Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:40 22.09.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Най-добрата ветеринарна клиника???нови  
Авторdiado praz (Нерегистриран)
Публикувано12.01.07 13:00



Моля споделете коя според вас е най -добрата ветеринарна клиника в София.
Благодаря!



Тема Re: Най-добрата ветеринарна клиника???нови [re: diado praz]  
Автор Sometimes (Несериозна)
Публикувано12.01.07 13:49



За какво става въпрос?

See we will...
Yoda


Тема Re: Най-добрата ветеринарна клиника???нови [re: diado praz]  
Автор Sometimes (Несериозна)
Публикувано12.01.07 13:50



Виж отгоре в статичната тема, също така и по-долу в темата "За операцията на окото на коте"

See we will...
Yoda


Тема Re: Най-добрата ветеринарна клиника???нови [re: diado praz]  
Авторike (Нерегистриран)
Публикувано12.01.07 16:00



Въпроса ти е все едно "Коя е най-добрата здравна каса в България?"
Ами мнозиня я търсят а тя просто не съществува.



Тема Re: Най-добрата ветеринарна клиника???нови [re: ike]  
АвторDiado Praz (Нерегистриран)
Публикувано12.01.07 16:27



Отскоро имам коте .Слава богу нищо му няма, но ако се наложои да го заведа на ветеринар ми се иска да знам къде е най-добре да го водя. Гледах в интернет, има доста сайтове на клиники, но не мога да преценя къде са добри. Най- професионалнно напарвени ми се сториха сайтовете на "Син Кръст" и "Анимо". Ако имате опит моля дайте съвет.
Блгодаря.



Тема Re: Най-добрата ветеринарна клиника??? [re: Diado Praz]  
Автор HaдяИ ()
Публикувано12.01.07 16:33



Вярно е, че опаковката продава, но всички знаем че по-важно е съдържанието

Така че добрата клиника (имам предвид не само като условия и оборудване, но най-вече като кадърни лекари) няма да я познаете по професионално направеният й сайт!
В статичната тема "Започни да четеш оттук" има списък с ветеринарните клиники и лекари от които тук участващите са доволни, така че може би оттам трябва да изберете някоя



Тема Re: Най-добрата ветеринарна клиника???нови [re: diado praz]  
Автор doggy111 (непознат )
Публикувано12.01.07 17:15



Според мен правилно си се ориентирал, ако водиш котето си на ветеринар, гледай да е в голяма клиника, а не в гаражен кабинет. Това показва моя опит. Повечето от гаражните лекари лекуавт с 5-6 лекарства, половината витамини, за съжеление вместо да помагат често може да навредят:(
Аз лично съм доволен от услугите на "Бест вет".
Други големи клиники, за които съм чувал добри отзиви са -Син Кръст, Анимо, 101 Любимци, Амивет.



Тема Re: Най-добрата ветеринарна клиника???нови [re: HaдяИ]  
АвторDiado Praz (Нерегистриран)
Публикувано12.01.07 17:22



Разгледах статичната тема, благодаря. За съжаление пак същия проблем- голям списък от кабинети, но няма конкретни мнения.



Тема Re: Най-добрата ветеринарна клиника???нови [re: Diado Praz]  
Автор Endaksi (cat person)
Публикувано13.01.07 06:09



списъкът е попълван по препоръка на форумци в теми по друг повод. пробвай да пуснеш конкретни търсения в търсачката за съответните клиники и ще ти излезнат вероятно и част от мненията за тях. общо взето, което е там е проверено многократно.



Тема Re: Най-добрата ветеринарна клиника???нови [re: diado praz]  
АвторZhimi (Нерегистриран)
Публикувано13.01.07 14:41



Впечатленията от моя опит са следните - подредени са в реда на предпочитанията ми, но имам положително мнение и за четирите изброени:
1. д-р Николай Борисов - ул. Юнашка песен
2. 101 Любимци - автогара Овча купел,
3. и 4. Анимо бул. Бъкстон и Бест Вет ул. Нишава

Гадни впечатления имам д-р Дамян Илиев в клиника Зоопарка, зная че има и частен кабинет, но не зная къде се намира; той е от по-старото поколение надути "всичкознаещи" псевдосветила със 100% липса на съчувствие към пациентите си.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.