Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:45 27.06.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Подарява се котаче  
Автор NobleDeath (Khan)
Публикувано17.07.07 11:33



На два месеца, вътрешно и външно обезпаразитено, хигиенни навици. Много красиво и игриво и мъжко.

Причината е, че много закача и тормози хъскито.
Важи за Пловдив.



Тема Re: Подарява се котаченови [re: NobleDeath]  
Автор denii (писанка)
Публикувано17.07.07 11:40



Причината е, че много закача и тормози хъскито

no comment


не знам кой да ожаля - хъскито, котето или вас

Редактирано от denii на 17.07.07 11:41.



Тема Re: Подарява се котаченови [re: denii]  
Автор NobleDeath (Khan)
Публикувано17.07.07 12:51



Кучето е на 7 месеца, но си намери майстора. Като цвят на козината и очите са комплект. :))
Взаимно се развличат, грижат, пазят и ревнуват ...





Тема Re: Подарява се котаченови [re: NobleDeath]  
Автор MechoPuh. (ентусиаст)
Публикувано17.07.07 12:56



Много са сладки заедно

. Защо искате да ги разделяте? А и от снимката им заедно не оставам с впечатление, че кучо е "жертвата" .



Тема Котето наистина си търси стопаниннови [re: MechoPuh.]  
Автор NobleDeath (Khan)
Публикувано17.07.07 13:11



Да наистина в първия момент се наблюдава едно мокро от лиги и пискащо котаче. Истината е, че само се прави на безпомощно и самичко ходи да се закача. Жертвата наистина е кучето. :))





Тема Re: Подарява се котаченови [re: NobleDeath]  
Авторike (Нерегистриран)
Публикувано17.07.07 14:16



Виждам че имате дворче и условия прекрасни и за двете животни.
И моя съвет е да не ги разделяте. Сега котето е малко и наистина кипи от енергия и понеже кучето му е подръка за това то си го отняся.


Не се притеснявайте. Скоро котето ще олегне и ще стане мързелив котарак който ще спи по цял ден на някое дърво. Нека кучето потрае още малко. После ще си разменят местата на кучето ще му се играе, а котката ще я мързи.
Успех ви пожелавам и на трима ви



Тема Re: Подарява се котаченови [re: ike]  
Автор NobleDeath (Khan)
Публикувано17.07.07 15:55



Кучето си е още бебе и то като котака само за игра мисли. Като е само може с минути да си гони опашката. Още не съм го виждал да се умори. Нито козината го плаши нито жегата, само дето разтяга като ластик език до земята. Толкова енергия има, че две шейни са му малко :))
Но не е в това въпроса за съжаление. Нов(добър) стопанин трябва да се намери.



Тема Re: Подарява се котаченови [re: NobleDeath]  
Авторemetic (Нерегистриран)
Публикувано17.07.07 16:25



Добри стопани се намират мнооого трудно. Повечето хора са доста безотговорни от което си патят котките. И кучетата.
Между другото, тия двамата няма ли да страдат един за друг. Знам, че не изглежда така но котките също много се привързват. Обикновенно именно този към който са се привързали е целта на терористичните им набези.



ПП: У нас картинката е подобна. Само, че и кучето ми е лудо и енергично. И предпочитам да се тормозят по между си, а не да ме занимават мен. Най-забавно е като вземе да пада с подскок върху котките - а на размер е колкото хъски горе долу. Лудница.



Тема Re: Подарява се котаче - еххнови [re: emetic]  
Автор Gatofilla (минаващ)
Публикувано17.07.07 19:45



Ех, колко нюанса има това - "Търси се дом", като четеш обявите.
Какви разлики, какви контрасти - на едни им спасяваш живота почти буквално,
от болести, смъртни опасности, от пълно изоставяне и изхвърляне на улицата,
на други трябва да спасяваш пък стопаните от дискомфорта и повишените отговорности, от нежеланието на близки хора да споделят с тях тази грижа....
Много е различно, а животинките не са виновни. За тях наистина вратата на дома, който са имали досега, е затръшната... еххх ...



Тема Re: Подарява се котаченови [re: NobleDeath]  
Автор Zhimi (чушкопек)
Публикувано18.07.07 09:56



Правите голяма грешка като ги разделяте.
Имах лайка (те са роднини на хъскито), тя си отиде на 16 годишна възраст, беше луда по котките, обожаваше ги. Твоите снимки много ми напомнят времето, когато взехме малко коте. Двете си играеха по цял ден, при това в едно пространство от 20 кв. метра. Тогава съм виждала как котето със засилка скача върху муцуната на кучето с четирите си лапи. Ставаше голяма пушилка но никога никой не пострада. Когато котето порасна си останаха приятелки, въпреки, че си играеха по рядко.
Какво точно те тревожи - какво имаш предвид под тормоз?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.