Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:31 28.04.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Търси се дом на братче и сестриче ...нови  
Автор ssiberia (непознат )
Публикувано16.10.07 17:14



Минаха две седмици откакто ги крия от семейството. Всеки момент ще ме разкрият и ме очаква страшен скандал. Засега ме спасяват двете ми кучета, чиито съквартиранти са котетата - скрити в клетка за зайче.
Намери ни сестричето - безстрашно тигърче, общително и много палаво. В храстите пискаше братчето - тигърче с бяло, много хубаво, по-едро и с по-дълъг косъм.
Още не знаеха да се хранят сами. Нямаха никакви бълхи! Поредното изхвърлено домашно котило!
И така, знам че в момента има много, много котета. Всички си имат своята история. Само дето на мен сърце не ми дава, тези двечките да ги пусна на улицата. Там са обречени.
В миналата неделя ги снимахме и тези дни ще пусна и снимки.
Нямам време! Моля, помогнете! 0897/430-246





Тема Re: Търси се дом на братче и сестриче ...нови [re: ssiberia]  
Автор MechoPuh. (ентусиаст)
Публикувано17.10.07 11:05



Нали видя темата, където да дадени линкове към всички места за пускане на обяви? Напускай навсякъде и ако можеш сложи и снимки. Но най-важното е много да внимаваш на кого даваш малките.



Тема Re: Търси се дом на братче и сестриче ...нови [re: MechoPuh.]  
Автор ssiberia (непознат )
Публикувано17.10.07 12:01



Зная, но момичето което ги снима се затруднява да ми изпрати снимките. Това е причината, за да пиша само тук.
Между другото, вчера ги откриха. Довечера може да не ги намеря.



Тема Re: Търси се дом на братче и сестриче ...нови [re: ssiberia]  
Автор Tapaлe (новак)
Публикувано17.10.07 12:41



А аз тъкмо мислех да ти кажа че щом са две седмици във вас знаят за тях и се правят на ударени. Не ми се вярва че имащите две кучета ще ги изхвърлят.



Тема Re: Търси се дом на братче и сестриче ...нови [re: Tapaлe]  
Автор ssiberia (непознат )
Публикувано17.10.07 12:56



Добави още три котки!


Както разираш границата съм я преминала отдавна.
Този път е изключено да ги задържа.
Много ми е трудно, защото:
Женското тигърче е копие на първата ми котка. Нито сиво, нито рижо, а едно такова русичко ...
Котарачето пък е мъничко копие на единият ми котарак. Затова гарантирам, че ще стане голям красавец!
Колкото до изхвърлянето на коте в мое отсъствие, вече се е случвало. И аз не вярвах!



Тема Re: Търси се дом на братче и сестриче ...нови [re: ssiberia]  
Автор bichana(Reni) (zelenoo4ka)
Публикувано18.10.07 00:43



Как са...? Още ли са у вас? Не се отчайвайте, напускайте снимки с обяви по сайтовете. Ще ги потърсят! Аз в момента водя кореспонденция с желаещи да осиновят Раяна, които са от София. Но понеже сме надалеч, ще бъде много трудно да я закарам до София, да я оставя през деня на някого(защото ще съм в движение по работа целия ден), да изчакам хората след работа, да занеса Раяна, да преспя на хотел, за да ги изчакам да вземат решение... Изобщо...
Мисълта ми беше, че ако пуснете обяви, все някой ще ги прочете и, нали знаете, хората си търсят все бебета-котета, ще си ги хареса някой. Ако искате, мога да ви помогна, но ми трябват снимките на котовците и т.н. и ако нещо решите, пишете лична бележка. Успех!



Тема Re: Търси се дом на братче и сестриче ...нови [re: bichana(Reni)]  
Автор ssiberia (непознат )
Публикувано18.10.07 11:59



Снимките ми ги изпратиха на мейла. Не зная как да ги публикувам. А времето си минава.
Срокът ми е до събота.



Тема Re: Търси се дом на братче и сестриче ...нови [re: ssiberia]  
Автор bushkata (ентусиаст)
Публикувано18.10.07 12:54



Прати ми ги на мейла - bushkata@hotmail.com - аз ще ги пусна тук?



Тема Re: Търси се дом на братче и сестриче ...нови [re: bushkata]  
Автор ssiberia (непознат )
Публикувано18.10.07 14:02



Изпратих няколко снимки.
Благодаря!





Тема Re: Търси се дом на братче и сестриче ...нови [re: ssiberia]  
Автор bushkata (любопитка)
Публикувано18.10.07 15:17



Ааа, това са същите котета, на които са качени снимките в Без дом - взиамам адреса им направо от там:








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.