Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:07 11.06.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Зов за съвет  
АвторПoмoщ (Нерегистриран)
Публикувано02.03.07 11:39



На котката ми откриха тумор на млечната жлеза със съмнения за разсейки в белите дробове (лошо дишане). Лекарят, който я лекува е много добър и й дава най-модерните лекарства (като отрова от тарантула). Освен тези лекарства искам да попитам дали и други са имали сходни проблеми и могат ли да ме посъветват с какви средства мога да действам за общото й подобряване и засилване на имунната система? Известни са ми последствията от заболяването, както и шансовете да се оправи!
Благодаря ви предварително!



Тема Re: Зов за съветнови [re: Пoмoщ]  
Автор St. (усмивка)
Публикувано02.03.07 12:17



Много съжалявам за диагнозата ви. Незнам какво е действието на тази отрова, но се надявам наистина да има ефект. От голямо значение е какъв е тумора и в каква фаза е. В някой случаи е удачно операция, в други - не. Лекарите най-добре преценяват това.
Като лечения много добре понасят химиотерапията, но не ми е известно това да се практикува в бг (все пак мога да ти дам един адрес, на който да попиташ доста по-запознати и информирани в тази област хора, само че се регистрирай да ти пиша бележка или ми остави имейл).
Между другото, има един уред за "атакуване" на раковите клетки, който според мен е интересен. Можеш да прочетеш повече по въпроса

. Работещ подобен уред може да се конструира дори за около 200 лв (най-големия проблем е лампата), но за животните незнам дали действат същите честоти - най-вероятно не. Нищо не пречи да се опита, де. Поне не е вредно. Ако те интересува, мога да те свържа с човек, който може да ти коструира уреда, а ти прочети всичко, което пише по сайтовете за Райф.

To be stupid, selfish, and have good health are the three requirements for happiness

Тема Re: Зов за съветнови [re: Пoмoщ]  
Автор Gatofilla (минаващ)
Публикувано02.03.07 13:21



За твоя яснота, направи рентген на белите дробове, там разсейките много ясно се виждат, и се различават като находка от всички други белодробни проблеми - на моята Козета при кашлица и температура, след направения рентген се оказа, че става дума за белодробно възпаление, а не за разсейки.
Поне ще знаеш точно за какъв стадий на болестта става дума.



Тема Re: Зов за съветнови [re: Gatofilla]  
АвторПoмoщ (Нерегистриран)
Публикувано02.03.07 18:26



Обмисляхме този вариант, но котката е на 13 години и в момента е слаба. Не искаме да я подлагаме на облъчване, може да бъде доста тежко за нея. За това предполагаме. А колкото до вашето коте - при него е имало кашлица, при моята
има по-затруднено дишане. След редица инжекции й се постабилизира състоянието.
Благодаря за отговора!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.