Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:11 19.05.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема котета от бургас спешно търсят дом  
Автор denii (писанка)
Публикувано16.08.07 12:25



мъжко



женско



черно дяволче, най-чаровното





Тема Re: котета от бургас спешно търсят домнови [re: denii]  
Автор denii (писанка)
Публикувано17.08.07 15:57



няма ли някой добър човек от бургас или околността да приюти малките или един от тях? големите шефове тук се правят на мъже, питат ме колко време още живот да им дадяли, потритват ги, дали нямало да им хареса една морска баня..... комплексари, какво да ги правиш. родили са се в мазето на хотел и нямало място за бълхарници. а от ресторанта толкова храна се изхвърля всяка вечер.

а малките са чудни бонбони. дебелички, белички, гласчето им не се чува.



Тема Re: котета от бургас спешно търсят домнови [re: denii]  
Авторred_coral (Нерегистриран)
Публикувано17.08.07 21:49



Zdravej,

a imat li dokymenti njakakvi? Vaksini? Pasport? Za kolko vreme moze da se napravjat tezi neshta za edno kote. Koteto na tajen, koeto zalitalo se okaza "kjor fishek". Vsichko bjah podgotvila za putyvaneto my i se bjahme ygovorili da mi go pratjat dnes, kato predi tova mi se obadjat. Nito ednoto ot dvete subitija ne se nastupi. Taka che ako mozesh da podgotvish edno kote s pasport i vaksini subota i nedelja i mi go pratish v ponedelnik(ponedelnik vecher zaminavam), shte putyva za Germanija. Ako nikoj ne poiska drzgite dve mozhesh da pratish i tjah, shte gi pysnem na selo. Za tjah njama nyzjda da vadish pasport.

Znam che vremeto e mnogo kratko i sigtyrno njama da stane tova s pasporta i vaksinite. Togava gi prashtaj trite i zaminavat na selo.



Тема Re: котета от бургас спешно търсят домнови [re: denii]  
Авторred_coral (Нерегистриран)
Публикувано17.08.07 22:25



И още нещо. Не ми пиши на бележки, защото не съм на моя компютър и не се логвам. Пиша смо нерегистрирана и не мога да чета бележки, докато съм в БГ, паролата ми я забравих в Германия и затова.



Тема Re: котета от бургас спешно търсят домнови [re: red_coral]  
Авторemetic (Нерегистриран)
Публикувано17.08.07 23:14



Ти не събра ли доста котета вече?



Тема Re: котета от бургас спешно търсят домнови [re: red_coral]  
Автор denii (писанка)
Публикувано18.08.07 02:43



за ваксините и чипа абсурд. и от здравословна и от времева гледна точка. за селото - много са малки за самостоятелен живот. освен и майката да ти пращам. това е идеален вариант. но на това село има ли човек, който ще се грижи за тях. преговарям в момента с един кандидат за едното коте. дано се окаже свестен. остават още 3.

днес имаше и сложна кучешка ситуация. едно няколкомесечно бездомно женско се разгонило. глутницата около него. един от мъжките беше яко нахапан. дойде и легна баш пред хотела, имаше много рани с кръв. по-късно женската се заклещи с един мъжки, а друг се хвърли да го бие докато бяха заклещени. почнаха викове и крясъци, хората излязоха и започнаха да ги замерят с камъни

не знам къде мога да ида и да не виждам вече бездомни. утре ще звъня на жена от организация в бургас ако може да се кастрира женското и един от мъжките, по-даваем.



Тема Re: котета от бургас спешно търсят домнови [re: emetic]  
Авторred_coral (Нерегистриран)
Публикувано18.08.07 21:23



Ne sum subirala nikakvi kotki. V momenta imam samo edna kotka i tja mi stiga, no ponezje znam kolko e tezjka sudbata kum bezdomnite zjivotni sum predlagala tyka mnogokratno da vzema njakoe zjivotno, za da go spasja ot ylicata. Dosega obache ne se slychilo da vzema kote, zashtoto ili se namira dryg chovek po-nablizo ili, kakto stana s koteto na tujen, se okazva, che njakoj si e izmislil njakakva istorija i ja postnal vuv foryma. Bjah predlozjila da vzema i desetgodishnata kotka na djadoto, kojto otivashe v starcheski dom, no i toj reshi da si ja zadurzji. Ne znam zashto ti obesnjavam tezi neshta, kogato ne ti dulzja nikakvo objasnenie.



Тема Re: котета от бургас спешно търсят домнови [re: red_coral]  
Автор ГoлямaтaCпeциaлиcтka (Президентша)
Публикувано18.08.07 22:37



Прочетох, че си готова да вземеш и 10-годишна котка.
Ако наистина е така и намеренията ти са сериозни, понеже и аз съм сериозна, бих ти предложила една такава. Казва се Мери, аз на галено й казвам "баба Мери". Тука няма кой да я вземе, предвид годините й, и предвид това, че има известни проблеми, които обаче не й се отразяват по никакъв начин на психическото здраве. Много гальовна е. Но не знам какви старини я чакат, и къде ще ги изживее.
Ако си заинтересована бих искала да продължим обсъжданията на лични бележки, но явно няма да стане скоро, не и преди да се върнеш в Германия.
Все пак ще очаквам да ми пишеш какво е решението ти.



Тема Re: котета от бургас спешно търсят домнови [re: red_coral]  
Авторemetic (Нерегистриран)
Публикувано18.08.07 22:40



Странно аз от този форум съм взела 3 или 4 котки които после съм раздала. Една сиамка - Сузи, Гномска, Нели. Не се е случило човек да се отметне, а аз не съм искала котките. А ти писа и за 2 персийки, не една. Не вярвам персийка да се озове на улицата. Е ти не ми дължиш никакво обяснение, така че не обяснявай. Само следя фактите.



Тема Re: котета от бургас спешно търсят домнови [re: ГoлямaтaCпeциaлиcтka]  
Автордeни (Нерегистриран)
Публикувано18.08.07 23:19



доколкото разбрах тя ги иска за селото си където не живее никой. само баща й ходел от дъжд на вятър. не съм съвсем сигурна, че за възрастна котка точно това е най-подходящото място. тепърва да припомня и прилага старите ловни навици...и съвсем сама....




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.