Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:00 26.06.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Помогнете със съвет моля винови  
Автор чepвeнo (май пак обърках)
Публикувано11.11.07 18:13



Неделя е, ветеринарниците са затворени всичките, а в скута ми лежи едно болно коте на 7 години

От два дни не иска да яде, не пие вода. Странното е че постоянно се мъчи да ходи по нужда в легенчето си, но не успява и само се напъва. Нещо стомашно-чревно, запек?! Другото странно е, че като я взех на ръце, след малко усетих, че ме е напишкала! Оставих я, смених си дрехите, и какво откривам под нея след малко на стола? Пак мокро петно...а като се мъчи да пишка, не успява За отрицателно време (само два дена!) това коте залиня и е ужасно омърлушена и само иска да ми стои в скута или да я гушкам...боже какво става някой има ли идея..утре ще я водя на лекар...



Тема Re: Помогнете със съвет моля винови [re: чepвeнo]  
Автор prAsino (зелен)
Публикувано11.11.07 18:21



от къде си?
най добер намери ветеринар и още тази вечер отивай при него. положението е доста сериозно и не знам защо сте чакали два дена а още в петък (или поне вчера) не отидохте някъде....



Тема Re: Помогнете със съвет моля винови [re: чepвeнo]  
Автор denii (писанка)
Публикувано11.11.07 18:45



хич не разбирам от такива неща, но това не прилича ли на пиометра? женско ли е котето?

анимо в младост са денонощни. както и антим в банишора. идете още сега.



Тема Re: Помогнете със съвет моля винови [re: prAsino]  
Автор чepвeнo (май пак обърках)
Публикувано11.11.07 19:11



Ами от София съм, но в момента нищо не е отворено все пак е неделя..обиколих квартала, но никой не е отворен, а нямам познат ветеринар :( Кое е сериозно, защо смяташ така

....а двата дена чаках - защото в началото това започна постепенно, само забелязах че не е яла но не обърнах внимание...после взех да забелязвам че се е омърлушила ох боже стискайте ми палци за утре дано не е нещо фатално...



Тема Re: Помогнете със съвет моля винови [re: denii]  
Автор чepвeнo (май пак обърках)
Публикувано11.11.07 19:13



Женско е котето да...а какво е "пиометра"?! Мола ви, отговорете ми! Нещо опасно ли е? Младост и Банишора са ми твърде далече, в Люлин съм а нямам кола...значи засега котето се е кротнало и не издава признаци на болка само лежи в мене (странното е че настоява да ми лежи в скута и не иска никъде другаде, а ме напишква, макар и не обилно, просто нещо тече от нея)...какво е пиометра?!



(ще проверя в Гугъл за това заболяване)

Сега проверих - не не може да е това, като чета симптомите се различават друго е..

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от чepвeнo на 11.11.07 19:15.</EM></FONT></P>

Редактирано от чepвeнo на 11.11.07 19:17.



Тема Re: Помогнете със съвет моля винови [re: чepвeнo]  
Автор prAsino (зелен)
Публикувано11.11.07 19:14



има поне 4-5 денонощни клиники в София, и още толкова ветеранирни лекари биха се отзовали на телефонно обаждане. кажи от кой квартал си и ще ти кажем най близкия до тем вариант.
всичко е сериозно от описанието ти. просто няма място за омаловважаване и изчакване.



Тема Re: Помогнете със съвет моля винови [re: чepвeнo]  
Автор prAsino (зелен)
Публикувано11.11.07 19:16



Антим се намира на сливница... достатъчно ти е близо (5 лева ще ти е таксито, максимум).





Тема Re: Помогнете със съвет моля винови [re: чepвeнo]  
Автор denii (писанка)
Публикувано11.11.07 19:17



такситата работят в неделя. мисля, че сега е най-важно да се спаси животът на котето, който според "колегата" е застрашен. звънете на ветовете си, сигурна съм, че няма да ви откажат. ако ли пък не - хващате такси и отивате в една от денонощните клиники.



Тема Re: Помогнете със съвет моля винови [re: prAsino]  
Автор чepвeнo (май пак обърках)
Публикувано11.11.07 19:20



МЕРСИ за инфото



Тема Re: Помогнете със съвет моля винови [re: denii]  
Автор cr33py ()
Публикувано11.11.07 19:47



Може и бъбреците да са. С това напишкване.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.