Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:12 26.06.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Едни такива мечти...нови [re: Людмил]  
Автор suzinka_tomcat (непознат )
Публикувано10.12.07 22:44



Аз харесвам регдолите. Всъщност на мода преди около 5-10 години излезаха полудългокосместите. Норвежки, регдоли, мейнкуни, а сега и сибирки. Винаги на мода са си били и бритишите, а и персийците не са излизали от мода. Екзотите са също мнооого красиви. Ехххххх харесвам всички котки, не мога да ги имам всичките, но ще се опитам

.



Тема Re: Едни такива мечти...нови [re: suzinka_tomcat]  
АвторKyмa Лиca (Нерегистриран)
Публикувано11.12.07 01:29



Аз видях преди около година снимка във вестника от една изложба в Англия.Не знам как се казваше породата,някаква нова британска селекция.Окраската едно към едно като на тигър.И сега ВНИМАНИЕ,цената,музиката свири туш:300 000 ПАУНДА.
Искааааааааам,ама НЯМА



Тема Re: Едни такива мечти...нови [re: Kyмa Лиca]  
Автор suzinka_tomcat (непознат )
Публикувано11.12.07 08:41



прати ми мейл и ще ти изпратя снимки на тези котки. Не е чак толкова голяма парата. Само около 25000-30000 $ е. Не мога да прикача снимка от моя компютър, а не знам откъде съм я свалила.



Тема Re: Едни такива мечти...нови [re: suzinka_tomcat]  
АвторKyмa Лиca (Нерегистриран)
Публикувано11.12.07 09:58



Във вестника беше дадена такава цена,знам ли?
Не,че 25 000 - 30 000 долара не са цена...

heraldo@abv.bg



Тема Re: Едни такива мечти...нови [re: Kyмa Лиca]  
Автор Tapaлe Ж (член)
Публикувано11.12.07 10:59



Абе за тая цена ще си гледам истински тигър, дори два.



Тема Re: Едни такива мечти...нови [re: Людмил]  
Автор ДPaka ()
Публикувано11.12.07 13:18



Да,много кротки...докато не и доведох другарче


смея се,но никак не ми е смешно,зощото минаха 4 месеца,а тя все така лудо го мрази и се лиши от част от съня си, само и само да го дебне злобно, да не би много да се разпростре в НЕЙНИЯ апартамент,та той горкичкият се придвижва с прибежки и припълзявания като професионален войник от умиротворителните сили,мда



Тема Не просто купа за воданови [re: Людмил]  
АвторЛюдмил (Нерегистриран)
Публикувано12.12.07 22:50



Ами фонтан, с помпа и филтър







че и красиво!



Тема Не просто тоалетнанови [re: Людмил]  
АвторЛюдмил (Нерегистриран)
Публикувано12.12.07 23:22



А тоалетна с автоматично почистване







Казва се Purrforma Plus Jumbo Hooded Litter Appliance. Специална подвижна мрежа избутва нечистотиите след всяко ползване в торбичка в контейнер. Захранва се с адаптер на 9 волта. Цена 219.99 $.



Тема Re: Не просто тоалетнанови [re: Людмил]  
Автор denii (писанка)
Публикувано12.12.07 23:26



фонтанът моите ще го ползват с повече от удоволствие, но силно се съмнявам да влязат в това чудо - тоалетната. като знам, че дори на кристали не успяха да свикнат...

и какъв е смисълът на всички тези чудновати неща? има ли ги в БГ? не, вероятно.



Тема Re: Не просто тоалетнанови [re: Людмил]  
АвторKyмa Лиca (Нерегистриран)
Публикувано13.12.07 01:55



На мен много ми хареса тоалетната.Даже съм си мислила дали няма химически тоалетни за котки.Само не ми стана ясно къде стои мрежата докато котката ползва тоалетната.Картинката постоянно мърдука и не можах добре да разгледам,Много и не са напинях,щот при тая цена нали се сещаш,че няма да хукна сабайле раничко към магазина






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.