Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:07 31.05.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: ТЪРСИМ ДОМ!нови [re: LaGata]  
Автор Бepeзka! ()
Публикувано21.06.09 20:42



Търсим дом за две малки очарователни котенца.
(Пловдив)
Засега полът не е ясен.







sas_svetla@hotmail.com



Тема Re: Търся дом за котенови [re: LaGata]  
Автор BlackWolf (ловец)
Публикувано30.08.09 08:16



Търся дом за малко котенце. Очевидно е изоставено, защото 3 дни мяучеше на двора. С капкомер му давам малко мляко, то уж яде помалко.
Но нямам възможност да се грижа постоянно за него - ходя на работа и по цял де няма кой да се занимава.

Котето е малко - не знам дали може да яде друго нещо. Ще бъда много благодарен някой да го вземе.

Пишете тук или на бележка.

Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!


Тема Черна котка търси стопанинови [re: BlackWolf]  
Автор lapland.fairy (very elfish)
Публикувано07.11.09 16:12



Чак сега я видях тази тема, май не трябваше да пускам

отделно... Е, дано пък помогна на котката, като писах на толкова места за нея... Вижте я - много е послушна и мила.



Тема Re: ТЪРСИМ ДОМ!нови [re: LaGata]  
Автор Elizd (непознат )
Публикувано27.12.09 18:09



Подаряват се 4 домашно отгледани котета на 4 месеца. Здрави, обезпаразитени, игриви, с хигиенни навици. Социализирани, подходящи и за семейство с деца. Отгледани са от жена, която не смогва да се грижи за тях и за останалите си 3 кучета и няколко котки и е готова да им намери любящ дом.
За връзка с подателя на обявата:
град: София
телефон: 0876192977
e-mail: za.marty@gmail.com
подател: Юлия



Тема Re:Сиамченови [re: LaGata]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано03.09.10 22:35



Прибирам се днес от работа и сварвам комшийката на улицата-държи котето си и се озърта. Веднага разбрах какво е намислила. Щяла да заминава за повече време на някъде и беше решила да я пусне навън!?!? Не вярвах на очите си. Сиамчето е младо, ам забравих да попитам мъжко ли е или женско. Накрая се разбрахме да ми остави ключ за да го храня докато му намеря дом.

Между другото моята е персийка и не дава да я галят непознати, а това, дето е сиамче и по принцип се очаква да е лошичко, ми позволи да го галя без да му направи никакво впечатление. Много е сладко. Горкото, цялото трепереше от страх.

Моля ви, хора, помогнете да му намеря дом. Котето е в Пазарджик. Стопанката му заминава в неделя сутрин. Тогава ще мога да го снимам и ще кача и снимка. Но уверявам ви - много сладко и гальовно е.

ПС Тази жена искаше от нашето котило?!?! Тогава ми подхвърли, че много била красива Лори и за това иска от котенцата ни, а това щяла да го махне?! Щяла да си плати?!? Как си въобразява, че мога да й дам като знам, че се отнася с тях като с предмети?!



Тема Re:Сиамченови [re: Ekna]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано04.09.10 16:54



Та, котето е женско, на около година. Казва се Сиса.

Иска ми се по-бързо да си намери късмета... Не мога дълго да се грижа за нея...

Ето я Сиса:






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.