Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:11 26.06.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Котешки играчкинови  
Автор Живoтинka (Невестулка)
Публикувано11.02.08 00:27



След като оборудвах моя хубавец с достатъчно драскалки, мишки, топчета и пр., той ме смайва с невероятните си хрумвания. Проявява огромен интерес към най-обикновени неща като например дървено моливче, сантиметър и неща от този род... В състояние е да тича цяла вечер след моливчето или да заляга, дебне и "лови" някой чехъл или чанта... С драскалките по-скро си играе отколкото да ги ползва по предназначение, но и това е нещо... Е, подрасква по малко, но като усети, че високата леко се разклаща се отказва... Явно иска да му е абсолютно стабилно мястото за драскане. Забавно му е и да прекарва времето си на невероятни места като например в мивката...

Вашите котки с какво си играят? Споделете. Повече идеи могат само да разнообразят живота им, а и нашия покрай тях...

. Ето вижте го на драскалките, а и в мивката.




Редактирано от Живoтинka на 11.02.08 00:34.



Тема Re: Котешки играчкинови [re: Живoтинka]  
Автор Tapaлe Ж (ентусиаст)
Публикувано11.02.08 00:35



Мивката в банята е едно от любимите ни места за спане, дори и да е мокра.



Тема Re: Котешки играчкинови [re: Живoтинka]  
Автор Mutzka (murrr-morana)
Публикувано11.02.08 09:27



Наш Бебо има в изобилие дунапренени топчета, пухени мишки, пухени висящи топки и прочие, но си стоят в едно панерче и никой не им обръща внимание

Имаше един период, в който непрекъснато изчезваха дунапренените топчета и аз купавах ли купавах нови и когато разместих мебелите около 5-6 такива бяха складирани зад едно легло, та сега имаме към 10тина Но за сметка на това си играем с клечки за уши, чехли, хорски крака (по възможност боси), понякога ползваме цветята за боксова круша (като никой не ни вижда и обръща внимание) и напоследък тичаме като луди след едно въженце Не съм предполагала, че ще скача и прави кълбета следно едно въже, но това е положението



Тема Re: Котешки играчкинови [re: Живoтинka]  
АвторЛюдмил (Нерегистриран)
Публикувано11.02.08 10:16



Доларът е страхотен, другата драскалка също. Според мен е нормално да иска разнообразие. Нашия долар, в долната част има закачени топки на ластик пълни с маниста, като ги бута - шумят. Играе с тях, ама ако и аз играя. Иначе стои на огледалото, гледа ме през него и мяука. Сигурно мисли, че другият "аз" е по-интересен. Тъй като ни се счупи лазера, сега гоним хартиени топчета. Ето ви малко снимки на самоделна играчка направена от ПВЦ тръби.







Вътре, разбира се, се слагат играчки или по-добре пингпонгово топче (топчета).



Тема Re: Котешки играчкинови [re: Людмил]  
Автор Живoтинka (Невестулка)
Публикувано11.02.08 11:23



Ааааа, страхотна идея - чак на мен ми се доигра.

. Между другото и моя Лео гледа през огледалото в "другите" хора. Какво ли си мисли... Едва ли се лъже, че там вътре е друга действителност защото липсват миризми, но определено му е забавно да зяпа..



Тема Re: Котешки играчкинови [re: Mutzka]  
Автор Живoтинka (Невестулка)
Публикувано11.02.08 11:26



Значи ние сме също като Бебо - обичаме разни невероятни неща повече от истинските играчки. А за цветята също - ако никой не го вижда пробва да ги закача. Но поне не ги дъвче откакто му взех саксийка котешка трева. Сега само се муши между саксийте и стои там вероятно чувствайки се като в градина...

. Бих сложила снимка в такъв един момент, но ще го направя довечера от къщи, че от офиса не знам защо но не се получава поставянето на снимки...



Тема Re: Котешки играчкинови [re: Живoтинka]  
Автор Mutzka (murrr-morana)
Публикувано11.02.08 11:30



Хехе, сигурно ще е много красив в такава поза сред зеленина (той по принцип си е красавец де

). Ще чакаме снимки, колкото повече, толкова по-добре



Тема Re: Котешки играчкинови [re: Живoтинka]  
Авторterra (Нерегистриран)
Публикувано11.02.08 15:47



Животинка твоя котарак е прекрасен


Моята луда катка пък се прави на куче, за първи път виждам такова нещо. Има си дунапренено топче и постоянно ми го носи , аз го хварлям тя го гони и после идва и ми го пуска в ръката и така продължаваме ...Точно като куче, много й се смеем.Лошото е че свикна да си играе само по този начин и не ме оставя на мира ако не й хвърля топчето, дори сутрин се събуждам и топчето е до главата ми а мацата ме гледа в очите седнала до мен и чака...



Тема Re: Котешки играчкинови [re: Живoтинka]  
Автор ГoлямaтaCпeциaлиcтka (Президентша)
Публикувано11.02.08 16:12



Току-що купих поредната играчка за мойте маймунки - вибрираща мишка. Да видим коя от тях ще й обърне внимание или съм дала 3,30 на вятъра



Иначе нашите игри са следните:

Али си играе сама, най-любимата игра е вадене на акита от тоалетната и търкаляне из цялата къща, също така обича въдичка с мишка, налита на всякакви хартийки, най-вече билетчета, къса си вестници, вади боклук от лопатата, и разбира се понякога си играе с Лъки.

Лъки играе с Али на гоненица, но любимата й играчка са подплънки за сутиен - носи си ги в уста като куче, подмята ги, побутва ги. Имаше си една любима пластмасова перка, която безследно изчезна и до момента не е открита под никакви дивани, гардероби и т.н.

Сиса играе рядко, а когато го прави вниманието й може да бъде привлечено единствено от въдичката с мишката.

Черното чудовище ..... не играе ако не броим нападенията над хора и животни за вид игра Пробвала съм да й подхвърля мишка - скача като ужилена и бяга да се крие.

Помогнете им да намерят своя истински дом!


Тема Re: Котешки играчкинови [re: terra]  
Автор gamina (mind reader)
Публикувано11.02.08 16:50



пак че е топче. Бубата си играе на куче, но с едно пластмасово рингче от голяма бутилка минерална вода. Като си загуби всички налични рингчета и се стопира до бутилката за да си изпроси да му сваля следващото.
А как се е научил да се прави на куче не знам... един ден му метнах тая пластмаска, той я донесе и стана голяма мания след това да му я мятам.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.