Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:20 22.05.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема за "профитата' и лаиците  
Авторивa (Нерегистриран)
Публикувано31.07.07 21:32



Слу4айно попаднах в темата за Амира и ви се 4удя-как може така да убивате желанието на моми4ето,което я иска,въпреки големите претенции на собствени4ката и.Обидите към sidjej запо4наха от компетентната по вси4ки теми нк,а накрая,когато изкарахте сиджей извън нерви-видите ли такъв и бил характера.Разбрах и това,4е определени хора се познавате и ласкаете едни други за красивите котета,които развъждате.А Кастрата Амира защо не взе никой-нямате полза от нея,така ли?И ми говорите за хуманно отношение и грижи...ясни сте ми...Слу4айно попаднали тук лаици явно ги смазвате от раз...
А тя /сиджей/само си поме4та на глас...



Тема Re: за "профитата' и лаицитенови [re: ивa]  
Автор julkata_Модератор (bla bla)
Публикувано31.07.07 22:40



Не, не си попаднала СЛУЧАЙНО на тази тема и го знаеш. Аз също го знам


Не е коректно човек да лъже, особено когато почерците и някои други неща си приличат...
Относно Амира-все пак стопаните решават на кого да я дадат.

______________________________


Тема Re: за "профитата' и лаицитенови [re: julkata_]  
Автор bushkata (член)
Публикувано31.07.07 22:48



Пусти модове- всичко знаят!





Тема Re: за "профитата' и лаицитенови [re: bushkata]  
Автор julkata_Модератор (bla bla)
Публикувано31.07.07 22:55



Ми не можах да се стърпя

, пък и не е коректно спрямо останалите

______________________________


Тема Re: за "профитата' и лаицитенови [re: julkata_]  
Авторemetic (Нерегистриран)
Публикувано31.07.07 23:21



Повечето се сещаме. Бтв да го пробва този номер на пандата е като приказката с краставичара. Предполагам още си държи борсата.



Тема Re: за "профитата' и лаицитенови [re: ивa]  
Автор ofika (член)
Публикувано31.07.07 23:25



За мечтите можеше да използва и по-подходящи думи.


Прочетох пак темата и не виждам къде Неткет я е обидила.
определени хора се познавате и ласкаете едни други за красивите котета,които развъждате
Именно защото се познаваме, знаем че не се занимаване с развъждане. Питаш се защо никой от нас не я взе, нали?
Ами много просто - Амира не беше бедстваща котка, тя имаше шанс да си намери семейство където щеше да бъде единствена котка и да не страда от липса на внимание и грижи.
Много от нас гледат повече котки отколкото могат да си позволят. като се замисля, май няма човек само с една котка, или ако е една има и куче при нея.




Тема Re: за "профитата' и лаиците [re: ofika]  
Автор denii (писанка)
Публикувано01.08.07 09:15



да бе, все едно, че вашите котки са били някога бедстващи. сори за тона, но не се сдържах.

та, за коректността - за разлика от повечето явно аз тук не мога да позная кой кой е освен двама трима, които вече толкова им личи, че няма накъде, някой би ли ни светнал нас непросветените кой е авторът на темата? колкото и да не одобрявам някои части от поведението на момиченцето, мога да се съглася с някои намеци на автора.



Тема Re: за "профитата' и лаиците [re: ofika]  
Авторcиджeи (Нерегистриран)
Публикувано01.08.07 09:37



Амира търси нови стопани! [re: sidjei]
Автор nc (Нерегистриран)
Публикувано 30.07.07 18:40



Ама много нагли станахте, бе!

Това не е обида, така ли?А относно мечтите ми -кого обиждат те?
Както и да е-добри и грижовни стопани ми продадоха разкошно малко мъжко персийче,а не ГУПА.Това е за инфо за тия,дето ме изкараха стисната!!!
Толкова съм щастлива с мъника ,че повече няма да чета тази тема-предполагам че нападките ще продължат!

Благодаря на ИВА която откри тази тема и на малкото хора, които ме защитиха!!!





Тема Re: за "профитата' и лаиците [re: cиджeи]  
Авторemetic (Нерегистриран)
Публикувано01.08.07 10:53



Гледала ли си филма "Аз, моя милост и Айрин"?


Не е лесно да твърдиш, че сте различни хора пишейки от едно ИП нали?



Тема Re: за "профитата' и лаиците [re: ивa]  
АвторPandacat (Нерегистриран)
Публикувано01.08.07 11:20



Съжалявам ако съм обидила или подвела някого за Амира. Тя беше обещана още преди 10-ина дни, изчаквах само да се уреди подходящ транспорт. Чаках достатъчно дълго и тъй като нямаше желаещи в Бг, помолих една позната от Гърция, която развъжда колор пойнти, да потърси стопани там. Тя пуснала обява и хората от Крит се свързали с нея. Писахме си, изпратих им снимки и клипчета, и те казаха че са влюбени в Амира. Купили и легло, играчки и само чакаха да пристигне при тях. Изпратих я на моята позната а тя я е изпратила със самолет до Крит. Хората са си платили всички разходи по пътуването, което ме кара да мисля че са сериозни. Държа да отбележа че не взех никакви пари за Амира, да не си помисли някой че съм избрала настоящите и стопани заради някаква финансова изгода.

Не само това, с нея подарих и чисто нов контейнер, дадох шампионския и сертификат и всички дипломи от изложби. Надявам се тя да се чувства добре при новите си стопани и да получи всичкото внимание и грижи които заслужава!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.