Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:20 29.06.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Котешки играчкинови [re: Живoтинka]  
Автор Mинни (непознат)
Публикувано11.02.08 16:59



Любимата играчка на Каспър е половинка от вътрешното на шоколадово яйце. В една друга тема се оплаках, че вече не играе, но след като преди седмица го кастрирахме, сега вече си е стария котьо. Също си играе и с клечки за зъби, но половинката от шок.яйце е най-най. Може да играе мач с часове без да му омръзне, защото се търкаля по теракота и той го гони. Също и с лазер от тези дето светят в точка много играе. Застава под една стена, където светя и чака да се появи.





Тема Ето ги и снимките...нови [re: Mutzka]  
Автор Живoтинka (Невестулка)
Публикувано11.02.08 21:38



Обещаните снимки на Лео "всред градината". Е, имахме малко проблеми в началото преди да си има котешка трева. Искаше да си похапва (то си личи на последната снимка), но сега вече няма такива желания, но пък обича да прекарва време в зеленината. Не е боксирал цветята до сега или поне не съм го забелязвала.











Тема Re: Котешки играчкинови [re: ГoлямaтaCпeциaлиcтka]  
Автор Живoтинka (Невестулка)
Публикувано11.02.08 21:41



Като сте толкова много поне не ви е скучно

.



Тема Re: Котешки играчкинови [re: terra]  
Автор Живoтинka (Невестулка)
Публикувано11.02.08 21:43



Страхотно! Сигурно е супер забавно да се прави на куче... Ето това не го бях чула! Трябва клипче да снимаш и да го изпратиш на най-смешните животни (американския вариант по анимал планет).



Тема Re: Ето ги и снимките...нови [re: Живoтинka]  
Автор angel_sin (завеяна ...)
Публикувано11.02.08 23:12



хех, страхотен е



Мая не понася някакви опаковки по масата или бюрото. Мъж ми има навика да прави топки от опаковки на бонбони и шоколади и да ги оставя до компютъра ... Мая малко след това минава и ги отнася .... в резултат на това намерих няколко при последното чистене под секцията, имаше и опаковка от мактост а такова не сме яли от месеци ....

а цветята по принцип не ми ги закачат (но и моите повечето са орхидеи, които не са им интересни) ... онзи ден случайно хванах Мая да боксира един зюмбюл. Поразиите, които ми прави е да рови в големите саксии ....
А топчета и ние имаме доста. Никога не са им били особено интересни, но аз пък си умирам да ги купувам.

На котката на родителите ми подарих една мишка на въдица .... леле, побъркаха я с нея. Всяка сутрин баща ми играе с нея по 20 минути, иначе не ги оставя да се гласят за работа. Сега са ми поръчали нова мишка, защото от старата е останал само скелета и малко от опашката И все пак играчката издържа 6 месеца, което според майка се дължи на това, че цитирам: "детето си пази играчките" !!!





Тема Re: Котешки играчкинови [re: terra]  
Автор Merи@ (позната)
Публикувано11.02.08 23:21



Моята Али прави точно същото.И тя си играе като куче , аз й хвърлям топче тя го носи .Аз за това й викам куче

Тя въоще в много отношения се държи като куче , много ми е луда.Иначе обича да си играе с всичко , което мърда или пък не, за нея няма значение важното е д тича като и да дивее.
Уиски обича да си играе само с въдичка с една някаква играчка като възглавничка и с Али(но е много груб и тя не обича)



Тема и моето коте е куче:)нови [re: Merи@]  
Авторлъв тakъв (Нерегистриран)
Публикувано12.02.08 00:16



От тези дунапреновите топчета, пълна мания!Навред из къщата си ги е поставил на възлови места и в зависимост от това къде отивам, до краката ми има поне едно.Идва, захапва го и ме гледа, след миг го пуска до краката ми и също като ротвайлерът ни едно време, заема позиция за изстрелване с устремено тяло напред.
Хвърлям топчето и котаракът ми хуква бясно, като където има теракот се получава също като по анимационните филмчета, където не могат да зацепят иили вземат завоите:))Всичко това е придружено с едно характерно подмяукване, леко раздразнено, леко заплашително.Просто, който го е видял, той не е прихвал в смях.
После се връща пак на бегом и със силно тупортене по паркета, след което топчето ми се пуска, забележете- в ръката.
Топчета има около тоалетната чиния, в кухнята, около дивана, там където се навеждам, за да си сложа ботушите:))

Иначе играчки имаме всякакви, но най-интерсно му е като му хвърля обикновена сламка за коктейли.То е едно дъвкане и подмятане, тичане и тропо, сякаш у дома си играят стадо зебри!

Вибрираща мишка купих онзи ден, неее..нямаше мишка, а някакъв охлюв...ама и аз съм един охлюв, където си дадох парите за такава глупост?!Просто я погледна, помириса, изчака да й минат вибрациите, след което с характерно котешко потръсване на лапа, което изказва отегчение и лека погнуса, граничеща с презрение, се фръцна:))

Тоооолкова го обичам!





Тема А моето е папагалнови [re: лъв тakъв]  
АвторЛюдмил (Нерегистриран)
Публикувано12.02.08 09:15



Всяка сутрин ми се качва на рамото, точно когато си правя кафе. От височината на своето положение, освен мощното мъррр направо в ухото, започва да ме командори: - Сложи повече кафе! - Почакай, не се е нагряла водата! - Не слагай толкова захар! Зимата се търпи, ама лятото - само по тениска, си е направо сутрешна акопунктура (не знам на рамото дали има точки).



Тема Re: и моето коте е куче:)нови [re: лъв тakъв]  
Автор Mutzka (murrr-morana)
Публикувано12.02.08 09:28



И ние си падаме по сламки за пиене. Реакцията е същата както я описваш ти с твоя котак, пада страхотно тупуркане, дъвкане, подмяткване, салта и тем подобни





Тема Re: Ето ги и снимките...нови [re: Живoтинka]  
Автор Mutzka (murrr-morana)
Публикувано12.02.08 09:32



Тази зелена лилия на последната снимка, където си гризка Лео, и ние я обичаме. И да има и да няма котешка трева, докопаме ли я, няма мърдане. Затова съм му насяла и на него в една саксийка от това цвете, че да не налита на голямата саксия






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.