Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:50 22.06.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Търся осиновител на две котетанови  
АвторKotence (Нерегистриран)
Публикувано24.09.07 11:43



Давам две котета на грижовен стопанин. Те са чудесни компаньони, любвеобилни, тихи и гальовни. Обичат да спят в спалнята на собственика да се гушкат и да го обграждат с любов, с много любов. Изключително признателни котета.
Сеамчето е бебче на 7 месеца- женско. Има хигиенни навици, храни се предимно със суров пилешки дроб.
Оранжевото е красив мъжкар с чудесни маниери, хигиенни навици и е около 1 годишен, когото открих измършавял и изоставен в село. Двете се разбират чудесно, и са приятелски настроени към всички. Причината да се разделя с тях е, че започнах работа с много командировки и няма да има кой да се грижи за тях непекъснато. Този който ги пожелае, трябва да им създаде условия за постоянен и уравновесен живот до старини.

Можете да ги видите на:

http://good-times.webshots.com/album/560771962pRkGwk

моб. 878/728112



Тема Re: Търся осиновител на две котетанови [re: Kotence]  
Автор MechoPuh. (ентусиаст)
Публикувано24.09.07 13:29



Здравей
От София ли си? Имам нещо предвид за сиамчето. На моя позната родителите искаха малко сиамче по сантиментални причини (имали са сиамка, която са гледали 14 години, но вече не е жива уви). Не знам обаче дали под малко разбират 7 месечно

. А и в конкретния случай мисля, че е най-добре двете ти котета да бъдат осиновени заедно. На мен лично сърце не би ми дало да ги разделя. Но ще карам моята позната да ги обработва вместо с едно да се "обзаведат" с двенки. Туко виж работата станала .



Тема Re: Търся осиновител на две котетанови [re: MechoPuh.]  
АвторKotence (Нерегистриран)
Публикувано24.09.07 15:04



Здравей Мечо Пух,
От София сме. Да и на мен ми се ще двете заедно да вървят, защото са голями приятели, макар и от няколко месеца. Това сиамче изглежда на 4 месеца, защото е много дребничко, но е много обично. Виж ги на снимките. Те и двете са много гальовни. И двете стоят с мен на интернет и понякога ми помагат в ваденето на веб страници и писане:))) Но са изключително мили и двете. Тези които ги осиновят ще са голями щастливци, защото тези котенца са гледани като малки човешки деца и се смятат за такива. Всичко им се обяснява и разяснява, обръщам се към тях с малките имена. Сигурна съм, че ще усвоят и някои трикове за забавление, ако се положи усилие да се тренират, защото са много умни. Дано да имат късмет с добри стопани.



Тема Re: Търся осиновител на две котетанови [re: Kotence]  
Автор denny (Choco monster)
Публикувано24.09.07 15:11



Абсолютни сладури.

Дано се намери кой да ги вземе. И дано да успееш да задомиш двете заедно. Много ще е весело с два броя котета вкъщи, знам го от опит , защото и аз имам двама юнаци.



Тема Re: Търся осиновител на две котетанови [re: Kotence]  
Автор MechoPuh. (ентусиаст)
Публикувано24.09.07 16:15



Оооо, аз вече разгледах снимките

. И нямам нужда от допълнително убеждаване, че са сладури. То си личи и от пръв поглед. Вече съм задействала нещатата. Сега остава само да стискаме палци хората да се навият. Много искам да ги вземат точно те и да вземат и двечките, а не само Мими, защото съм абсолютно сигурна, че там ще ги гледат перфектно и с много любов.



Тема Re: Търся осиновител на две котетанови [re: MechoPuh.]  
АвторKotence (Нерегистриран)
Публикувано24.09.07 21:09



И аз стискам палци. А те като се опознаят по-от близко, наистина ще ги обикнат. Това наистина е най- сладката двойка котенца която може да се намери! И се разбират отлично двечките и се глезят една на друга, грижат се взаимно и са просто чудесни да се наблюдават. Голяма забава са -Мъркалчовци .



Тема Re: Търся осиновител на две котетанови [re: Kotence]  
Автор cr33py ()
Публикувано24.09.07 22:10



А ти сигурна ли си, че каквато и да е работа струва повече от тях?





Тема Re: Търся осиновител на две котетанови [re: cr33py]  
АвторKotence (Нерегистриран)
Публикувано25.09.07 17:10



Въпрос: "А ти сигурна ли си, че каквато и да е работа струва повече от тях?"
Отговор: - Не, не струва емоционално. Ще ми липсват ужасно. Но каква ще е ползата за тях да стоят сами с дни, да няма кой да им смени пясъка и водата, да ги нахрани когато им свърши храната и да нямат физическият контакт с мен. За тях ще е ли по-добре? Може би ще кажеш, - "Смени си работата, недей да ходиш командировки". Съжалявам, в реалният свят нещата не работят винаги така както си ги мечтаеме. Ще бъда по-спокойна, ако са при хора с улегнал начин на живот и желание и обич да ги гледат.



Тема Re: Търся осиновител на две котетанови [re: Kotence]  
Автор MechoPuh. (ентусиаст)
Публикувано26.09.07 12:09



Здравей,
пратила съм снимки на твоите котета на моята позната, но тя не живее с родителите си и трябва да изчакаме малко докато имат възможност да се видят.



Тема Re: Търся осиновител на две котетанови [re: MechoPuh.]  
АвторKoтeнцe (Нерегистриран)
Публикувано28.09.07 19:10



Ще чакаме. Благодаря ти за съдействието.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.