Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:30 01.06.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема за 23 котки и 9 кучетанови  
Автор denii (писанка)
Публикувано31.07.07 12:20





с огромни благодарности към Алекс



Тема Re: за 23 котки и 9 кучетанови [re: denii]  
Автор LilKittie (непознат)
Публикувано03.08.07 17:59



Няма защо, но засега кампанията нещо не върви



http://bgcats.hit.bg
Сайт за котки

Тема Re: за 23 котки и 9 кучетанови [re: LilKittie]  
Авторemetic (Нерегистриран)
Публикувано03.08.07 19:12



Малко инфо за ентусиастите -


Самата страница - дизайна ти е прост - няма нужда да ползваш готовия темплейт на този приятел.
Също така мета таговете - прочети малко повече за тях.
Мога да помогна с линкове за уеб дизайн, макар че информация има навсякъде.

Между другото ползването на чужди снимки и материали не е нещо за похвала.

Още нещо - в гугъл акаунта - банковата сметка на някой от сдружението ли е или е твоя лична?



Тема Re: за 23 котки и 9 кучетанови [re: emetic]  
Авторimpr (Нерегистриран)
Публикувано03.08.07 19:13







Тема Re: за 23 котки и 9 кучетанови [re: impr]  
Авторemetic (Нерегистриран)
Публикувано03.08.07 19:17



Е бг пространството е пълно с неща заради които разбирам защо на мен ми се плаща по толкова. А дори уеба не е силната ми страна.



Тема Re: за 23 котки и 9 кучетанови [re: denii]  
Автор denii (писанка)
Публикувано05.08.07 20:02



единствената добра новина тази седмица е, че куче от къщата с многото животни успешно е кацнало в приют в Швейцария, където се чувства отлично и вече търси нов ИСТИНСКИ дом

да е живо и здраво, както и временната му покровителка



Тема Re: за 23 котки и 9 кучетанови [re: denii]  
Автор denii (писанка)
Публикувано09.08.07 21:50



хора, откри се едно или две (по-късно ще знае със сигурност за второто) места в полета на котките за швейцария. хората от там предпочитат да се подготви коте от 23-те котки на лудото лелче. няма ли да се намери някой много добър човек да приюти едно от тези страдалци и да го подговим за европата? лично ще поема издръжката и подготовката финансово. при нея все още има няколко млади на по 10, 11 месеца плюс сладурския бял котарак. основното изискване е животните да са здрави. приемат се без очи, без крака, само да нямат вируси и инфекции. предложих белчо, но са резервирани. като дойдат в българия след месец казаха, че ще го видят лично и ще го вземат. страхът им е, че котета като белчо с нещо хронично от стреса може да се обостри. такива са, чувствителни хора, не като нас - малко джаста праста.

та, значи търсим човек или двама за двуседмично приютяване на коте от лудата бабка за кастрация, ваксини, обезпаразитяване и наблюдение.

за пиратчо вече имало кандидат. помните ли го уникалния котак?



Тема Re: за 23 котки и 9 кучетанови [re: denii]  
Автор ofika (член)
Публикувано09.08.07 21:59



аз съм "добър човек", но не съм от Сф.

В момента съм с 5 котки, но може би имам още 1 свободно място.
Но за 2 седмици наистина е нецелесъобразно, още повече за току-що кастрирана котка.



Тема Re: за 23 котки и 9 кучетанови [re: denii]  
Авторбpoдяra (Нерегистриран)
Публикувано09.08.07 22:19



Аз пак падам от небето, нали не ви чета редовно, а само когато си харесам заглавие на тема...

Та сега пък се облещих на това "приемат се без очи, без крака, само да нямат вируси и инфекции. предложих белчо..." ...

Простете моята прословута мнителност, но какво прави Швейцария с подобни котки в неравностойно положение...

Та това ми намирисва на чиста проба "опити с животни" ! На нищо друго.

Та затова не искат Б. Той нали е със здравосл. проблеми.

Може и да греша, просто едно заключение от два прочетени реда.



Тема Re: за 23 котки и 9 кучета [re: бpoдяra]  
Автор denii (писанка)
Публикувано09.08.07 22:48



не че не го искат. съображенията им са следните - според тях след стреса от пътуването им заболяването ще се обостри, какво и да е то, щото дори още не знаем със сигурност какво е. второ им съображение е, че на летището може да има проблем с вет властите ако видят котка със сополив нос.

и трето специално белчо не го искаха първоначално, защото когато дойдоха в къщата, той се скри, бягаше, не даваше да се хване, а те искат социализирани животни.

за краката и очите имам предвид, че приемат проблемни и сакати котета, които тук никой не би искал. но не и болни. заради пустия стрес, който според тях може да им докара много зло. с което вече съм напълно съгласна четейки колко много се отразява той на животните.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.