Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:49 31.05.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: ТЪРСИМ ДОМ!нови [re: LaGata]  
Автор denii (писанка)
Публикувано05.01.08 21:59



Искате ли да редактираме темата? Гарфийлд, Амбър, Анджи, Кейти, Слийпи, Чернушка, Брад, Пиранчо, Флеки, Мери, Рони, Лъки са вече невалидни. Може би да се изтрият и на тяхно място да сложим обявите на котетата от дружбенското мазе, а?



Тема Re: ТЪРСИМ ДОМ!нови [re: denii]  
Авторtony (Нерегистриран)
Публикувано06.01.08 00:28



здравей,

а те къде са? последно четох лошата новина, че къщата се събаря. надявам се да са задомени или поне на по-топло място.
и дано повече коткообичащи да се пръкнат през новата година
поздрави на всички ви





Тема Re: ТЪРСИМ ДОМ!нови [re: tony]  
Автор cr33py (wind climber)
Публикувано06.01.08 01:59



В хотел за кучета с клетки 2х2 навън, без отопление и собственик на хотела чиите кучета убиват и котки и кучета.

А да, предполагам прясно оперирани - кастрация. Гарантирано унищожение.


Редактирано от cr33py на 06.01.08 02:00.



Тема Re: ТЪРСИМ ДОМ!нови [re: cr33py]  
Автор denii (писанка)
Публикувано06.01.08 02:08



Ти сериозно не си в ред.

Тони, котките са гаража на една позната, германка. Грижи се много добре за тях. Всички са добре, кастрирани (о, ужас) и напълно готови за новите си домове.



Тема Re: ТЪРСИМ ДОМ!нови [re: denii]  
Авторtony (Нерегистриран)
Публикувано06.01.08 16:30



дени,
има идея във вестник да излезе статия с историята на котаците. имам човек който прояви интерес и ще направи и снимки, но трябва да говорим сериозно и да ми потвърди. ще се навиете ли евентуално на интервю.

мисля, че това ще отвори вратичка за по-голям интерес и шанс да се намерят добри хора

до скоро



Тема Re: ТЪРСИМ ДОМ!нови [re: tony]  
Автор denii (писанка)
Публикувано06.01.08 17:07



Според мен лично идеята е чудесна. Винаги съм гледала онези тв предавания в Сащ където разказват за животни и им търсят дом. Аз съм навита да го реализираме ако човекът се съгласи.

Дано и другите изкажат мнения.



Тема Re: ТЪРСИМ ДОМ!нови [re: denii]  
Автор cr33py (wind climber)
Публикувано06.01.08 17:22



В тези предавания обикновено накрая с дребен шрифт пише, че животните са приспани поради някаква причина. Аз след първия ми филм по анимал където приспаха едно 8 месечно котенце заради проблем със зъбите повече този канал не мога да го гледам. Disgusting


Редактирано от cr33py на 06.01.08 17:23.



Тема Re: ZA STATIATA!!!!нови [re: denii]  
Авторtony (Нерегистриран)
Публикувано08.01.08 11:34



привет,

момичето от днес е на линия и можем да направим интервю/ще трябват и снимки. става въпрос за в. Експрес, който излиза и он-лайн.

дени, пиши ми някой ще може ли днес да се ангажира, ако не да ви свържа с репортерката и да се уговорите. при всички положения не е за изпускане. ако искаш пиши ми в

skype: antonia.todorova



Тема Re: ZA STATIATA!!!!нови [re: tony]  
Автор denii (писанка)
Публикувано08.01.08 12:17



аз днес мога чак след 18.00. снимки на котетата дали може по имейла да му пратим? мисля, че така е най-удобно. всъщност за какви снимки става въпрос? за на котетата или нас да снимат?

ако му е удобно днес след 18.00, ок, ако не то тогава ще се уговорим за друг ден, но по принцип всички сме на работа до 18.00. евентуално за уикенда ако той не иска след 18.00?



Тема Re: ZA STATIATA!!!! [re: denii]  
Авторtony (Нерегистриран)
Публикувано08.01.08 12:40



дай ми мейл, скайп ......където да ти дам номера и името на репортерката. най-добре да се уговорите двете (аз не съм в София, мога само по телефона да съдействам). тя ще ти обясни какво и трябва.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.