Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:51 22.09.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Гласувайте за приют за коткинови  
АвторBimbo (Нерегистриран)
Публикувано07.08.07 11:36



Гласувайте за приют за котки (идея номер 1708)

http://www.bankazaidei.com/?p=ideas&id=1708

Давайте и ваши идеи-може някой от вас да спечели !Успех на всички!



Тема Re: Гласувайте за приют за котки [re: Bimbo]  
АвторB (Нерегистриран)
Публикувано07.08.07 11:38



http://www.bankazaidei.com/?p=ideas&s=



Тема Re: Гласувайте за приют за коткинови [re: B]  
Автор Gatofilla (член)
Публикувано07.08.07 16:26



Хубаво, подкрепих идеята, защото само трите думи - Приют За Котки си заслужават гласуването. Поставеното обаче изрично в едно толкова кратко описание условие - котките да не бъдат кастрирани, може да откаже да гласуват там хора, които смятат кастрацията за целесъобразна и полезна.
И ако не се кастрират котките, по-правилно ще е да го наречеш "Обществен приют и развъдник за котки".
Но нека да се гласува за тази тема, повечето от останалите идеи са толкова лични - насочени към благото само на автора си и нямат никакво значение за обществото, че би трябвало именно тази да събере гласове.



Тема Re: Гласувайте за приют за коткинови [re: Gatofilla]  
Авторбpoдяra (Нерегистриран)
Публикувано07.08.07 16:39



Понякога се чудя и главозамайвам на вашата доверчивост.

Некастрирани котки за приют като необходимо условие - това по-скоро ми прилича на опит за облагодетелстване чрез неконтролирана развъдна дейност или кой знае още какво нещо по-налудничаво. На вас не ви ли се струва странно, а?





Тема Re: Гласувайте за приют за коткинови [re: Gatofilla]  
АвторMechoPuh (Нерегистриран)
Публикувано07.08.07 17:19



Съвсем не всички проекти са носечени към лично облагодетелстване. Ето тук един значително по-стойностен от обсъждания тук (то аз не вижам какво изобщо има да му се обсъжда, но ...), който определено си заслужава подкрепата.



Даже бях пуснала тема и в Домашни любимци - .

Я си представете един такъв приют само за момент .... ми то си е чиста проба развъдник! Е, аз за разлика от бродяга мисля, че надали са се сетили да се облагодетелстват, но за сметка на това пък е ужасно наивно да се смята, че такава една инициатива е полезна за нещо освен някой да се почувства полезен и значим по своему. Малко са бездомните котки по улиците ми ще ги сбираме и развъждаме и по приюти .... И кога по дяволите са почнали кастрациите на котките изключая единичните напъни на някой и друг човек, че вече се борим против тях?!



Тема Re: Гласувайте за приют за коткинови [re: MechoPuh]  
Автор Gatofilla (член)
Публикувано07.08.07 17:31



Аз се извинявам, както винаги съм Джо Бързия, прочетох само първата страница с идеите, а те били толкова много. Подкрепих и цитирания по-горе, а също и още един с идея за просвета на населението и кастрация на бездомните животни. Само че не ми позволи да гласувам за повече от две идеи.
Предполагам, че ще поправя пропуска си.



Тема Re: Гласувайте за приют за коткинови [re: Gatofilla]  
АвторMechoPuh (Нерегистриран)
Публикувано07.08.07 17:34



Не може да се гласува за повече от две идеи май

. И може само по веднъж от PC.



Тема Re: Гласувайте за приют за коткинови [re: бpoдяra]  
АвторTapaлeж (Нерегистриран)
Публикувано07.08.07 18:43



Напротив
именно такива некастрирани трябва да са котките в приютите. До толкова до колкото думата приют означава нещо временно. И там би трябвало да има само нуждаещи се котки - такива болни или подстрадали, само до времето до което те бъдат излекувани, след което да бъдат върнати непроменени на първоначалното си място.

Другото (за постоянно живеене) не е приют а пансион. Но аз не виждам смисъла от второто, така или иначе котки ще има, ако ще се кастрират трябва кастрираните да се връщат, а не да ги държим при себе си, ако ги държим при нас това че сме ги кастрирали е било повече от безмислено.



Тема Re: Гласувайте за приют за коткинови [re: Tapaлeж]  
Авторпak aз (Нерегистриран)
Публикувано07.08.07 19:26



На мен пък приют ми звучи като постоянен дом за завинаги забравена котка!



Тема Re: Гласувайте за приют за коткинови [re: MechoPuh]  
Авторпak aз (Нерегистриран)
Публикувано07.08.07 19:27



Аз винаги съм крайна, защото бродейки съм се нагледала на всякакви неща. А обявата за фермата за котки, попадала ли си на нея?!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.