Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:32 28.04.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Цялата съм на дупки  
Автор ГoлямaтaCпeциaлиcтka (Президентша)
Публикувано26.01.07 10:06



Давали ли сте хапче на котка?

А на две котки?

А на три?



Че сте давали - давали сте. И знаете що за чудо е това. То и аз знам, но ей го резултата - ръцете ми целите са на дупки от котешки зъбки и нокти И сега болиииииииииии, едва си държа чашата с кафето. Но това си беше необходимо зло. Хапчетата за глисти де, за тях говоря.
Голям съм герой, да знаете.
След като минах през екшъна "премери котка на кантарче" и се сдобих със завидно количество драскотини, събрах всичката смелост на земята и преминах към етапа "дай хапче на 3 беснеещи котки".
Желаещи от домочадието да помагат разбира се нямаше.

Та така. Видях се в приключение.
Ама пък иначе живота щеше да бъде скучен Нали трябва да има спомени, които да разказваме на внуците си



Тема Re: Цялата съм на дупкинови [re: ГoлямaтaCпeциaлиcтka]  
Автор Mutzka ()
Публикувано26.01.07 10:20



Позната история

Аз съм давала само на една, но ми е достатъчно Първият път падна голяма гонка, но след това ... стихнах я здраво за муцунката да си отвори устата и напъхах хапчето в гърлото, после малко разтривка на шията докато го преглътне и стана номера



Тема Re: Цялата съм на дупкинови [re: ГoлямaтaCпeциaлиcтka]  
Автор martyr (мчк)
Публикувано26.01.07 10:20



С кантарчето имам изработена стратегия:

Меря себе си, записвам.

Гушвам котето, мерим се заедно, записвам.

Изваждам първото от второто.

Voila. Мацинка тежи 2.4 кг




Със хапчетата сме във война от ден 1. Мразим ги и дума не даваме да се измяука! Точка. Използваме трика с маслото. Разбиваме хапчето в хаванче, размесваме с масло и намазваме мацинка по лапичката. Полудява, докато не го изближе старателно.



Тема Re: Цялата съм на дупкинови [re: ГoлямaтaCпeциaлиcтka]  
Автор Sometimes (Несериозна)
Публикувано26.01.07 11:11



Ох, милата.. а при къпане?



Умните хора си служат с прости думички.

Тема Re: Цялата съм на дупкинови [re: martyr]  
Автор Sometimes (Несериозна)
Публикувано26.01.07 11:12



Финна мадама

Или пък злояда?

Умните хора си служат с прости думички.

Тема Re: Цялата съм на дупкинови [re: martyr]  
Автор ГoлямaтaCпeциaлиcтka (Президентша)
Публикувано26.01.07 11:45



И аз я знам тая стратегия, но ако не ти е електронен кантара, отчитането не е точно. Та затова приложих 3 различни начина за мерене, щото 3 котки - 3 характера


Първите две ги прецаках да ги меря с домакинско кантарче, не че и там нямаше трикове и салто-морталета.
След безуспешните ми, но упорити опити да накарам котка да седи мирна 10 секунди, и разбира се това не се случваше нито един от 10 пъти, приложих следните хитринки:
-Първа котка на кантара, тя аха да слезе, аз мигновено мушкам под носа й кутия пастет и Сисинка "замръзна" душкайки нещото. Толкова ми и трябваше (10 секунди) и отчет на показателите. 4,000 кг Ура! Успех!

-Втора котка на кантара, хватката с пастета вече е оттренирана, обаче и диването е хитро и не поддава. Но моите трикове са безкрайни, мисли си тя че е по-умната Веднага на помощ идва едно найлоново пликче. Лъки с радост влиза вътре, а аз мятам торбата на кантара. Уау! 4,300. Не е зле.

-Но при третата - НейноЧерноВеличество ни пастети, ни пликчета ни нищо не важеше. Та се наложи по "твоя начин". Със котка и без котка на човешкия кантар. 6,000 кг

Може и четейки това да ви звучи, че всичко е минало гладко. Ама само на пръв поглед е така. Отнесох си една доза драскане.

Номера с маслото не съм го пробвала (чудно защо ли не съм се сетила)
Но както вече казах 3 котки - 3 характера, силно ме съмнява че ще има успех при всичките. Нищо де, има време до следващото тримесечие. Вероятно ще опитам и масления трик



Тема Re: Цялата съм на дупки [re: ГoлямaтaCпeциaлиcтka]  
Автор bushkata (минаващ)
Публикувано26.01.07 12:04



Моята хитрина е дебело одеало - завиваш, навън остава само част от муцуната, държиш здраво, единия пръст е там, където се съединяват челюстите, щото и хапе, пъхаш с пръст в гърлото и готово.



Тема Re: Цялата съм на дупки [re: ГoлямaтaCпeциaлиcтka]  
Автор HaдяИ ()
Публикувано26.01.07 12:09



Аз на Пегито когато й давах хапчета ги стривах и с малко водичка ги слагах в спринцовка и така й ги давах. И започваше едно безкрайно мляскане, докато не се получи обилна пяна и стичаща се навсякъде


Предполагам, че стритите хапченца могат да се омесят и с малко пастетче и да им се напъха в устата - аз лично не съм пробвала.



Тема Re: Цялата съм на дупки [re: Sometimes]  
Автор ГoлямaтaCпeциaлиcтka (Президентша)
Публикувано26.01.07 12:12



Къпане?!????


Няма такова нещо. Поради липса на повече от един желаещ-ентусиаст (аз де, че кой ли друг)
НейноЧерноВеличество не е къпана никога в живота си. Ако има желаещ да пробва - предоставям я с удоволствие
Лъки е къпана като бебче доста пъти, ама тогава 300грама коте беше лесно. После като порасна я къпах само веднъж.
Сиса се наложи да изтърпи първото (и може би единствено) къпане в живота си. Неизбежно беше но нали я прибрах от улицата мръсна, с бълхи и глисти бррррр като се сетя ми се изправя косата. Сега вече е едно чисто, пухкаво, шарено коте, което ми спи в чаршафите



Тема Re: Цялата съм на дупки [re: Mutzka]  
Автор ГoлямaтaCпeциaлиcтka (Президентша)
Публикувано26.01.07 14:22



Абе стискам, разтривам ама на. Резултата е незадоволителен


Ти на една, ама аз на три.
Три през 3 месеца (обезпаразитяващи).
А на ЧернотоВеличество му се дават всеки божи ден хапчета. Как не му увря мозъка, че няма как и трябва да се примири

Между другото най-големите поражения по мен са именно от нея.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.