Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:34 01.05.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Съвети за котешка детска стаянови  
АвторЛюдмил (Нерегистриран)
Публикувано19.09.07 09:17



Здравейте. Имам следното питане. Наша Шейла по всяка вероятност е бременна за втори път. Аз, обаче като грижовен стопанин още от сега искам да и направя място което първо - да и хареса, второ - да роди там, трето - да може да отгледа котетата там. Спрял съм се за сега на хладилна кутия от МЕТРО, защото няма отвътре отварящи се ръбове като кашоните . Влизането задължително трябва да е отгоре за да не могат да изпаднат котетата в ранна възраст. Като поодраснат ще ми трябва нещо като детска кошарка където хем да могат да бягат хем да не ми гризът кабелите на компа (и други такива), разбира се, като може ще тичат из цялата стая. Шейла е домашна котка, споделя с нас стая и кухня и излиза от къщи само когато ходим на доктор. Може да я видите на сайта и http://sheyla.dir.bg/ , за съжаление не ми остава време да го пообновя. Ако имате някакви идеи моля споделете.



Тема Re: Съвети за котешка детска стаянови [re: Людмил]  
Автор Dorchester (член)
Публикувано19.09.07 10:34



Никак не съм сведуща, ама да кажа какво мисля. Ти ще подготвиш нещо, идеи ще има бол, а котката ти сигурно ще е на съвсем различно мнение - моята така направи...



Редактирано от Dorchester на 19.09.07 10:35.



Тема Re: Съвети за котешка детска стаянови [re: Dorchester]  
АвторЛюдмил (Нерегистриран)
Публикувано19.09.07 13:20



Аз затова искам да и направя отрано, че да свикне, ако пък не и хареса да мога да отреагирам. Иначе, мисля, че познавам Шейла и ще мога да преценя приблизително дали ще и хареса. Дайте идеи бол !!!



Тема Re: Съвети за котешка детска стаянови [re: Людмил]  
АвторЛюдмил (Нерегистриран)
Публикувано21.09.07 08:36



Алооо! Само кастрирани котки ли имате? Дайте някоя идея, съвет бе хора. Например - не прави това или аз направих така...



Тема Re: Съвети за котешка детска стаянови [re: Людмил]  
АвторЛюдмил (Нерегистриран)
Публикувано05.10.07 00:43



Днес направих родилно отделение за Шейла, напук на всички намеци, че няма да и хареса, тя стои постоянно там. Идеи, колкото и да е обидно , намерих на чужди сайтове и форуми, някои от които съществено важни. И тъй като не всички се занимават с кастриране на котки, утре, живот и здраве, ще напиша пълно описание и ръководство как да си направите родилно за котка, на сайта на Шейла sheyla.dir.bg.
Ето ви и малко тема за размисъл -
Тъй като ние всички обитаваме земята, всички се считаме за земляни.Няма сексизъм, расизъм или видизъм в термина землянин. Той съдържа всеки от нас
топло или студено кръвен, бозайник, гръбначно или безгръбначно, птица, влечуго, земноводно, риба, и човекоподобни.
Хората, обаче, биващи не единствения вид на планетата,
споделят този свят с милиони други живи същества, и всички се развиваме тук заедно.
Обаче, човешкия вид е този, който доминира земята,
често отнасяйки се с другите живи същества като прости предмети.
- Earthlings (2003)



Тема Re: Съвети за котешка детска стаянови [re: Людмил]  
Авторnc (Нерегистриран)
Публикувано05.10.07 02:12



Не е много добре за здравето й да ражда по 2 пъти годишно и то по 5 котенца (а вероятно втория път ще са повече), съкращаваш й живота така. Тя сега е млада и едва ли ще й се отрази, но по-нататък, по-добре недей.
Иначе, с удоволствие ще чакам да прочета за родилното!





Тема Re: Съвети за котешка детска стаянови [re: nc]  
Автор ГoлямaтaCпeциaлиcтka (Президентша)
Публикувано05.10.07 18:00



бе то не е и добре да ги каращисва - дай такъв котарак, па дай онакъв, па се раждат секакви котета по вид, но сигурно в Балчик има недостиг на котки, иначе не знам човека къде ще си пласира многобройната челяд.

Помогнете им да намерят своя истински дом!



Тема Re: Съвети за котешка детска стаянови [re: ГoлямaтaCпeциaлиcтka]  
АвторЛюдмил (Нерегистриран)
Публикувано06.10.07 02:20



Мерси за отговора по темата, то като гледам и на другите хора пишете така. Повече няма да ви отговарям. А тази вечер успях да напиша за котешката родилна къща. Ако някой го интересува може да погледне.



Тема Re: Съвети за котешка детска стаянови [re: Людмил]  
АвторЛюдмил (Нерегистриран)
Публикувано12.10.07 10:09



Ето снимка
[image]http://sheyla.dir.bg/_files/3040448.jpgl[/image]

повече снимки и описание на sheyla.dir.bg - полезно



Тема Re: Съвети за котешка детска стаянови [re: Людмил]  
Автор Dorchester (член)
Публикувано12.10.07 12:09



Тъй?






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.