Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:31 17.06.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Taкива персийчета виждали ли стенови  
Авторnc (Нерегистриран)
Публикувано21.06.07 19:41



Предполагам не, но можете да



Страшно съм горда с тях, просто не можах да се стърпя да не се похваля!



Тема Re: Taкива персийчета виждали ли стенови [re: nc]  
Автор isetodd (konete)
Публикувано21.06.07 19:52



супер са браво особено рижавото с сините очи ме грабна малее пу пу да е живо и здраво.





Тема Re: Taкива персийчета виждали ли стенови [re: nc]  
Автор Tиkвичka (минаващ)
Публикувано22.06.07 09:29



лелееее душички иска ти се да..........ма4каш и гушкаш и галиш.браво похвала и пълно 6 плюс от мен очарована съм аз

на мен ми харесва по тъмни4кото ама аз по принцип хаесвам по тъмните окраски .....както казва голям наш писател
Колко си хубава!
Господи,
колко си хубава!

Колко са хубави ръцете ти.
И нозете ти колко са хубави.
И очите ти колко са хубави.
И косите ти колко са хубави.

Редактирано от Tиkвичka на 22.06.07 09:32.



Тема Re: Taкива персийчета виждали ли стенови [re: nc]  
Автор Mutzka ()
Публикувано22.06.07 09:53



Ах, мишочета, много са сладички

Само за мачкане Да са ти живи и здрави!



Тема Re: Taкива персийчета виждали ли стенови [re: nc]  
Автор papyy (Defender)
Публикувано22.06.07 12:28



Красиви са, изглеждат кротички пухенца. Имаш ли вече кандидати за тях? Търся голдън шедид персиец за татко, майката е сребристо опушено таби с татко голдън шедид.



Тема Re: Taкива персийчета виждали ли стенови [re: nc]  
АвторKaнka (Нерегистриран)
Публикувано22.06.07 14:01



Знам ги аз, тези сладури, май сте от Ст. Загора, има снимки на пухчовелковците към обявите, които сте пуснали в нета. Като изрисувани са котьовците мили. Разгледах всичките фотографии на сайта. Винаги съм се удивлявала на оная неведома четка, която изписва котките. Черта по черта, петно до петно. Пожелавам им късмет - да случат на добри хора, да ги обичат и да носят радост на стопаните си!



Тема Re: Taкива персийчета виждали ли стенови [re: nc]  
Автор ДPaka (хайде усмивка!)
Публикувано22.06.07 17:25



Големи сладури.ГО-ЛЕ-МИ!Да са ти живи и здрави пу-пу!



Тема Re: Taкива персийчета виждали ли стенови [re: nc]  
Авторnc (Нерегистриран)
Публикувано23.06.07 00:33



Благодаря на всички!



Те всички бебета са сладки, но аз друго имах предвид, тези двечките са малко по-специални

Дай боже повече такива в БГ!



Тема Re: Taкива персийчета виждали ли стенови [re: papyy]  
Авторnc (Нерегистриран)
Публикувано23.06.07 00:38



Интересен цвят.

Не съм виждала подобни котки тук. Можеш ли да я покажеш?

Нямам такова бебе, защото не работя с такива цветове, но мога да ти намеря подходящ "татко", само че трябва да видя котето за което става въпрос преди това

А моите бебета, за Рия и Ромео, има много кандидати. Рия е запазена, а за Ромео имам малко повече изисквания и ако намеря човек, който да ги покрие, отива при него, ако не - остава при мен



Тема Re: Taкива персийчета виждали ли стенови [re: nc]  
Автор papyy (Defender)
Публикувано23.06.07 05:31



Не мога да качвам снимки в сайта. Прати ми на ЛБ е-майл и ще ти пратя снимки на котенцето и родителите. Те са от канадски развъдник. По една случайност бъдещата мама е на мои роднини и ако таткото е от друга кръвна / неродствена / линия то в БГ някой ще получи подарък котенце от този вид. Аз не гледам персийци, харесват ми, но нямам сили за дългокосмести.
ИСКАМ БРИТАНКА СИНЯ! но моя мъж иска екзот сийлпойнт( както винаги у нас котките трябва да са сийлпойнт). Имаме само 3 наши котака + една шаренка маца на вилата гледа я леля Цаца храни я всеки ден и чисти и в котешката къща. Искат ни се още котки,а на мен котенца. Както е казал един умен човек : Имаш котка? Добре, нима е само една?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.