Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:22 29.06.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: лазерно фенерченови [re: Mutzka]  
Автор HaдяИ ()
Публикувано28.02.08 17:01



Благодаря



Тема Re: лазерно фенерченови [re: bushkata]  
Автор Tapaлe Ж (ентусиаст)
Публикувано29.02.08 00:33



Това е светодиодна мигалка, слаба светлина в широк спектър, няма общо с лазерчетата.



Тема Re: лазерно фенерченови [re: HaдяИ]  
Автор Tapaлe Ж (ентусиаст)
Публикувано29.02.08 00:34



Имам подобна мигалка от онези които глухи/няма хора продават по заведенията за левче - котка не и обръща внимание - това по скоро е да се закачи за каишката на животното и да го следиш.

Точка не им обръща внимание

Редактирано от Tapaлe Ж на 29.02.08 00:35.



Тема Re: лазерно фенерченови [re: Tapaлe Ж]  
Автор gamina (mind reader)
Публикувано29.02.08 11:40



Мхм, сега се сетих че имах две такива мигащи циганийки на нещо като ластици - като ги удариш в земята и светкат. Въртяла съм ги вкъщи (пробвах да ги ползвам за тренировъчен пой), но котака не им обърна внимание.



Тема Re: лазерно фенерченови [re: gamina]  
Автор Mutzka (murrr-morana)
Публикувано29.02.08 11:44



И аз пробвах нещо подобно. Няма да ви описвам с какво пренебрежение ги отмина





Тема Re: лазерно фенерченови [re: Mutzka]  
Автор gamina (mind reader)
Публикувано29.02.08 11:45



Ми аз не целенасочено спрямо него, но обикновено се заглежда като нещо се мята насам-натам че и мига. Не го накефиха явно. Трябва да ги изровя и пак да видя





Тема Re: Котешки играчкинови [re: Живoтинka]  
Автор HaдяИ ()
Публикувано29.02.08 13:30



Току-що в ТСМ-а на Шишман и Гурко видях като нашето дънерче



Сега е 69 лв., а когато аз го взех януари миналата година от Биг Шоп беше 47 лв. Но е много готино - моите поне много го харесват, редовно там си точат ноктите, лежат си долу в хралупката (има мека възглавничка), скачат и се ровят в нея да си вадят играчките - въобще си е занимавка



Тема Re: Котешки играчкинови [re: HaдяИ]  
Автор Mutzka (murrr-morana)
Публикувано29.02.08 16:12



Аз такова бях гледала още септември 2006 във Врана и беше някаде към 40 лв. Ама на, не му взех на моичкия, че ми се видя скъпичко. Пък сега съвсем


За въпросното фенерче проверих в борсата Алис33, но нямаше. Казаха, че евентуално може да се поръча, но ще се наложи да се чака към 3-4 седмици, а и не бяха сигурни, дали изобщо ще го има.



Тема Re: Котешки играчкинови [re: Mutzka]  
Автор HaдяИ ()
Публикувано29.02.08 17:01



Благодаря ти много. А за фенерчето - няма нужда. Явно няма да върши работа (за разиграване)
Приятна почивка!



Тема Re: Котешки играчкинови [re: HaдяИ]  
АвторOli (Нерегистриран)
Публикувано04.03.08 18:31



НадяИ, градът където си ти кой е? Този дънер много ми хареса за моите котанки. Купих им една катерушка, но само най-малката я ползва, че на големите им е ниско (тя е на три етажа, но един върху друг, не са раздвижени).




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.