Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:48 24.05.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Тъгуват ли?нови  
Автор koтeнцeтoМодератор (любопитка)
Публикувано31.12.06 13:00



Имам един персиец на гости до 8 януари. При мен е вече от седмица и нещо. Днес изглежда доста тъжен, гледа те така, все едно ще се разплаче. Яде си нормално, пие вода, ходи си редовно до тоалетната, затова изключвам някоя болест. Дали му е мъчно за стопанката?



За всеки сложен въпрос има точно един прост, елегантен и много грешен отговор.

Тема Re: Тъгуват ли?нови [re: koтeнцeтo]  
Автор Endaksi (cat person)
Публикувано31.12.06 13:03



със сигурност тъгуват много. дори когато са си вкъщи но го няма някой член на семейството тъгуват, какво остава на чуждо място. забелязал съм дори да не е любим човек който отсъства, някой който не обръща много внимание на котката или кучето, като го няма и двамата тъгуват. а като се върне човека е голяма радост





Тема Re: Тъгуват ли?нови [re: Endaksi]  
Автор vikikat (непознат )
Публикувано31.12.06 15:46



Да, и то много. Когато съпруга ми почина Вики седмици наред вечер заставаше срещу входната врата и седеше с часове, с поглед, вперен във вратата. Тя, милата, допълнително ми късаше сърцето.....



Тема Re: Тъгуват ли?нови [re: vikikat]  
Автор angel_sin (завеяна ...)
Публикувано01.01.07 16:49



определено тъгуват. Имам си една съседка, която винаги се грижи за котките като заминем някъде. Винаги ми казва, че като влиза Наньо седи кротко до вратата (а ако сме ние се бута и бяга по стълбите), гледа тъжно и не му се играе. Тя казва, че и се къса сърцето, защото знае нормалното му поведение, а като ни няма изглеждал съсипан :) Обаче каква любов е като се приберем ..... нямам търпение утре да си го нагушкам ;)))) Мая не я коментирам, защото тя се радва на всеки, докато Наньо определено обича само нас :)




Тема Re: Тъгуват ли?нови [re: angel_sin]  
Автор Rapidfire (магьосник)
Публикувано02.01.07 21:46



Ох ако знете, само като ме видят да тъпча раницата и да свалям ските каква скръб настава...
А сега ще трябва да изчезна за 20 дни.
Не ми се мисли за вдругиден.....

Трябва да правим добро от злото, защотото то няма от какво друго да бъде направено


Тема Re: Тъгуват ли? [re: koтeнцeтo]  
Автор Puzzle (вода)
Публикувано03.01.07 14:26



Мъчно им е естествено...
Фифчето като ни няма и пощурява. Като се пребираме и ни усеща още по стълбите и започва да мяука тъжно, докато отключим и послеее...... едно мъркане, галяне, чудо. Голяма радост е...





Тема Re: Тъгуват ли?нови [re: koтeнцeтo]  
Авторxx (Нерегистриран)
Публикувано03.01.07 22:47



Ужасно много, нали и те носят душички, милите...
В интерес на истината най-много тъгуват и са привързани към стопаните си сиамките, а най-малко - персийките.



Тема Re: Тъгуват ли?нови [re: xx]  
Автор Borat (непознат)
Публикувано04.01.07 09:53



Това не е вярно и не мисля че имаш право да го твърдиш без да си гледал и от двете породи. Всички тъгуват почти еднакво. Казвам почти защото всяка котка си е индивидуална, но зависимост между породите няма.



Тема Re: Тъгуват ли?нови [re: koтeнцeтo]  
Автор ДPaka (невидима)
Публикувано05.01.07 17:50



Разбира се,че му е мъчно.
Аз имам персийка.Като заминем някъде за повече,съседката се грижи за нея,но като се приберем тя се втурва и почва да се качва по краката ха на единия,ха на другия и през цялото време ни намяуква-сякаш казва-къде ходихте,защо ви нямаше,защо ме оставихте сама...
Когато ме е нямало по-дълго,като се върна тя ходи подире ми като куче,дори пред тоалетната ме чака,не се отдръпва на крачка дори.
Големият ми син излезе да живее отделно скоро и за първи път идва на гости преди 2-3 дена...като го изпращахме,хубавицата разбира се също беше на вратата и така жално го гледаше,мислех си ,че ще се разплаче и ние му казваме -чао,а та едно тъжно мяуууу...

Честита нова година


Тема Re: Тъгуват ли?нови [re: Borat]  
Автор Sometimes (Несериозна)
Публикувано18.01.07 02:37



Има зависимост между породите и то голяма....

See we will...
Yoda



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.