Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:55 05.05.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Търся.........нови  
АвторЛy (Нерегистриран)
Публикувано26.08.07 18:23



Здравейте!Много ви моля ,ако някой може да помогне нека се обади.Дъщеря ми от много време ме моли за котенце от ангорска порода или от норвежка горска,но аз поради липса на средства не мога да и купя такова.Моля ви,ако някой може да ми подари ще бъде голяма радост за нея-дори съм съгласна да изчакам във времето.Аз съм от Сливен и би ми се искало и котето да е оттук поради разбираеми причини,но ако някой от другаде се отзове на молбата ми ще намерим начин да го приберем.Моля ви зарадвайте едно дете!



Тема Re: Търся.........нови [re: Лy]  
Авторnc (Нерегистриран)
Публикувано27.08.07 00:07



ако ви устройва рошаво коте, оставете някакъв имейл или телефон.



Тема Re: Търся.........нови [re: nc]  
Авторani (Нерегистриран)
Публикувано27.08.07 11:52



kotenceto@abv.bg

imame poluangorski



Тема Re: Търся.........нови [re: Лy]  
Автор red_coral (morska)
Публикувано28.08.07 12:00



А наясно ли сте, че котето е като второ дете?



Тема Re: Търся.........нови [re: nc]  
АвторЛy (Нерегистриран)
Публикувано28.08.07 21:03



А може ли да ми покажете това мило създание и да ми разкажете повече за него-порода,цвят на козина и пол на имейл:julieta_doneva@abv.bg





Тема Re: Търся.........нови [re: Лy]  
Автор denii (писанка)
Публикувано28.08.07 22:44



ми айде и аз да си предложа стоката. нашите са 2 в 1 - намираш си верен и мъркащ приятел и спасяваш живот

котетата по-долу са с по-дълъг косъм. има и мъжки и женски. всички обезпаразитени, с навици и много гальовни. ако си харесате някое може да пишете на cat.friends.bg@gmail.com



от черничките само едното е дългокосместо.



тук само сивичкото е пухкаво. момиченце, безкрайно чаровна и красива







Тема Re: Търся.........нови [re: denii]  
Автор angel_sin (завеяна ...)
Публикувано28.08.07 22:45



вземете си такова

кой може да им устои ?


there's no time to analyse



Тема Търся малко персийченови [re: angel_sin]  
Автор madam_gift (непознат )
Публикувано29.08.07 10:54



Здравейте,
Казвам се Габриела и съм от София.
Вкъщи винаги сме искали да си имаме персийска котка, но цените им в магазините са непосилни за нас. Много бих искала да зарадвам майка си като й пораря именно такова коте.
Бих била невероятно щастлива, ако някой има новородени персийчета и би искал да ми подари едно. В замяна на тъва аз обещавам да се грижим добре за него и много да си го обичаме.
Благодаря ви предварително!

П.П.: тел. за връзка: 0883393901 или е-маил: madam_gift@mail.bg

Редактирано от madam_gift на 29.08.07 10:54.



Тема Re: Търся малко персийченови [re: madam_gift]  
Автор angel_sin (завеяна ...)
Публикувано29.08.07 11:11



чак вече почвам да се дразня .... не че няма хора, които сигурно подаряват персийки, но бива ли чак толкова нагли да сте .... че кой средностатистически българин има възможност да си даде заплатата за коте. И аз искам някой да ми подари плазмен телевизор, в замяна на това обещавам да се грижа много добре за него !




there's no time to analyse



Тема Re: Търся малко персийченови [re: madam_gift]  
Авторike (Нерегистриран)
Публикувано29.08.07 11:16



Мадам,
Защо са ти персийки които са с дълга козина която стои много грозно когато е по земята. Сплескан нос дето им пречи да се хранят, пият и дишат. И всяко раждане при тях е истинско приключение и за котката и за стопаните.
Вземи си нормално коте, ако искаш коте а не печатница за банкноти.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.