Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:07 30.05.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Хайде да се разберем веднъж завинаги!нови [re: papyy]  
Автор Sometimes (smile!)
Публикувано19.03.07 11:09



Пък вие сте от другата крайност - с начинаещото ветеринарче си делите едно единстено никче - и аз се бъркам кога кой пише


Не е толкова страшно да сменяш ника, по-страшно е, когато толкова се обвържеш към един ник, извоювал си си (или поне така си мислиш) едно реноме и на базата на това тероризираш околните с "тежките си мнения" на "огромния си авторитет". (когато се появих с този ник, и на мен ми се появиха на лични 1-2 такива "авторитета" да ми обяснят подробно "какво мога да правя, къде, как и защо да пиша и непиша" пр. наставления, за които не съм молила, и говорещи единствено "видиш ли, аз командвам парада тук и е най-добре да се съобразяваш с мене, моите възгледи и насоки", на което най-естествено теглих по една типично българска майничка )
Мен лично не ме засяга толкова кой пише, а какво пише най-вече. Избягвам да ги деля на стари и нови също така - всеки има еднакви права, независимо от колко време е тук.
А дали е успешно въпросното "криене" - може би би било успешно, ако някой е имал за цел да се крие и да се представя за отделни личности. Не съм срещала обаче такъв.
Въпросът наистина е общ и не става въпрос само за темата на Светозар или на който и да е друг (защото могат да се извадят още един куп подобни с обвинения, анатемосване и напразно бръщолевене), както за породите, така и за действията и бездействията. Единственото просто и нещо е - малко по-човешки да се отнасяме и да не забравяме, че от другата страна стои човешко, емоционално ранимо същество досущ като нас. И в повечето случаи с проблем, за който търси решение, а не назидание.
Повечето от ланките използват НАТ, затова стоите и зад един IP и ви е статичен, не е болка за умиране - ИП-тата никога не са означавали личности, независимо за каква мрежа говорим.

Г-жа Несериозната

Тема Re: Хайде да се разберем веднъж завинаги!нови [re: Sometimes]  
Автор Borat (новак)
Публикувано19.03.07 22:04



Пък вие сте от другата крайност - с начинаещото ветеринарче си делите едно единстено никче - и аз се бъркам кога кой пише
вече прекали. за човек чиито ник мистериозно се ползва от време на време от "едни деца", както и от сестра му, един приятел и т.н. си много критична към останалите. и си много щедра на умалителни.
стига си раздавала заплахи ами вземи почни да ги изпълняваш. започни с тази че повече няма да влизаш тук. или с някоя от другите... все ми е тая. и само за сведение-имам три регистрации, и много повече ника. нерегистриран съм писал само когато нямам възможност да се логна понеже не съм на домашния си компютър. но какво значение има колко регистрации имам след като всичките са известни и ползвам САМО тях. и още повече-две от тях не съм ползвал от месеци. дори не се логвам с тях.
и понеже много обичаш да си разказваш личните бележки поне го прави цялостно. ставаше въпрос за поредната ти критика и открито заяждане с модератора (тогава Котенцето). аз бях този който ти написах бележка, обяснявайка като човек защо не е прието това да се прави. обяснявах любезно и внимаелно като за новак-защото знам че срещу монитора от другата страна седи човек и не исках да го засегна, а да му обясня, така че да е приятна атмосферата във форума. но да, ти "типично по български" отговори с обиди. ти изгони Котенцето от модераторския пост. и мен, и Индипендънт, и още няколко редовни потребители. ти ли ще говориш за толерантност и човечност?! нагла си.
интересно само как ти дойде смелост когато спряха да пишат голяма част от старите клубари. съжалявам че пак се набърках (или по скоро че ти ме набърка) в интригите ти, но няма да седя от страни и да гледам как манипулираш хората.

и не, не те гоня. просто се надявам да се осъзнаеш навреме.

ПС: за всички които не са наясно мои никове са pc.com, manus, Megas, Endaksi, Pure_evil и още няколко с които не съм писал в този клуб. никога не съм се крил и винаги всички са знаели че именно аз (и само аз) седя зад никовете си. даже специална тема съм пускал когато си сменям ник.



Тема Re: Хайде да се разберем веднъж завинаги!нови [re: Borat]  
Авторnetcat (Нерегистриран)
Публикувано20.03.07 03:42



Аллоо, интриганта! Добро беше излиянието ти, ама да си питам аз:
Няма ли да СПРЕШ да се буташ в чуждите теми и разговори и да ги РАЗВАЛЯШ с терзанията си?
НЯМА ЛИ?
И наистина ли трябва да ти отговарям на глупостите?
Както и на безпочвените ти лъжи?
Ти си най-малко човека, който ще ми каже как аз ще се обръщам към другите. Дали с умалителни, или с каквото си ща. То си е моя работа, не мислиш ли? Както и отношенията ми с другите хора не те засягат.
(Пък ти се мъчи да ги разваляш колкото си щеш. Типично по интригантски. И не се коси прекалено, когато това не стане.)
Затова ли името ми ще се споменава във всеки изникнал спор в безкрайност, докато се навърташ тук, нищо че не само не пиша, ами и не чета?
Осъзнаването го оставам за теб - имаш много по-голяма нужда. Ама хубаво да се осъзнаеш.



Тема Re: Хайде да се разберем веднъж завинаги!нови [re: Borat]  
Автор Sometimes (smile!)
Публикувано20.03.07 04:29



за човек чиито ник мистериозно се ползва от време на време от "едни деца", както и от сестра му, един приятел и т.н.

Преди 2-3-4 години някакво дете пуснало виц в клуба от ника ми, това ли те тревожи? (пий си хапчето в такъв случай и пак ела)
Сестра ми недей да я намисаш - не е човек, който ще седне да си губи времето във форуми. Освен, изрично ако не я помоля да напише нещо от мое име.
Приятеля ми също е писал от нас, докато бях в общежитие (ГОЛЯМ ГРЯХ - моля да бъда опростена

Като гледам се вживяваш на Господ или някой от Светците... )

стига си раздавала заплахи ами вземи почни да ги изпълняваш. започни с тази че повече няма да влизаш тук

Ако не спреш да ме набутваш във всички изникнали спорове, не виждам как ще стане това.

и понеже много обичаш да си разказваш личните бележки поне го прави цялостно. ставаше въпрос за поредната ти критика и открито заяждане с модератора (тогава Котенцето).

Цялостно ли да го направя? А ти що не го правиш цялостно?
Ставаше въпрос за Роси, на която всички се НАХВЪРЛИХТЕ, без дори да се замислите КАКВО й е на главата. Как не ви досрамя само незнам.
Да обвиняваш човек в подобна неизгодна позиция си е не само срамно, ами и позорно при това. Да вадя ли темата (или поне това, което е останало от нея? - ...е?)
Котенцето недей да я месиш изобщо. Тя си е прекрасен човек, и никога не би се нахвълила да съди и обвинява човек - тя просто нямаше време да чете и беше изтрила частично мнения, най-вероятно помолена от някой. И най-вероятно няма нужда да споменавам кой е този някой.

ти изгони Котенцето от модераторския пост. и мен, и Индипендънт, и още няколко редовни потребители. ти ли ще говориш за толерантност и човечност?! нагла си.

Котенцето не съм я гонила. Дори напротив - мисля, че щеше да е чудесен модератор, ако имаше време за това. (оказва се че за този клуб се изисква доста време (предполагам и нерви... с такива като теб))
===
Индипендънт... за съжаление тук си прав. Ама не съвсем. Забрави да споменеш, кои бяха основните личности, които ме подтикваха да го направя?
Ти и Пантерката... следващите модератори. Щото вие двамата най-много пищяхте от нея, само че не ви стискаше да нещо да й го кажете в очите или публично, м? И защо ли аз трябваше да го правя?
И тук ще ти кажа да не се силиш толкова много в обвиненията, да не взема да изкарам кореспонденциите ни и на тримата - и тези на Пантера, и твоите. Да се види тогава кой какво мисли за Индипендънт. Щото май имам чувството, че от тебе тръгна въпросната ненавист към Индипендънт... (харда ми от тези времена стои чист и непокътнатичък, така че пак ти казвам - внимавай като се силиш в обвиненията)
====
За теб - когато си бил модератор, дори не съм си навряла носа тука. Какво остава пък да те гоня. Това, че почнах да пиша след "напускането ти" май ти е доста неприятно като усещане (предполагам), за да ми преписваш и тази ЧЕСТ.

съжалявам че пак се набърках (или по скоро че ти ме набърка) в интригите ти, но няма да седя от страни и да гледам как манипулираш хората.

Ма да не се окаже накрая, че ти си най-големия манипулатор и интригант, м?



Още веднъж ще ти повторя - нямам нищо общо с темата. Няма нужда да ме припознаваш във всяка една такава. По-скоро се замисли защо изобщо е била написана. Защото ТИ ИЗОБЩО НЕ СИ РАЗБРАЛ ЗА КАКВО Е ТАЗИ ТЕМА. И в този случай ти си този, който я разваля. Научи се да четеш.
Tова, че също поддържам основно мнението, че хората не бива да се "хапят', независимо нови ли са или стари, и трябва да се подхожда с разбиране към тях, вместо да се избиват комплекси отгоре им, не означава че аз съм писала темата - но да - много често съм ги изразявала това мнение. И мога да ти кажа, че човека си е изцяло прав. Може би трябваше да я напише в малко по-лек тон. Но сякаш някои не разбират от това, м? трябва да му го кажеш остро и пряко, за да се усети...

Г-жа Несериозната

Редактирано от Sometimes на 20.03.07 08:58.



Тема Re: Хайде да се разберем веднъж завинаги!нови [re: netcat]  
Автор Borat (новак)
Публикувано20.03.07 06:28



наистина си непишещия и нечетящ с най много постове за единица време.
иначе не ме тревожи че някога някой ти е ползвал ника, а това че правиш забележки на други за същото възползвайки се от факта че не знаят. е... има хора които знаят.

Да вадя ли темата (или поне това, което е останало от нея?) ами дай линк тука, нямам нищо против. факт е че модератора беше редактирал (основно твои мнения, което явно винаги е било голям проблем) и ти й се нахвърли. очевидно си могла и на ЛБ да го направиш (което аз тогава си мислех че тъй като е пресен ника още не знае това как става), ама идеята е била по-дълбока.

Котенцето не съм я гонила.
За теб - когато си бил модератор, дори не съм си навряла носа тука.
надявам се да мине някой клубар който е свидетел на зелия ми период на модериране и да каже колко пъти си пускала теми за смяната ми. аз се сещам за две. а до колкото бяха изложени причиите за оттеглянето на Котенцето в уведомиткелната тема едната беше тормоза на ЛБ от твоя страна. нямам идея какво са садържали и няма нужда да ми предлагаш и тях да публикуваш тук. факт е че щом някой се е почуствал толкова зле от тях то те не са особено ведри (а до колкото те познавам това е била и целта).

Tова, че също поддържам основно мнението, че хората не бива да се "хапят', независимо нови ли са или стари, и трябва да се подхожда с разбиране към тях, вместо да се избиват комплекси отгоре им
и отново си противоречиш. защо като толкова държиш на добрия тон и атмосфера не се обади да защитиш обидените в тази тема, ами продължи да сипеш нападки. явно не е толкова маловажно кой и за кого пише...



Тема Re: Хайде да се разберем веднъж завинаги!нови [re: Borat]  
Авторnetcat (Нерегистриран)
Публикувано20.03.07 07:43



надявам се да мине някой клубар който е свидетел на зелия ми период на модериране и да каже колко пъти си пускала теми за смяната ми. аз се сещам за две.

Aйде покажи да видим. Аз щото не се сещам да съм пускала и една. Мнението ми за теб (както и за Пантера) ще си го запазя за себе си, щото е лично. Пък и не вълнува никого тук. Виж, ако съм го споменавала из чужди вече пуснати теми - нищо чудно.

наистина си непишещия и нечетящ с най много постове за единица време.
иначе не ме тревожи че някога някой ти е ползвал ника, а това че правиш забележки на други за същото


Ти на това забележка ли викаш? Или просто се опитваш да очерниш всяка една моя дума? (доколкото те познавам май е така)

и отново си противоречиш. защо като толкова държиш на добрия тон и атмосфера не се обади да защитиш обидените в тази тема

И кои са обидените в тази тема, мога ли да разбера?
Не са споменавани нито имена, нито личности, спомена е единствено _вид начин на общуване_, накратко казано - селският.
Ако се числиш за такъв, нормално е да се обидиш.
Само че, незнам за кой вече пореден път ще ти го кажа: ДРЪЖ СИ ЛИЧНИТЕ ИСТОРИИ, КИРЛИВИТЕ РИЗИ И СРЕДНОЩНИ ТЕРЗАНИЯ ВЪН И ДАЛЕЧ ОТ КЛУБА.
Не виждам някого да засягат освен тебе (и придърпаните от тебе в тях).
Ако пък искаш да се излагаш и хептен да се показваш и като манипулатор, и като интригант - продължавай. Във всяка една тема го пиши и го засягай това.
И аз не виждам какво ти се вързвам на акъла изобщо...



Тема Re: Хайде да се разберем веднъж завинаги!нови [re: Borat]  
Авторnetcat (Нерегистриран)
Публикувано20.03.07 07:56



Не пиша и не чета - да. Тази тема я видях, едва след като получих съобщение в ICQ дали случайно не съм я пуснала аз.
Еми, айде, аз съм я пуснала - на който му харесва, може да си мисли така. Само и само мир да има.
Надявам се ти поолекна малко и вече се спреш.



Тема Re: Хайде да се разберем веднъж завинаги!нови [re: Borat]  
Автор denii (писанка)
Публикувано20.03.07 13:52



защо се хабиш? не си заслужава. ама грам не си заслужава. напоследък стигнах до извода, че относно конкретния член на клуба не си заслужава да халя и частица от времето и нервите си. няма човек тук, който да не си е направил изводите кой какъв е. след последната тема на въпросният клубар става доста ясно каква е целта му.

за да поясня и на останалите аз бях тази, която попита на кю въпросният член на клуба дали знае кой сипе обиди от нерегистрирано име, а не дали самият той е авторът.

единственият начин да се спре това гнусно нещо в клуба е пълен игнор. ти си тук от много отдавна и не смятам, че има човек, който да не е в час с историята на отношенията между старите клубари.

Осиновете бездомно животно - Зооекспо.

Редактирано от julkata_ на 20.03.07 14:09.



Тема Re: Хайде да се разберем веднъж завинаги!нови [re: denii]  
Автор julkata_Модератор (bla bla)
Публикувано20.03.07 14:10



Заключ.

______________________________




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.