Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:49 17.05.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема "Блудният син" се завърна!!!!!!!!!нови  
Автор denny (Choco monster)
Публикувано19.12.07 22:41



Ами... невероятното се случи. Джеси си дойде. Тази вечер с майка ми го чухме да мяука под едната от терасите ни. Не го видяхме, защото вече беше тъмно, но разпознахме гласа му, слязохме и когато се приближихме и го повикахме, се оказа, че наистина е той. Позна ни, отговори ни, като го повикахме, и дойде при нас. И... успяхме да си го приберем. Ужасно е отслабнал, доста е мърляв, има и една драскотина на носа, но иначе не изглежда да има наранявания. Изкъпахме го, хапна си, утре ще му дадем хапчета против паразити. Като влезе вкъщи, очаквах да обиколи насам-натам, да е объркан и да не осъзнае веднага къде е, а вместо това той се насочи веднага към "неговата си стая" - тоест, таята на майка ми, и си обиколи всичките любими места там, след което се настани на едно от тях. И си стоя така, докато двете с майка ми бяхме в стаята, а после, като видеше, че някоя от нас излиза, тръгваше след нея. Сега е нахранен и спи.
Учуди ме обаче реакцията на другия ни котарак, Гелето. Уж го търсеше, уж му беше много мъчно, а сега се цупи и май го е яд.че Джеси се е върнал. Не знам как да си обясня тази реакция. Но просто исках да споделя радостта си от връщането му. Това е.



Тема Re: "Блудният син" се завърна!!!!!!!!!нови [re: denny]  
Автор Gatofilla (член)
Публикувано19.12.07 22:50



Това е най-хубавото нещо! Колко съм мечтала за това, когато ми се е губил котарак. Така ми изчезна сладкия Белчо, след 8-мия ден престанах вече да се надявам. Но понеже никога не видях трупа му на улицата, все се надявах - и още се надявам, че някъде броди по махалата.
За Джеси ми беше много мъчно, като разбрах. Ами той си е един литературен герой, не бива да се изгубва!!!
Добре дошъл на калпазанина и да го нагушкаш!!!
Здравата!!!
И да пишеш за него!



Тема Re: "Блудният син" се завърна!!!!!!!!!нови [re: Gatofilla]  
Автор denny (Choco monster)
Публикувано19.12.07 22:53



Вече беше порядъчно нагушкан, утре ще продължа, че сега спи при началството

/при майка ми, де/. А иначе той пак ще бъде литературен герой, обмислям трета част на котешката история.



Тема Re: "Блудният син" се завърна!!!!!!!!!нови [re: denny]  
АвторЛюдмил (Нерегистриран)
Публикувано20.12.07 08:32



Ми честита ви радост в къщи! Имайте в предвид, че той може пак да иска да скитори. Нашите котараци всяка година изчезват по това време, първия път за повече, после по-кратко. Една драскотина на носа не е повод за гордост, обикновенно идват разграфени за игра на кръстове и нули.



Тема Re: "Блудният син" се завърна!!!!!!!!!нови [re: denny]  
Автор Mutzka (murrr-morana)
Публикувано20.12.07 10:07



Това е страхотна новина

Много се радвам за вас и за разбойника. Дано да не бяга вече. Иииии чакаме третата част



Тема Re: "Блудният син" се завърна!!!!!!!!!нови [re: denny]  
Автор suzinka_tomcat (непознат )
Публикувано20.12.07 10:39



Боже, колко е приятно да научиш, че се е прибрал мръсният му скитник у дома

Но наистина трябва да внимаваш за последващи скитания. Другият кот известно време ще е мааалко резервиран, поне докато не окъпете блудния син.



Тема Re: "Блудният син" се завърна!!!!!!!!!нови [re: Людмил]  
Автор denny (Choco monster)
Публикувано20.12.07 12:39



Мерси за честитката.

Ще го пазим, разбира се, макар че това изчезване не беше от желание за скиторене: той падна и после явно се е уплашил и хем е искал да се върне, хем не е знаел как, хем го е било страх, когато някой се доближи до него. За драскотината - не че се гордея с нея, просто отбелязах, че нямаше друга рана освен нея. Сега изобщо и не помисля за излизане, върти се все около нас и като че ли почва да се съвзема.



Тема Re: "Блудният син" се завърна!!!!!!!!!нови [re: suzinka_tomcat]  
Автор denny (Choco monster)
Публикувано20.12.07 12:43



Хм, да, прибра се калпазанинът му с калпазанин. Ако зависи само от мен - тоест, ако някой друг не го пусне на терасата, - не само че няма да има бъдещи скитания, ами дори и излизане на терасата. Той сега и не напира да излиза, между другото.

Вече е къпан два пъти, обаче другият продължава да се държи резервирано - явно наистина го е яд, че вече не е "единствен". Но снощи дойде и го близна два пъти по главата, може и да се сдобрят.



Тема Re: "Блудният син" се завърна!!!!!!!!!нови [re: Mutzka]  
Автор denny (Choco monster)
Публикувано20.12.07 12:46



Надявам се да не бяга, май разбра колко си е хубаво вкъщи.

Третата част отсега ви я обещавам, но не знам кога ще я почна. Мисля, че почти цялата ще е посветена на калпазанина.



Тема Re: "Блудният син" се завърна!!!!!!!!!нови [re: denny]  
Автор Mutzka (murrr-morana)
Публикувано20.12.07 13:01



Хехе, че то има и доста за разказване покрай него май напоследък






Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.