажа отстрани, аз като един отявлен търговец, който неведнъж е бил гонен от храма, ще кажа- изглежда точно така, че въртим далавери:))

Иначе за д-р Славов казваш не ти препоръча кастрация, интересно.Може би пък аз като отидох с Моцарт и просто отсякох, кога ще запишем част за кастрация и той видял ме така убедена, само рече в събота и да не сте яли, пили.И не мога да не го похваля, защото ако не бе той, Мо щеше да бъде мъртъв, с дробове пълни с вода.В предишната клиника "д-р Дулитъл" го наблъскаха с антибиотици, защото решиха, че кашля заради глисти и това без грам изследване на фекалия, снимка на дробове..изобщо нищо.А д-р Славов се нае и дори кръв да вземе на страшния Моцарт, който къпя с каска и бронежилетка, камо ли да му се вземе кръв от шията, да се обръсне с машинка...аууу, това животон като чуе нещо, дето е технически прогрес и просто става извънземен от страх.
Стига съм дуднала за любимеца си, сякаш сте длъжни да ми слушатге оплакванията уж, дето всъщнос тпоказват колко своенравно очарователен е моят котарак и единствен, изобщо прелест:))

Хубав ден момичета и момчета





Тема моля теееееееее, нека на тебе пратя поне:))нови [re: Mutzka]  
Авторлъв тakъв (Нерегистриран)
Публикувано06.03.08 10:17



В една тема, ама потърси я по-надоле, от лъв такъв е, специалон за четките писах и има приложени снимки от мен.Но нямам време сега аз да я търся, защото закъснях вече трижди пъти:)




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.