Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:36 13.06.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема mnogo mi e tejkoнови  
Авторsweety (Нерегистриран)
Публикувано18.08.07 18:21



napravo mi se kasa sarceto kato gledam vsi4ki tezi bedomni jivotni koito vseki den se sblaskvat s jestokostta na 4oveka.dano vseki koyto nqkoga e naranil nqkoe jivotno da mu se varne edin den stokratno.mnogo sa malko tezi kioto iskat da im pomognat.a kakvo pravqt drugite??kupuvat si nay skapite koli,har4at ludi pari za "markovi"drehi i t.n. v balgariq ima tolkova mnogo hora koito ne si znaqt parite i sam sigorna 4e nito edin ot tezi bogata6i daje ne si pravi truda da napravi ne6to za jivotinkite-"4e za6to mi e da zi har4a parite za tezi pomiari kato moga s tqh da otida i da se napiq kato svinq".az jiveq v holandiq i ako 6tete mi vqrvayte za 5 godini ne sam vidqla nito edno bezdomno jivotno.me4aq si za denq v koyto i v balgariq 6te e taka.ТОВА Е ЕДНО ОТ ТРИТЕ СЛАДУРЧЕТА СПАСЕНИ ОТ ЗАДУШАВАНЕ В НАЙЛОНОВА ТОРБИЧКА, ИЗХВЪРЛЕНА В КОНТЕЙНЕР В ДО СЪДА В РУСЕ.edin ot bezbroynite primeri za bezsarde4ieto na nqkoi koito se smqtat za hora.prosto nqmam dumi da izkaja kolko sam razo4arovana i kak ponqkoga sajelqvam 4e sam se rodila 4ovek, za6toto i te kato vsi4ki nas imat pravo na jivot.

P.P. molq nikoy da ne me uprekva za tova koeto napisah po gore.prosto si izkazah mnenieto.



Тема Re: mnogo mi e tejkoнови [re: sweety]  
Авторbn (Нерегистриран)
Публикувано18.08.07 18:35



къде е снимката на сладурчето, искам да го видя милото



Тема Re: mnogo mi e tejkoнови [re: bn]  
Авторsweety (Нерегистриран)
Публикувано18.08.07 18:40



http://www.bezdom.info/index.php?option=com_content&task=blogsection&id=10&Itemid=64&limit=10&limitstart=10

vij v tozi sait malko po nadolo.edno mani4ko 4erni4ko.



Тема Re: mnogo mi e tejko [re: sweety]  
Авторterra (Нерегистриран)
Публикувано18.08.07 23:24



разбирам те много добре ! почти всеки ден се сблъсквам с бездомно животно и се питам с какво тези добри същества са заслужили това! Аз лично съм помогнала на много животни в беда ,за което се гордея, но така искам да помогна на всички и ми е много тъжно защото знам че не мога. Един наш съсед хварли две котенца в найлонови торбички в контейнера пред нас. Добре че със сестра ми го видяхме и ги спасихме макар че почти бяха мъртви. охххх постоянно се моля да им се върне тъпкано на всички гадняри, които не виждат добротата на животните в очите им. Дано скоро в Бългрия нещата да се оправят, и по точно хората да се променят! Писна ми от злобари!!!!!А животните са толкова добри и беззащитни.....





Тема Re: mnogo mi e tejkoнови [re: terra]  
Авторbn (Нерегистриран)
Публикувано19.08.07 09:27



Повярвай ми, всичко на този свят се връща, абсолютно всичко. Само че по някога се връща на децата. Има под терасата едно малко сладурче с отрязана опашка, толкова е страхливо и наплашено, мога да го нахраня само като му пусна храна от терасата. Друго гонамерих пребито в наилонова торба, цялото го лазеха червеи и мухи, на едно друго пък тоооолкова сладко го бяха размазали с един огромен камък, червата му бяха излязли, други малки ги бяха убили с камъни, а пък едно друго котило ги слагали под кашони и отгоре слагали камъни , за да не могат да се измъкнат и така се задушили. Последното малко диваненце беше такъв сладур, с една смешна муцунка и с едни къси краченца, ама такава топчица беше.....незнам как е убито, просто си стоеше мъртво пред нас. На всички тези хора ще им се върне, на единия ще му отрежат оная работа, на другия ще му открияттрупа увит в наилон в някое дере, на другия къщата ще се срути отгоре му и ще го затисне и ще му изкара червата. Няма как да извършиш такива злини и да останеш ненаказан. Или на тях или на децата им ще се върне. Всички тези катастрофи и трагедии, които стават нали чувате по новините какво става, сякаш края на света идва...може би това е провидението. Един ден ако имам много пари ще направя спасителен център за животни с приют. Пак няма да мога да спася всички, но все пак много писета и палета ще получат помощ там. Ох толкова мразя тези изроди...



Тема Re: mnogo mi e tejkoнови [re: bn]  
Автор red_coral (morska)
Публикувано21.08.07 18:12



bn, много ли ще е нахално да те питам къде живееш? Просто съм потресена от това, което пишеш!






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.