Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:02 01.07.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: + още едно котенови [re: a33u]  
Автор LaGata (малко позната)
Публикувано20.12.07 16:37



Аз имам двама мъжки кастрати, сега има и трето временно - некастрат. Ама всичките са еднополови, за да няма изненади. И женско коте е имало в къщи - грам внимание от сексуален тип не е имало, но все пак това само и единствено при кастрати. Аз съм за да си вземеш някое мъжко котенце за второ. И между другото поздравления за решението - няма по-хубаво от две котки вкъщи и за теб, и за самите котки





Тема Re: + още едно котенови [re: LaGata]  
Автор Gatofilla (член)
Публикувано20.12.07 17:09



ей, само аз се обаждам тук. Останаха ми само мъжки котки. Всички са различни по характер, най любвеобвилен е спасеният Белчо, той е голяма лигня.
Но ще кажа, че женската котка си е нещо друго, има си една друга гальовност...



Тема Re: + още едно котенови [re: LaGata]  
АвторKyмa Лиca (Нерегистриран)
Публикувано20.12.07 19:40



Аз съм за да си вземеш някое мъжко котенце за второ.

И смяташ,че това ще реши въпроса?Моя мъжкар живееше на двора.По едно време дойде едно малко МЪЖКО коте,около четири месечно.През този период разгонени женски нямаше и няма да ти казвам на какъв сексуален тормоз беше подложено горкото мъжкарче.Ползваше си го моят хубостник като женска по няколко пъти на ден.Не бях виждала педерастия при животни,и това видях.Накрая взех малкото коте,занесох го до една закусвалня и го пуснах.То гей щеше да израстне това животно ако го бях оставила



Тема Re: + още едно котенови [re: Kyмa Лиca]  
Автор a33u ()
Публикувано20.12.07 19:56



Хаххаха, да си отгледам две малки педалчета ли, лощо няма, хем няма да има отрочета, хем ще им е кеф. Ама не ми е там проблема. Лошото е, че с още една котка се увеличават моментално "шансовете" му за кастрация. Но пък самичък...
Благодаря ви, че отговорихте, вече имам доста колоритна представа от няколко сценария как може да се развият нещата , пък как ще е - ще видим на практика. Той луд за двама





Онова, което сме, е резултатът на нашите мисли.

Тема Re: + още едно котенови [re: Kyмa Лиca]  
Автор LaGata (малко позната)
Публикувано20.12.07 20:07



В моя случай както споменах неколкократно говорим за мъжки кастрати. Но питай примерно ике и еметик - при тях съжителстват бол некастрати, а не съм чула истории за котешки хомосексуализъм от тях

Просто повечко бой ще има, ама нали затова са момчета.
Важно и похвално е да се реши човек на втора котка - останалото се опира до индивидуалния характер на котенцето и късмета на стопанина



Тема Re: + още едно котенови [re: LaGata]  
Автор a33u ()
Публикувано20.12.07 21:01



Желанието налице, а пък късмета си го знаем - САМО ПСИХОПАТИ !


От психокотка по-надолу не падам. Нека, нека, аз такива ги обичам. Виж двама, ей тогава е тръпката


Онова, което сме, е резултатът на нашите мисли.

Тема Re: + още едно котенови [re: LaGata]  
АвторKyмa Лиca (Нерегистриран)
Публикувано21.12.07 13:16



не съм чула истории за котешки хомосексуализъм от тях

Моят не беше баш хомо.Просто беше много активен и при липса на по- подходящ обект....
Една пролет се беше довел до пълно изтощение от скиторене по котки.Легнал в съседите,не мърда и не реагира.Като го повикам само се обръща и ме поглежда.Реших,че е отровен.Прескочи брат ми оградата,подаде ми го.Навирам му кремвирш под носа,а той за краемвирши мреше,никаква реакция.Край,казвам,отива си животинката.Иначе,погледът му - бистър- не е като на болно животно.
Тогава нямаше денонощни ветеринари.Оставих го в една стая в сутерена и си тръгнах за вкъщи.Цяла нощ мерих мислено двора къде ще го погребвам защото бях сигурна,че на сутринта ще го намеря мъртъв.
Едва изчаках да съмне и хукнах.Влизам в стаята,той се разхожда,изял кремвирша.В това време вънка измяука разгонена котка и нашия се хвърли към вратата.
Ааааа,викам си,тъй ли било.На оная работа ще умреш.Два дена карцер да се възстанови и пак хукна.



Тема Re: + още едно котенови [re: Kyмa Лиca]  
Автор bichana(Reni) (zelenoo4ka)
Публикувано21.12.07 18:53



Ха, Лисче сигурна ли си в това! Много е странно! Наистина ли баткото си е играл на чичо доктор с малкото мъжко коте! А мъжко ли е било! Може да е било хермафродит? Дали е възможно? Ти силно ме впечатли с тази история! Има ли възможност все пак да си се заблудила!



Тема Re: + още едно котенови [re: a33u]  
Автор bichana(Reni) (zelenoo4ka)
Публикувано21.12.07 19:10



a33u, ние имаме три котки - 4 годишна Чучи, 7 месечен Нойчи и 4 месечна Раяна. В момента каката е разгонена. Живеем в една стая и нямаме възможност да ги разделяме. За да спи татко им снощи, аз си легнах в 5 сутринта - да контролирам работите. По едно време обаче видях момъкът върху Чучи, седи и не мърда, какво ставаше, така и не успях много да разбера, защото веднага го отместих...
Мисълта ми е, че вероятно ще се наложи да го кастрираме... Колкото и да ми е гадно при самата мисъл!
Не можем да ги разделяме, нямаме повече стаи. А и винаги можеш да ги изпуснеш така, просто разгонването да почне, докато не си си вкъщи.
Не мога да му намеря стопани, а и дори и да намеря този въпрос едва ли ще се разреши точно по този начин(т.е. така или иначе, може да бъде кастриран впоследствие).
Не мога да го пусна навън, защото ще умре от студ и от какво ли не.
Питах и разпитвах по български и чужди форуми - никъде не се правят операции, съответстващи на вазектомията при хората мъже и на лигирането на маточните тръби при хората жени. Май само в Канада за някаква главозамайваща сума!!! Оправданието е, че котараците и котките имат миниатюрни органчета, които лекарят не може да види добре и е най-сигурно радикално да се отстранят, а не само части от тях или пък да се прекъсват разни тръбички... Просто нямало как да ги намерят при операция...


Ако някой може да внесе нови разяснения по този въпрос, моля да се намеси!!!
И друго да питам!
Някой виждал ли е кастриран мъжки да се сношава с женска котка.
Според уверения в чужди форуми, това е нещо НОРМАЛНО!!! Кастрат нормално да се весели с женска котка! Някак си не ми го побира умът, но ако някой има мнение и е виждал или знае нещо по въпроса, моля да внесе повече яснота!



Тема Re: + още едно котенови [re: bichana(Reni)]  
Автор denii (писанка)
Публикувано21.12.07 22:22



до преди да кастрирам Сузи, кастрираният й брат най-редовно й "помагаше" да преживее този период. по всички правила, както си трябва






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.