Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:53 16.06.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема напишкване  
Авторядocaнa (Нерегистриран)
Публикувано28.12.06 14:44



Котката ми е на 2 г. и (според мен умишлено) се изпишква на завивките с които спим. Иначе не го прави никъде другаде извън тоалетната. Завивките се сменят непрекъснато, така че няма остатъчна миризма. Прави го на моите и на дъщеря ми на завивките. на мъжа ми - никога. Това отмъщение ли е и има ли отучване?



Тема Re: напишкваненови [re: ядocaнa]  
Авторпиш пиш (Нерегистриран)
Публикувано28.12.06 16:34



котките не обичат миризмата на цитрусови плодове и не ходят там където мерише така.........Освен да се оградите с портокали ...............





Тема Re: напишкваненови [re: пиш пиш]  
Авторядocaнa (Нерегистриран)
Публикувано28.12.06 16:54



Допълвам - котката е женска



Тема Re: напишкваненови [re: ядocaнa]  
Автор l4ko (паднал от звезд)
Публикувано28.12.06 17:05



Може по някаква причина да усеща твоите и на дъщеря ти фермони и да се опитва да ги маскира с нейните за да си запази територията.



Тема Re: напишкваненови [re: l4ko]  
Автор Rapidfire (магьосник)
Публикувано28.12.06 22:18



Понякога го правят ако нещо са недоволно или тормозени. Да се сещате с дъщеря ти нещо да сте я потупвали, подръпвали, нещо да сте й забранявали когато най-много го иска?
А също понякога го правят за да покажат че са болни.
Поки правеше такива неща, когато имаше проблеми с бъбречетата, а после гадта проклета и заради самите инжекции ми пишкаше по обувките, та отнесе два курса антибиотици за всеки случай



Трябва да правим добро от злото, защотото то няма от какво друго да бъде направено

Тема Re: напишкваненови [re: ядocaнa]  
Автор SimplyAVEN (непознат )
Публикувано28.12.06 22:24



ти сменяш завивките, но матрака? само да ти кажа, че те усещат миризми, които ние не сме в състояние да доловим

та, понеже на мен ми се случи, но с един фотъойл - купи спрей, има такива против миризма животинска, те съдържат сода за хляб и някакви парфюми обикновено. явно действат, защото вече не ходи там, ляга отгоре, но явно миризмата вече не я усеща



Тема Re: напишкваненови [re: SimplyAVEN]  
Автор Sometimes (Well Known)
Публикувано29.12.06 06:01



Кога ли ще започнат да произвеждат котешки памперси се чудя


Когато и да дойда в този клуб все има по една такава тема ...който се заеме - вероятно ще спечели
Шегата на страна, най-добре е да изключите първо всички здравословни причини (защото болестите, при които има подобни признаци съвсем не са безобидни) и после да се заемете с отучването и превъзпитанието или спрейовете и другите му там подобни решения.
И не се карай много на пикла Едва ли го прави нарочно

И чакам своята присъда - да Бъда или да Не Бъда...


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.