Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:47 07.06.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Имам коткокуче!нови  
Автор julkata_Модератор (bla bla)
Публикувано27.02.07 23:22



И вашите ли хапят? Не говоря за нежното сладко захапване, което е дори приятно, а за това, от което после тече кръв


Като я взехме се събираше в чаена чаша, ама и тогава си хапеше зверски. Добре, ама тогава не болеше толкова, а сега за пореден път ще ходя с наранен нос Захапва сякаш след като е преценила къде боли най-много. Един зъб се забива в онова мекичкото между двете ноздри, а друг зъб се забива баш на видно място на носа ми. Хем боли, та чак сълзи ми текат, хем кръв потича след няколко секунди и после ходя като идиот на работа Все нос захапва /и ръце де, ама тях като играем само неволно сякаш/.
Лошото е, че няма начин да избягам от тази захапка, защото я пуска в действие точно в най-неочакван момент когато я целувам по муцуната или пък си играем и говоря нещо пред муцуната й. Първо поглежда, примигва разсеяно и след секунда вече е захапала, без да подозираш какво ще се случи
Знам, че няма да се отучи, то си е характер явно, но исках да споделя, че утре колегите пак ще ми се хилят
Много съм смешна с тази рана на носа

Бах тая сигнатура!

Тема Re: Имам коткокуче!нови [re: julkata_]  
Автор julkata_Модератор (bla bla)
Публикувано27.02.07 23:27



Дамо да добавя, че другите членове от семейството ги е хапала дори докато спят

Просто решава, че нещо я дразни или пък го прави в съня си.

Бах тая сигнатура!

Тема Re: Имам коткокуче!нови [re: julkata_]  
Автор Sometimes (усмивка)
Публикувано27.02.07 23:29



Още ли не й е минало детството?



(да ти кажа, не го чакай... )

Споко, само се заяждам

Тема Re: Имам коткокуче!нови [re: Sometimes]  
Автор int (непознат )
Публикувано27.02.07 23:35



Моя котарак също е доста груб в "милувките" си, всяка сутрин...(е те станаха 5-6 сутрини всъщност) ме събужда като си навира муцуната в лицето ми. Първоначално е добронамерен, обаче на два пъти ми се случи да мръдна и ме захапа, точно по носа. Не много силно, но и аз ходя с един отпечатък от зъб от няколко дена....доста неприлично бих казал

особено когато се налага да говоря някакви сериозни неща, имам чувството че всички ми гледат носа. Въпреки всичко съм много доволен, тоя котарак се вписа за рекордно време в домашната обстановка :)



Тема Re: Имам коткокуче!нови [re: Sometimes]  
Автор julkata_Модератор (bla bla)
Публикувано27.02.07 23:41



Да е жива и здрава, май си е с коткобебешкия акъл



Бах тая сигнатура!

Тема Re: Имам коткокуче! [re: julkata_]  
Автор Sometimes (усмивка)
Публикувано27.02.07 23:53



Те животните затова са истински, защото цял живот си остават бебета


Просто си играе. Нормалното игрово поведение при котките обикновено представлява упражнение за ловуване - котето се прокрадва от различни страни към "противника" и атакува Обикновено го привличат движещи се предмети (и често това са ръцете или краката), а също и по-заострени (като носа) или странно движещи се като косата, където може да се хване. А ако за да се предпазиш си отдръпнеш рязко ръката, крака, носа или косата, котето го приема като участие в играта и продължава да напада...
Най-добре е в подобни случаи да му се отвлече вниманието с някакъв предмет или играчка, но никога не трябва да се наказва или бие коте, което си играе.

Споко, само се заяждам

Тема Re: Имам коткокуче!нови [re: Sometimes]  
Автор julkata_Модератор (bla bla)
Публикувано28.02.07 00:04



Наистина като се дръпна захапва по-силно. Налагало се е да й разтворя с пръсти устата, за да си извадя носа от хватката

Просто стиска и не пуска

Бах тая сигнатура!

Тема Re: Имам коткокуче!-хич да не ти пука-нови [re: julkata_]  
АвторMaMи (Нерегистриран)
Публикувано28.02.07 08:58



отдавна стигнах до извода,че моят е мелез от змия и куче.Явно бабите му са кръшкали с кого ли не.Но пак си го обичам-дано не ме наречете мазохистка.



Тема Re: Имам коткокуче!нови [re: julkata_]  
Автор Mutzka ()
Публикувано28.02.07 09:24



И моят ги прави същите номера. Явно носа е най-хубавата мишена, хем мекичък, хем не може да бяга

Неизбежно е и аз съм ходила с рани по носа на работа, добре че хората са измислили разни помади, че малко да се поскрием



Тема Re: Имам коткокуче!нови [re: julkata_]  
Автор Zhimi (чушкопек)
Публикувано28.02.07 09:41



Моят котарак обича да хапе ръце, но забелязах, че когато ръцете са намазани с крем тая работа не го кефи много. Може би кремът ще помогне и за нос?! Казвам го с не много голяма доза надежда

.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.