Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:13 22.05.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема ужасни деца  
Авторпиc пиc мяy (Нерегистриран)
Публикувано20.01.07 14:13



Колко ли такива теми имаше в този форум.....ами още една ето тук....
Излизам на терасата да простирам и гледам 4 гаменчета се озъртат и едното пита "ти днеска колко котки уби ве?"другото вика : "две, ама тука има много котки.виж виж там на дървото ..."и хукнаха да ги гонят. веднага излязох .докато стигна до тях, бяха нансъскали едно куче срещу писетата. спасиха се котетата, но тия гамени като ме видяха избягаха и сигурно са на друго място и сега убиват някоя котка някъде....
Значи до обяд имам едве убити котки само от едно идиотче....


А аз се чудя къде изчезна кварталното Сузи, което беше толкова доверчиво и мило. Е, да не се чудя вече нали......

Незнам защо го написах............



Тема Re: ужасни децанови [re: пиc пиc мяy]  
Автор denny (Choco monster)
Публикувано20.01.07 14:19



Е, по принцип не съм злобен човек, но това, като го прочетох, си представих как късам главите на тия "деца"!

Добре, че котетата са се спасили, но това... да се съревновават кой колко котета е убил... това просто мозъкът ми отказва да го възприеме. Все съм си мислила, че не мога да ударя човек, но ето тези гаменчета ако ми паднат... без глави ще останат. Къде е това, къде стават тези ужаси?

Oh, tell me how many roads must a man walk down, before you call him a man...

Тема Re: ужасни децанови [re: denny]  
Авторпиc пиc мяy (Нерегистриран)
Публикувано20.01.07 14:46



навсякъде стават такива неща. . .
имам идея.
като видим такива злодеи да ги снимаме и да им качим снимките в интернет...по всякакви форуми, дори може да си направим специална страница за това. едва ли ще се сетим да снимаме в такъв момент, но ............





Тема Re: ужасни децанови [re: пиc пиc мяy]  
Автор denny (Choco monster)
Публикувано20.01.07 14:52



Ами като идея не е лошо... може да се опита. Направо не ми го побира умът как е възможно някой да посегне на едно такова беззащитно същество, каквото е едно малко коте. Имам две котки вкъщи, ако някой се опита да им направи нещо, бих го удушила. Понякога имам чувството, че себе си не бих защитавала така ожесточено, както съм готова да браня тях.

Oh, tell me how many roads must a man walk down, before you call him a man...


Тема Re: ужасни децанови [re: denny]  
АвторMorri (Нерегистриран)
Публикувано20.01.07 15:43



Не е лошо като идея, но е незаконно. Не е позволено да се помества каквато и да било лична информация за някого, без неговото съгласие. Тук влизат и снимките

Но няма да е лошо да разберем в кой квартал става това.



Тема Re: ужасни децанови [re: Morri]  
Авторпи пиc мяy (Нерегистриран)
Публикувано20.01.07 16:33



става въпрос за Варна, Младост.........но го има навсякъде това безобразие. около нова година във варненски вестник беше поместена снимка на обесена котка в центъра на града......има убити котки и в морската градина, така че квартала не е от такова голямо значение..,,,,..

чесно такава омраза изпитах към тези деца........децата- най- скъпото, бъдещето ни......хаха, та те след време така безнаказано и с лекота безпроблемно ще избиват и хора ей така в събота на обяд





Тема Re: ужасни децанови [re: пи пиc мяy]  
Автор atteh (ловец на сънища)
Публикувано20.01.07 16:45



Ужас! Навсякъде има такива изродчета, не е само при вас



А иначе от Варна имам много хубави впечатления - много котки из Центъра, които се хранят от туристи и разни живеещи наблизо хора. Уличните кучета са малко, а и са свикнали с котките и не ги закачат.

This is a strange flight
I'm taking
My dream's will
Carries me along


Тема Re: ужасни децанови [re: atteh]  
Авторпиc пиc мяy (Нерегистриран)
Публикувано20.01.07 17:34



Оо отношение на кучетата ти е погрешна представата за нашия град. Доста са и всички са много големи и съвсем не обичат котките. доста пъти съм спасявала котки от кучета. Иначе и тях ги обичам, но като видя да гонят някоя писана и лекинко ми стават неприятни......но тук вина имат и децата, защото те ги насъскват понякога......





Тема Re: ужасни децанови [re: пиc пиc мяy]  
Автор morska~valna (морско чедо)
Публикувано20.01.07 18:10



Оф,оф............моите "патила" през миналото лято.То не беше дебнене,забележки,вземане на една "партида" котета сукалчета,че гледане по цели нощи..............и само на слеващия ден същите гаменчета тръгваха да търсят нови.Опитвах по кроткия и разумен начин да убедя тези деца,че все едно те да останат без майка и да нощуват в пощенска кутия или кашон,а на следващия ден да ги подхвърлят от ръка на ръка.Опитвах и чрез родителите,но там срещнах само присмех и подигравки,че видите ли голяма жена като мен си нямала друга работа,ами съм се занимавала с глупости.Държа да отбележа,че голяма част от тези родители са безработни или работят на смени,което значи,че не се интересуват какво правят децата им навън.Малко преди Коледа същите тези деца подпалиха паркинг играейки си с пиратки.Освен това живея срещу училище,но имам чувството,че живея срещу зверилник...........



Тема Re: ужасни децанови [re: morska~valna]  
Авторпиc пиc мяy (Нерегистриран)
Публикувано20.01.07 19:20



да, много добре си спомням твоите преживявания, следя форума...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.