Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:03 23.06.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: търси се...нови [re: denii]  
Автор prAsino (наивен)
Публикувано05.08.07 20:11



ако е панкреас захранването е противопоказано. поне седмица котето се храни само на системи и не приема нищо през устата.
но вероятно наистина не е това. симптомите много повече отговарят на хепатит, а както бродяга е казала това е доста страшно. особено пък след като не се провежда правилно лечение (по мое мнение)

"Кой лае кучето?"



Тема Re: търси се...нови [re: prAsino]  
Автор denii (писанка)
Публикувано05.08.07 20:17



е, то лечението е системи и антибиотици. вчера са му дали от консервираната храна рекавъри, която е точно за такива случаи.

обадих им се сега по телефона и разказах съмненията си относно диагнозата. освен кръвни утре ще направят и повторна ренгенография с бариева каша. споменаха чревни болести, за които се правела операция ако е хваната навреме. ако ли не действително краят е фатален. тревожи ме това, че вчера видимо беше добре. галеше се, вдигаше дупето, а днес тотален срив, повръщане и отново слабеене, имах чувството че е свалила и малкото останало от нея. лиги точи, пожълтяла...

въпреки тежкото й състояние имам чувството, че ще се оправи. дано аз съм пророкът.





Тема Re: търси се...нови [re: denii]  
Авторemetic (Нерегистриран)
Публикувано05.08.07 20:34



Пак ли са същите ветеринари като предния път?



Тема Re: търси се...нови [re: emetic]  
Авторemetic (Нерегистриран)
Публикувано05.08.07 20:37



Бтв антибиотиците не са ли противопоказани при хепатит?



Тема Re: търси се...нови [re: emetic]  
Автор prAsino (наивен)
Публикувано05.08.07 20:41



зависи от антибиотиците. но и не помагат много-могат да се ползват като профилактика на допълнително бактериално усложнение, но лечение на хепатит си включва съвсем други лекарства и диета.
не знам нито кои са сегашните, нито кои предишните ветове, ама когато едно лечение не води до подобряване в състоянието, а напротив не виждам какво се чака до утре. веднага трябва да се промени нещо. ама пожълтяване на кожата и лигавиците, потъмняване на урината, отпадналост и повръщане е възможно най типичната картина на един хепатит. остана само сърбежи да кажете дали има.

"Кой лае кучето?"



Тема Re: търси се...нови [re: prAsino]  
Автор denii (писанка)
Публикувано05.08.07 20:53



подобрение имаше и то голямо. до днес. признаците на жълтеницата също днес ги е развила. защо не мога да намеря никакви статии на бг за жълтеницата? из форумите намерих някакви глупости, но по-детайлизирано никъде не мога да открия нищо. сърбежи не мисля, че има, но тя е толкова отпаднала, че едва ли й до чесане сега. питах днес дали са й слагали медикаменти за жълтеницата, това ново 20, казаха "да, разбира се". дали е вярно или не само те знаят.

има ли значение кой е вета? всички действат и мислят по един и същ начин, не е ли така? един единствен ми се набива като различен, но за съжаление беше и е много далеч.



Тема Re: търси се...нови [re: denii]  
Автор prAsino (наивен)
Публикувано05.08.07 20:59



няма значение.

а какво казваш че няма на български?





последното е само като още една възможност за която да се помисли. никак не е за пренебрегване.

"Кой лае кучето?"

Тема Re: търси се...нови [re: prAsino]  
Автор denii (писанка)
Публикувано05.08.07 21:03



точно за последното ми говори преди малко вета. което така като го чета.....ми обречение сме как да е. благодаря!

Редактирано от denii на 05.08.07 21:04.



Тема Re: търси се...нови [re: denii]  
Авторemetic (Нерегистриран)
Публикувано05.08.07 21:10



Това последното и на мен са ми го говорили. За Миа. Както знаете още е жива. Като 3 дни нищо не направиха в анимо, само се влои и дигна по висока температура - аз си я взех в къщи.
Не казвам, че трябва да направите това, а просто намерете сериозен лекар. Ако това е същата клиника от преди - не знам с какво ви привкличат - дали са ви близо или с парите - но те са най-лошия вариант. Както и да е - консултирай се с повече лекари и не се отказвай толкова лесно. Има вероятност да не е инфекциозен перитонит - т.е докторите си го казват за да оправдаят неадекватните си действия обикновенно.



Тема Re: търси се...нови [re: emetic]  
Авторemetic (Нерегистриран)
Публикувано05.08.07 21:11



Съжалявам за правопшисните грешки. Заради една 7 дневна гадинка не съм си доспала.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.