Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:59 22.05.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема 7-те Рилски Езера са заплашени от застрояване! Донови  
Автор friendm (минаващ)
Публикувано24.02.08 20:52



7-те Рилски Езера са заплашени от застрояване! До края на месеца
трябва да се съберат 70 000 подписа, за да може Европейската комисия
да разгледа петицията против незаконните строежи в Рила. Нека помогнем
да спрат мутренските далаверки в България. Отнема точно 30 секунди...
http://news.ibox.bg/news/id_428645661

Ситуацията в момента /видео/:

добавям линк към подписката





Тема Re: 7-те Рилски Езера са заплашени от застрояване!нови [re: friendm]  
Автор prAsino (зелен)
Публикувано24.02.08 21:11







Тема Re: 7-те Рилски Езера са заплашени от застрояване!нови [re: friendm]  
Автор Zhimi (чушкопек)
Публикувано24.02.08 21:54



Не мисля, че това е спам, а просто зов за помощ. За тези, на които им пука.



Тема Re: 7-те Рилски Езера са заплашени от застрояване!нови [re: Zhimi]  
Автор prAsino (зелен)
Публикувано24.02.08 22:13






Редактирано от prAsino на 24.02.08 22:15.



Тема Re: 7-те Рилски Езера са заплашени от застрояване!нови [re: prAsino]  
Автор Hepaзбpaнa!Модератор (bla bla)
Публикувано25.02.08 00:11



Очаквам дискусии по темата, щом някои хора толкова държат да бъде отключена.





Тема Re: 7-те Рилски Езера са заплашени от застрояване!нови [re: Hepaзбpaнa!]  
Автор denii (писанка)
Публикувано25.02.08 00:26



Хахаха! Ох, не знам вече какво да кажа. Чак дискусии аз не съм искала да правя. Както си писах в другата тема, исках да изкажа съпричастност и вероятно щях да го направя просто като подпиша без да пиша тук. Но след като темата беше заклеймена за спам и заключена, ми стана тъпо и някак тъжно.

Та да си почна отначало тогава.

Браво за инициативата, споделям я, с удоволствие ще подпиша петицията ви. Желая ви успех



Клипче на котета, търсещи домове


Тема Re: 7-те Рилски Езера са заплашени от застрояване!нови [re: Hepaзбpaнa!]  
Автор prAsino (зелен)
Публикувано25.02.08 07:04



който го интересува да посещава съответните клубове за екология, да следи сайтовете за електронни петиции и тн. за какво трябва да има такава тема във всеки клуб? да не би Дени да пусна обявата си за Сивушка в клуб Туризъм? или Кинология... щото те кучетата и котките са свързани?
съжалявам ама подобно пускане на теми в клубове, които нямат нищо общо с темата си е СПАМ. има стотици такива въпроси които заслужават повече внимание, но хората си ги обсъждат на съответните места. а отношението към модераторката беше изключително неприятно от всички писали в заключената тема. ако темата за 7-те рилски езера интересува 7 млн българи, то темата СПИН трябва да е важна за 6 милиарда хора. и фактът че не го разбирате така е... тъжен.
не разбрах какво пречеше темата да остане заключена, ама... нека седи на първа страница. щом ви кефи клуба да е пълен с подобен род информация.



Тема Re: 7-те Рилски Езера са заплашени от застрояване! Донови [re: friendm]  
Автор suzinka_tomcat (наглец)
Публикувано25.02.08 09:38



Изцяло подкрепям петицията. Крайно време е да се спазват законите и разпоредбите. Абсолютно незаконно е да се застрояват тези терени. НО има начини за заобикаляне на законите и ги използват до безобразие.
Одеве като влязах за да се подпиша на петицията тената беше заключена, сега слава Богу не. В замяна на това модераторът заключи темата за своето поведение в този случай. Много странно беше активното поведение за защита на " свободното " слово във форума.
Бих запитала Модераторът откога се изтересува от котки, какви са неговите познания и пристрастия на тази тема. И още дали е от групата платени модератори на форумите на Дир.бг?
Надявам се да получа отговор, дори и във вид на бан.



Тема Re: 7-те Рилски Езера са заплашени от застрояване!нови [re: prAsino]  
Автор gamina (mind reader)
Публикувано25.02.08 10:00



който го интересува да посещава съответните клубове за екология

Е аз пък си мисля, че точно такива инициативи трябва да получават максимална гласност. Знаеш ли, че допреди 2 седмици, преди петицията да бъде масово разпространена като "спам" (умишлено в кавички) по всякакви форуми имаше едва 7000 подписа. за тези две седмици "спамене" нещата коренно се промениха. Друг е въпроса дали ще има ефект за съжаление - едва ли. Но ако можем да направим нещо от топлия офис - защо не опитаме. Аз я подписах още в края на миналата година, но съм от онези, които следят и планинарските форуми.
И смятам, че темата за разрушаването на българската природа е достатъчно наболяла, че да трябва да се дискутира на всякакви места. Даже е малко. Просто провери какво се случва в момента около хижа Пионерска и виж проекта за хотели около самите езера - това не е просто някакъв строеж, а разрушаване на едно огромно и безценно природно богатство.

. В никакъв случай не е маловажна темата, напротив - една от най-големите ни отговорности като хора е да се грижим и да пазим заобикалящия ни свят.



Тема Re: 7-те Рилски Езера са заплашени от застрояване! Донови [re: suzinka_tomcat]  
Автор Hepaзбpaнa!Модератор (bla bla)
Публикувано25.02.08 10:29



Платени модератори в дир.бг няма. Има правила, които се налагат от администрацията на дир.бг и всеки модератор трябва да ги спазва. Заключената тема не ти пречи да подпишеш петицията. Бан няма да получиш, както и няма да получи никой, който пише тук ПО ТЕМАТА. Темата е КОТКИ.
Свободно слово не означава спам.
Ще те помоля в тази тема да обсъждаш 7-те рилски езера, не модератора. Нека остане на първа страница заради същността си, а не заради дребните спорове.
Аз все още смятам темата за спам, но я отключих не защото съм преразгледала поведението си, а за да има мир в клуба.
Интересувам се от котки, откакто имам котки, може би съм била бебе, винаги съм имала котки-на село няколко, в нас винаги една. Това е. Доволна?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.